Celsius Summer Spritz Energy Drink 12 fl. oz, 12 pk.
Curbside Pickup

Highlights
- 12-pack of 12-fl. oz. cans
- No aspartame
- No high fructose corn syrup
- No artificial colors
- Non-GMO
5-hour ENERGY Shot, Extra Strength, Grape 1.93 oz., 24 pk. $42.84 $0.92/foz

5-hour ENERGY Shot, Extra Strength, Grape 1.93 oz., 24 pk.


Members also considered
Gatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk. $15.78 $0.05/foz
Sponsored$1578current price $15.78$0.05/fozGatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
32774.8102 out of 5 Stars. 3277 reviews4.8102 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCapri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk. $10.48 $0.04/foz
$1048current price $10.48$0.04/fozCapri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk.
56774.8179 out of 5 Stars. 5677 reviews4.8179 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSunnyD Tangy Original Orange Flavored Citrus Punch, 6.75 fl. oz., 24 pk. $6.34 Was $7.34 $0.04/foz
Instant Savings
Now$634current price Now $6.34, Was $7.34$7.34$0.04/fozFrom $6.34$1 offEnds Oct 25SunnyD Tangy Original Orange Flavored Citrus Punch, 6.75 fl. oz., 24 pk.
48554.7815 out of 5 Stars. 4855 reviews4.7815 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGatorade Liberty Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk. $15.78 $0.05/foz
Sponsored$1578current price $15.78$0.05/fozGatorade Liberty Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
24524.8165 out of 5 Stars. 2452 reviews4.8165 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMott's 100% Apple Juice 86 fl. oz., 2 pk. $7.36 $0.04/foz
$736current price $7.36$0.04/fozMott's 100% Apple Juice 86 fl. oz., 2 pk.
38314.8173 out of 5 Stars. 3831 reviews4.8173 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk. $15.48 $0.04/foz
$1548current price $15.48$0.04/fozPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk.
39804.8128 out of 5 Stars. 3980 reviews4.8128 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk. $8.78 $0.04/foz
$878current price $8.78$0.04/fozKool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk.
47374.7636 out of 5 Stars. 4737 reviews4.7636 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingApple & Eve 100% Juice Variety Pack, 6.75 fl. oz., 36 pk. $11.98 $0.05/foz
$1198current price $11.98$0.05/fozApple & Eve 100% Juice Variety Pack, 6.75 fl. oz., 36 pk.
32364.7846 out of 5 Stars. 3236 reviews4.7846 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWaterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk. $11.48 $0.04/foz
$1148current price $11.48$0.04/fozWaterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
9464.4852 out of 5 Stars. 946 reviews4.4852 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingPOWERADE Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 24 pk. $15.98 $0.03/foz
$1598current price $15.98$0.03/fozPOWERADE Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 24 pk.
19854.7839 out of 5 Stars. 1985 reviews4.7839 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingApple & Eve 100% Apple Juice 10 oz., 24 pk. $13.78 $0.06/foz
$1378current price $13.78$0.06/fozApple & Eve 100% Apple Juice 10 oz., 24 pk.
26754.8161 out of 5 Stars. 2675 reviews4.8161 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCountry Time Powdered Lemonade Drink Mix 82.5 oz. $9.88 $0.12/oz
$988current price $9.88$0.12/ozCountry Time Powdered Lemonade Drink Mix 82.5 oz.
54664.7847 out of 5 Stars. 5466 reviews4.7847 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingCapri Sun 100% Juice Variety Pack, 6 fl. oz. pouches, 40 pk. $10.98 Was $13.98 $0.05/foz
Instant Savings
Now$1098current price Now $10.98, Was $13.98$13.98$0.05/foz$3 offEnds Oct 25Capri Sun 100% Juice Variety Pack, 6 fl. oz. pouches, 40 pk.
13414.6913 out of 5 Stars. 1341 reviews4.6913 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWelch's Variety Pack 10 fl. oz., 24 pk. $13.98 $0.06/foz
$1398current price $13.98$0.06/fozWelch's Variety Pack 10 fl. oz., 24 pk.
34154.7347 out of 5 Stars. 3415 reviews4.7347 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRed Bull Energy 8.4 fl. oz., 24 pk. $38.18 Was $42.48 $0.19/foz
Instant Savings
Now$3818current price Now $38.18, Was $42.48$42.48$0.19/foz$4.30 offEnds Oct 31Red Bull Energy 8.4 fl. oz., 24 pk.
105844.6104 out of 5 Stars. 10584 reviews4.6104 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Elevate Your Energy with CELSIUS VIBE
Experience a premium alternative to traditional energy drinks with CELSIUS VIBE Essential Energy Drinks. Designed to inspire and energize, this lifestyle fitness drink is crafted to help you exceed your goals and elevate your everyday life.Bold Flavors Inspired by Global Destinations
Savor bold and exciting flavor combinations that transport you to amazing global destinations. Each sip of CELSIUS VIBE is a journey beyond the can, offering a refreshing and invigorating experience.Made with Premium Ingredients
CELSIUS VIBE is made with proven, high-quality ingredients and contains zero sugar, no artificial colors, no aspartame, no high fructose corn syrup, and is non-GMO. It's a better-for-you energy drink that fits seamlessly into your active lifestyle.Packed with Essential Vitamins
Fuel your day with 7 essential vitamins in every can of CELSIUS VIBE. This energy drink is designed to support your fitness goals while providing a clean and refreshing energy boost.Specifications
Net Volume: 144 fl. oz.
Includes: 12 - 12 fl. oz. cans
Ingredients: Carbonated Filtered Water, Citric Acid, Taurine, Guarana Seed Extract, Green Tea Extract, Caffeine, Calcium Carbonate, Sucralose, Ascorbic Acid (Vitamin C), Glucuronolactone, Ginger Root Extract, Calcium Pantothenate (Vitamin B,). Niacinamide (Vitamin B,), Natural Flavor, Pyridoxine Hydrochloride (Vitamin B.), Riboflavin (Vitamin B,), Biotin (Vitamin B,), Chromium Chelate, Cyanocobalamin (Vitamin Ba).
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 6 reviews
Verified Purchase
Cool New Flavor To Try
I saw this new flavor and wanted to give it a try. Very nice flavor, not overly sweet like some brands. It stayed fizzy for awhile once opened. Thanks!!!
Verified Purchase
Our favorite new flavor!
Assorted flavor sets often have one choice that is not as good. Enjoy buying all of one speciality flavor
Verified Purchase
Top 3 flavor
So good. Definitely one of the best flavors for me.
Items you may like
Red Bull Energy Drink, Watermelon 12 fl. oz., 24 pk. $59.98 $0.21/foz
Sponsored$5998current price $59.98$0.21/fozRed Bull Energy Drink, Watermelon 12 fl. oz., 24 pk.
11524.7014 out of 5 Stars. 1152 reviews4.7014 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMonster Energy Lo-Carb 16 fl. oz., 24 pk. $42.48 $0.11/foz
$4248current price $42.48$0.11/fozMonster Energy Lo-Carb 16 fl. oz., 24 pk.
5814.4682 out of 5 Stars. 581 reviews4.4682 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingRed Bull Energy Coconut Edition 8.4 oz., 24 pk. $38.18 Was $42.48 $0.19/foz
Instant Savings
Now$3818current price Now $38.18, Was $42.48$42.48$0.19/foz$4.30 offEnds Oct 31Red Bull Energy Coconut Edition 8.4 oz., 24 pk.
13554.7306 out of 5 Stars. 1355 reviews4.7306 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingRed Bull Energy Drink, Coconut Berry, 12 fl. oz., 24 pk. $59.98 $2.50/ea
$5998current price $59.98$2.50/eaRed Bull Energy Drink, Coconut Berry, 12 fl. oz., 24 pk.
13784.73 out of 5 Stars. 1378 reviews4.73 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528144.6059 out of 5 Stars. 52814 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397274.4154 out of 5 Stars. 39727 reviews4.4154 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
743184.6652 out of 5 Stars. 74318 reviews4.6652 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314614.4707 out of 5 Stars. 31461 reviews4.4707 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen $4.82 $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222304.7305 out of 5 Stars. 22230 reviews4.7305 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Citrus, 20 ct. $21.58 $1.08/ea
$2158current price $21.58$1.08/eaZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Citrus, 20 ct.
1104.6545 out of 5 Stars. 110 reviews4.6545 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Peach Mango, 20 ct. $21.58 $1.08/ea
$2158current price $21.58$1.08/eaZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Peach Mango, 20 ct.
4404.875 out of 5 Stars. 440 reviews4.875 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingZipfizz Energy Drink Mix, Grape (20 ct.) $21.58 $1.08/ea
$2158current price $21.58$1.08/eaZipfizz Energy Drink Mix, Grape (20 ct.)
2674.7303 out of 5 Stars. 267 reviews4.7303 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Black Cherry, 20 ct. $21.58 $1.08/ea
$2158current price $21.58$1.08/eaZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Black Cherry, 20 ct.
4374.7757 out of 5 Stars. 437 reviews4.7757 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Limon, 20 ct. $21.58 $1.08/ea
$2158current price $21.58$1.08/eaZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Limon, 20 ct.
3134.8786 out of 5 Stars. 313 reviews4.8786 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Blue Raspberry, 20 ct. $21.58 $1.08/ea
$2158current price $21.58$1.08/eaZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Blue Raspberry, 20 ct.
1604.7125 out of 5 Stars. 160 reviews4.7125 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping