Chapstick Holiday Gift Set, 1.8 oz., 12 pk.
Shipping

Highlights
- Targeted Moisture: Delivers soothing hydration and relief for chapped, chafed, and cracked lips
- Lip Care You Can Trust: Formulated without parabens, sulfates, or phthalates for dependable everyday lip care
- Six Festive Favorites: Includes Candy Cane, Gingerbread Cookie, Pomegranate Spritz, Classic Vanilla, Classic Cherry, and Classic Original flavors
- Long-Lasting Hydration: Clinically proven to deliver lasting moisture while helping keep lips feeling soft, smooth, and protected
DHC Lip Cream Infused with Olive Oil and Aloe, 2 pk. $15.98

DHC Lip Cream Infused with Olive Oil and Aloe, 2 pk.


Members also considered
Gruns Adult Organic Superfood Greens Multivitamin Gummies, 25 ct. $29.98
Sponsored$2998current price $29.98Gruns Adult Organic Superfood Greens Multivitamin Gummies, 25 ct.
420324.707 out of 5 Stars. 42032 reviews4.707 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingVital Proteins Collagen Peptides Powder, Unflavored, 1.5 lbs.
Members-only priceVital Proteins Collagen Peptides Powder, Unflavored, 1.5 lbs.
216654.6455 out of 5 Stars. 21665 reviews4.6455 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Allergy Relief Cetirizine Hydrochloride Tablets 10 mg, 400 ct. $14.78 Was $14.98 $0.04/ea
Now$1478current price Now $14.78, Was $14.98$14.98$0.04/ea$0.2 offMember’s Mark Allergy Relief Cetirizine Hydrochloride Tablets 10 mg, 400 ct.
19264.8281 out of 5 Stars. 1926 reviews4.8281 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingZyrtec Antihistamine Allergy Tablets, 10 mg. 120 ct. $39.98 $0.33/ea
Sponsored$3998current price $39.98$0.33/eaZyrtec Antihistamine Allergy Tablets, 10 mg. 120 ct.
41784.7958 out of 5 Stars. 4178 reviews4.7958 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Omeprazole Delayed Release Tablets, 20 mg, 42 ct. $9.98 $0.24/ea
$998current price $9.98$0.24/eaMember's Mark Omeprazole Delayed Release Tablets, 20 mg, 42 ct.
23094.8523 out of 5 Stars. 2309 reviews4.8523 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Nitrile Exam Gloves, Choose your Size, 200 ct. $10.98 $0.05/ea
$1098current price $10.98$0.05/eaMember's Mark Nitrile Exam Gloves, Choose your Size, 200 ct.
7594.7549 out of 5 Stars. 759 reviews4.7549 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark 91% Isopropyl Alcohol, 32 fl. oz., 2 pk. $6.98 $0.11/foz
$698current price $6.98$0.11/fozMember's Mark 91% Isopropyl Alcohol, 32 fl. oz., 2 pk.
18924.8441 out of 5 Stars. 1892 reviews4.8441 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark ClearLAX Polyethylene Glycol 3350 Powder, 17.9 oz., 3 pk. $21.12 $0.39/oz
$2112current price $21.12$0.39/ozFrom $21.12Member's Mark ClearLAX Polyethylene Glycol 3350 Powder, 17.9 oz., 3 pk.
49854.8694 out of 5 Stars. 4985 reviews4.8694 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBAND-AID Adhesive Bandages, Variety Pack, 163 ct. $12.98 $0.08/ea
$1298current price $12.98$0.08/eaBAND-AID Adhesive Bandages, Variety Pack, 163 ct.
11614.7821 out of 5 Stars. 1161 reviews4.7821 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark 50mcg Allergy Relief, Fluticasone Propionate Nasal Spray (0.62 fl. oz., 6 ct.) $24.46 $4.08/ea
$2446current price $24.46$4.08/eaFrom $24.46Member's Mark 50mcg Allergy Relief, Fluticasone Propionate Nasal Spray (0.62 fl. oz., 6 ct.)
13734.842 out of 5 Stars. 1373 reviews4.842 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Acid-Pep Acid Reducer Tablets, 20 mg Famotidine, 100 ct./pk., 2 pk. $9.16 $0.05/ea
$916current price $9.16$0.05/eaFrom $9.16Member’s Mark Acid-Pep Acid Reducer Tablets, 20 mg Famotidine, 100 ct./pk., 2 pk.
24014.8209 out of 5 Stars. 2401 reviews4.8209 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark 10 Strain Probiotic Capsules, 84 ct. $15.67 $0.19/ea
$1567current price $15.67$0.19/eaMember's Mark 10 Strain Probiotic Capsules, 84 ct.
51214.8 out of 5 Stars. 5121 reviews4.8 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingVitafusion Fiber Well Sugar Free Gummy Vitamin Supplement, 220 ct. $17.98 $0.08/ea
$1798current price $17.98$0.08/eaVitafusion Fiber Well Sugar Free Gummy Vitamin Supplement, 220 ct.
32644.7331 out of 5 Stars. 3264 reviews4.7331 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Allergy Relief Loratadine Tablets 10 mg, 400 ct. $12.47 $0.03/ea
$1247current price $12.47$0.03/eaFrom $12.47Member’s Mark Allergy Relief Loratadine Tablets 10 mg, 400 ct.
10804.7611 out of 5 Stars. 1080 reviews4.7611 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Vitamin K2 + D3 Softgels, 150 ct. $14.98 $0.10/ea
$1498current price $14.98$0.10/eaMember's Mark Vitamin K2 + D3 Softgels, 150 ct.
5914.7174 out of 5 Stars. 591 reviews4.7174 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Festive Flavors for Every Mood
Make every day a little more festive with the ChapStick® Classic + Festive Favorites variety pack. Featuring six iconic flavors—Candy Cane, Gingerbread Cookie, Pomegranate Spritz, Classic Vanilla, Classic Cherry, and Classic Original—this collection offers something for every mood. Enjoy beloved classics alongside limited-edition, holiday-inspired flavors, all conveniently bundled in one festive pack.
Long-Lasting Moisture You Can Count On
ChapStick® Classic is the O.G. essential that simply works. Clinically proven to deliver long-lasting moisture, relief, and repair with every swipe, its lightweight formula leaves lips feeling soft and smooth with a sheer finish. One application helps hydrate and protect your lips, keeping them ready for whatever the day brings.
Classic Care with a Festive Twist
Trusted for generations, ChapStick® has been caring for lips since 1880. This variety pack puts a festive spin on the classics you know and love, combining dependable lip care with fun seasonal flavors. Whether you're at home or on the go, keep your lips soft, smooth, and happy with ChapStick®—hydration you can count on.
Specifications
| Key Specifications | |
| Use Instructions: | Apply to lips |
| Pack Size: | Variety pack includes 12 flavored lip protectant sticks in 6 flavors |
| Allergen + Warning Information: | Formulated without parabens, sulfates, and phthalates |
| FSA/HSA Eligible: | NA |
| Ingredients: | Candy Cane, Pomegranate Spritz, Gingerbread Cookie Ingredients: Petrolatum, Paraffin, Mineral Oil, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Phenyl Trimethicone, Arachidyl Propionate, Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Isopropyl Myristate, Flavor, Cetyl Alcohol, Lecithin, Titanium Dioxide (Ci 77891), Synthetic Wax, Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499), Saccharin, Isopropyl Titanium Triisostearate, Blue 1 Lake (Ci 42090), Mica (Ci 77019), Red 40 Lake (Ci 16035) Classic Original, Classica Cherry, Classic Vanilla Ingredients: Active: White Petrolatum, Inactive: Paraffin, Mineral Oil, Octyldodecanol, Arachidyl Propionate, Phenyl Trimethicone, Beeswax, Oleyl Alcohol, Isopropyl Lanolate, Lanolin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Isopropyl Myristate, Cetyl Alcohol, Flavor, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Saccharin, Maltol, Menthol, Camphor, Titanium Dioxide (Ci 77891), Red 6 Lake (Ci 15850), Yellow 5 Lake (Ci 19140) |
Member ratings & reviews
Other popular items in Skin Care
Hempz Original Body Moisturizer, 17 fl. oz., 2 pk. $29.96 $0.88/foz
Sponsored$2996current price $29.96$0.88/fozHempz Original Body Moisturizer, 17 fl. oz., 2 pk.
2004.81 out of 5 Stars. 200 reviews4.81 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingL'Occitane Immortelle Divine Youth Oil, 1 oz. $84.91 $84.91/oz
$8491current price $84.91$84.91/ozL'Occitane Immortelle Divine Youth Oil, 1 oz.
25 out of 5 Stars. 2 reviews5 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingAVANI Dead Sea Cosmetics Foaming Daily Cleanser, 2.7 fl. oz., 2 pk. $29.98 $5.55/foz
$2998current price $29.98$5.55/fozAVANI Dead Sea Cosmetics Foaming Daily Cleanser, 2.7 fl. oz., 2 pk.
173.9412 out of 5 Stars. 17 reviews3.9412 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingCeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.
SponsoredMembers-only priceCeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.
4164.7644 out of 5 Stars. 416 reviews4.7644 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDr. Dennis Gross Vitamin C Lactic 15% Vitamin C Firm & Bright Serum, 1 fl. oz. $58.98 $58.98/foz
$5898current price $58.98$58.98/fozDr. Dennis Gross Vitamin C Lactic 15% Vitamin C Firm & Bright Serum, 1 fl. oz.
21 out of 5 Stars. 2 reviews1 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPursonic Vitamin C Professional Anti-Aging Serum, 3 fl. oz. $12.98 $4.33/foz
$1298current price $12.98$4.33/fozPursonic Vitamin C Professional Anti-Aging Serum, 3 fl. oz.
1184.3051 out of 5 Stars. 118 reviews4.3051 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingCetaphil Oil Removing Foam Wash, 8 fl. oz., 3 pk. $28.48 $1.19/foz
$2848current price $28.48$1.19/fozCetaphil Oil Removing Foam Wash, 8 fl. oz., 3 pk.
2234.3274 out of 5 Stars. 223 reviews4.3274 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingLaneige Water Sleeping Mask_EX, 2.3 fl. oz. $24.98
$2498current price $24.98Laneige Water Sleeping Mask_EX, 2.3 fl. oz.
25 out of 5 Stars. 2 reviews5 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingNIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color $16.98 $8.49/ea
$1698current price $16.98$8.49/eaOptions from $16.98 – $18.98NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color
8434.2408 out of 5 Stars. 843 reviews4.2408 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingNatureWell Shimmering Berry Moisturizing Cream, 16 oz., 2pk. $19.98 $0.62/oz
$1998current price $19.98$0.62/ozNatureWell Shimmering Berry Moisturizing Cream, 16 oz., 2pk.
Available for ShippingShippingOlay Eyes Ultimate All-In-One Eye Cream, 0.4 fl. oz., 2 pk. $46.49
$4649current price $46.49Olay Eyes Ultimate All-In-One Eye Cream, 0.4 fl. oz., 2 pk.
1054.3429 out of 5 Stars. 105 reviews4.3429 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingFrigidaire Skincare Cooler with Lighted Mirror Make-Up Door, Pink $35.91
$3591current price $35.91From $35.91Frigidaire Skincare Cooler with Lighted Mirror Make-Up Door, Pink
41.5 out of 5 Stars. 4 reviews1.5 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingShiseido Vital Perfection Intensive WrinkleSpot Treatment $64.98
$6498current price $64.98Shiseido Vital Perfection Intensive WrinkleSpot Treatment
15 out of 5 Stars. 1 reviews5 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingNatureWell Peach Blossom Moisturizing Cream, 16 oz., 2 pk. $19.98 $0.62/oz
$1998current price $19.98$0.62/ozNatureWell Peach Blossom Moisturizing Cream, 16 oz., 2 pk.
44.25 out of 5 Stars. 4 reviews4.25 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingDr. Barbara Sturm Super Anti-Aging Face Cream, 1.69 oz. $269.98 $159.75/oz
$26998current price $269.98$159.75/ozDr. Barbara Sturm Super Anti-Aging Face Cream, 1.69 oz.
33.6667 out of 5 Stars. 3 reviews3.6667 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping