Chicago Deli Hawaiian Bread Mini Dogs, Frozen, 20 oz.
Curbside Pickup

Highlights
- Hawaiian bread pigs in a blanket
- Great for entertaining, snacking, an easy meal or an after-school snack
- Made with cocktail franks
- Fully cooked
Jimmy Dean Original Pancake and Sausage on a Stick, Frozen, 20 ct. $12.44 $0.62/ea

Jimmy Dean Original Pancake and Sausage on a Stick, Frozen, 20 ct.


Members also considered
Jose Ole Beef Taquitos, Frozen 60 ct. $13.76 $0.23/ea
Sponsored$1376current price $13.76$0.23/eaJose Ole Beef Taquitos, Frozen 60 ct.
27624.5836 out of 5 Stars. 2762 reviews4.5836 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cheeseburger Sliders, Frozen, 2.3 oz., 16 ct. $12.84 $0.80/ea
$1284current price $12.84$0.80/eaMember's Mark Cheeseburger Sliders, Frozen, 2.3 oz., 16 ct.
58974.6039 out of 5 Stars. 5897 reviews4.6039 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryTyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs. $14.98 $4.28/lb
$1498current price $14.98$4.28/lbTyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs.
78094.5139 out of 5 Stars. 7809 reviews4.5139 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Uncured Ham & Swiss Cheese Croissant with Seasoning, Frozen, 8 ct. $12.64 $1.58/ea
$1264current price $12.64$1.58/eaMember's Mark Uncured Ham & Swiss Cheese Croissant with Seasoning, Frozen, 8 ct.
72664.733 out of 5 Stars. 7266 reviews4.733 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Beef Birria Tacos with Consomme, 8 ct. $12.93 $0.40/oz
$1293current price $12.93$0.40/ozMember's Mark Beef Birria Tacos with Consomme, 8 ct.
32064.5203 out of 5 Stars. 3206 reviews4.5203 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Indulge in the plump, juicy goodness of mini Hawaiian dogs, a trendy fusion of Hawaiian flair and classic pigs in a blanket. These mini hot dogs nestled in sweet and soft Hawaiian bread are perfect for entertaining or as an easy meal option. Fully baked and easy to prep, they make a delightful after-school snack or a quick meal on the go. Savor the delectable combination of flavors in these cocktail franks, and experience the convenience and satisfaction of mini Hawaiian dogs.
Heating Instructions
Microwave: remove desired number of Mini Dogs from bag. Place on paper towel or microwave safe plate. Microwave on high. Ovens vary, heating times are approximate.
- 4 Mini Dogs - 45 seconds
- 8 Mini Dogs - 80 seconds
- 12 Mini Dogs - 120 seconds
Specifications
- Keep Frozen or Refrigerated
- Quantity: 28-32 ct.
Net Weight: 20 oz.
Ingredients: Dough (Enriched Wheat Flour [Wheat Flour, Malted Barley Flour, Niacin, Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid], Water, Sugar, Honey, Eggs, Butter [Pasteurized Cream, Natural Flavorings], Yeast [Yeast Sorbitan Monostearate, Ascorbic Acid], Buttermilk Powder, Soy Oil, Salt, Dough Conditioner [Calcium Sulfate, Wheat Starch, Enzymes, Calcium Phosphate As Processing Aid], Natural Flavors, Calcium Propionate, Ascorbic Acid, Egg White, Dextrose), Sausage (Meat [Pork, Beef], Mechanically Separated Chicken, Water, Less Than 2%: Natural Flavors, Extractives Of Tumeric And Paprika, Salt, Sugar, Dextrose, Maltodextrin, Sodium Phosphate, Potassium Chloride, Potassium Lactate, Sodium Diacetate, Sodium Erythorbate, Sodium Nitrite).
Contains: Wheat, Egg, Milk, Soy.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 55 reviews
Verified Purchase
Started out as a skeptic but not any longer
Okay, to be hones, I was a little skeptical about this purchase, but I was pretty sure my grandkids would like them. I was pleasantly surprised when the the grandkids Love them and asked for more and even my wife, son and daughter-in-law, were asking where I had picked these up from. Well I am no longer a skeptic but a return customer.
Verified Purchase
Short and sweet
Bought these just to have something different and was very pleasantly surprised. We wanted more. Of course, when we went back, they didn't have any more of them.
there's a good amount in the box. they are in two individual bags which I love. so that way I can cook one bag and save the other for another day. as far as taste goes, I think they're really great. the Hawaiian bread on the outside of the hot dog is sweet but not too sweet and cooks well in the air fryer
Popular products in this category
Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk. $17.98
Sponsored$1798current price $17.98Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.
10874.7314 out of 5 Stars. 1087 reviews4.7314 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingVlasic Crispy Fried Pickles 40 ounces $13.84
$1384current price $13.84Vlasic Crispy Fried Pickles 40 ounces
Available for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528464.606 out of 5 Stars. 52846 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $5.48 $0.01/foz
Sponsored$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197884.7978 out of 5 Stars. 19788 reviews4.7978 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397404.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
744144.6654 out of 5 Stars. 74414 reviews4.6654 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $7.98
$798current price $7.98Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88524.8368 out of 5 Stars. 8852 reviews4.8368 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen $4.82 $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222534.7306 out of 5 Stars. 22253 reviews4.7306 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
315054.4708 out of 5 Stars. 31505 reviews4.4708 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct. $18.98 $0.09/ea
$1898current price $18.98$0.09/eaMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
423994.8563 out of 5 Stars. 42399 reviews4.8563 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDiet Coke Soda Soft Drink, 12 fl. oz., 35 pk. $18.48 $0.04/foz
$1848current price $18.48$0.04/fozDiet Coke Soda Soft Drink, 12 fl. oz., 35 pk.
113814.6277 out of 5 Stars. 11381 reviews4.6277 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal. $3.62 $0.03/foz
$362current price $3.62$0.03/fozMember's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal.
98104.689 out of 5 Stars. 9810 reviews4.689 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryRusset Potatoes, 10 lbs. $5.62 $0.56/lb
$562current price $5.62$0.56/lbRusset Potatoes, 10 lbs.
121114.563 out of 5 Stars. 12111 reviews4.563 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySprite Lemon Lime Soda Soft Drinks, 12 fl oz., 35 pk. $18.48 $0.04/foz
$1848current price $18.48$0.04/fozSprite Lemon Lime Soda Soft Drinks, 12 fl oz., 35 pk.
128974.7744 out of 5 Stars. 12897 reviews4.7744 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct. $19.98 Was $20.98 $0.10/ea
Now$1998current price Now $19.98, Was $20.98$20.98$0.10/ea$1 offMember's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct.
173904.8553 out of 5 Stars. 17390 reviews4.8553 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping