Bloom Sparkling Energy Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk.
Shipping

Highlights
- 18-pack of 12 fl. oz. cans
- 0g of sugar and only 10 calories per can
- 180mg of natural caffeine from green coffee bean extract for a smooth energy boost
- Green tea and lychee extracts support efficient calorie burning
- L-theanine and ginseng enhance cognitive function and promote calm
5-hour ENERGY Shot, Fruity Rainbow, 1.93 fl. oz., 24 pk. $42.84 $0.92/foz

5-hour ENERGY Shot, Fruity Rainbow, 1.93 fl. oz., 24 pk.


Members also considered
Crystal Light Variety Pack Drink Mix Packets 60 pk. $9.88 $0.16/ea
Sponsored$988current price $9.88$0.16/eaCrystal Light Variety Pack Drink Mix Packets 60 pk.
26324.6983 out of 5 Stars. 2632 reviews4.6983 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCapri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk. $10.48 $0.04/foz
$1048current price $10.48$0.04/fozCapri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk.
56774.8179 out of 5 Stars. 5677 reviews4.8179 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSunnyD Tangy Original Orange Flavored Citrus Punch, 6.75 fl. oz., 24 pk. $6.34 Was $7.34 $0.04/foz
Instant Savings
Now$634current price Now $6.34, Was $7.34$7.34$0.04/fozFrom $6.34$1 offEnds Oct 25SunnyD Tangy Original Orange Flavored Citrus Punch, 6.75 fl. oz., 24 pk.
48554.7815 out of 5 Stars. 4855 reviews4.7815 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingOcean Spray Cranberry Juice 96 fl. oz., 2 pk. $8.28 $0.04/foz
Sponsored$828current price $8.28$0.04/fozOcean Spray Cranberry Juice 96 fl. oz., 2 pk.
50234.79 out of 5 Stars. 5023 reviews4.79 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk. $15.78 $0.05/foz
$1578current price $15.78$0.05/fozGatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
32774.8102 out of 5 Stars. 3277 reviews4.8102 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk. $15.48 $0.04/foz
$1548current price $15.48$0.04/fozPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk.
39804.8128 out of 5 Stars. 3980 reviews4.8128 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMott's 100% Apple Juice 86 fl. oz., 2 pk. $7.36 $0.04/foz
$736current price $7.36$0.04/fozMott's 100% Apple Juice 86 fl. oz., 2 pk.
38314.8173 out of 5 Stars. 3831 reviews4.8173 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk. $8.78 $0.04/foz
$878current price $8.78$0.04/fozKool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk.
47374.7636 out of 5 Stars. 4737 reviews4.7636 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingApple & Eve 100% Juice Variety Pack, 6.75 fl. oz., 36 pk. $11.98 $0.05/foz
$1198current price $11.98$0.05/fozApple & Eve 100% Juice Variety Pack, 6.75 fl. oz., 36 pk.
32364.7846 out of 5 Stars. 3236 reviews4.7846 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWaterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk. $11.48 $0.04/foz
$1148current price $11.48$0.04/fozWaterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
9464.4852 out of 5 Stars. 946 reviews4.4852 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingPOWERADE Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 24 pk. $15.98 $0.03/foz
$1598current price $15.98$0.03/fozPOWERADE Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 24 pk.
23154.778 out of 5 Stars. 2315 reviews4.778 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingApple & Eve 100% Apple Juice 10 oz., 24 pk. $13.78 $0.06/foz
$1378current price $13.78$0.06/fozApple & Eve 100% Apple Juice 10 oz., 24 pk.
26754.8161 out of 5 Stars. 2675 reviews4.8161 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGatorade Liberty Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk. $15.78 $0.05/foz
$1578current price $15.78$0.05/fozGatorade Liberty Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
24524.8165 out of 5 Stars. 2452 reviews4.8165 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingCountry Time Powdered Lemonade Drink Mix 82.5 oz. $9.88 $0.12/oz
$988current price $9.88$0.12/ozCountry Time Powdered Lemonade Drink Mix 82.5 oz.
54664.7847 out of 5 Stars. 5466 reviews4.7847 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingCapri Sun 100% Juice Variety Pack, 6 fl. oz. pouches, 40 pk. $10.98 Was $13.98 $0.05/foz
Instant Savings
Now$1098current price Now $10.98, Was $13.98$13.98$0.05/foz$3 offEnds Oct 25Capri Sun 100% Juice Variety Pack, 6 fl. oz. pouches, 40 pk.
13414.6913 out of 5 Stars. 1341 reviews4.6913 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Refreshing Sparkling Energy Drinks
Experience a burst of energy with our sparkling energy drinks, crafted to invigorate your day. Each can is packed with zero sugar, natural caffeine, and only 10 calories, making it a guilt-free choice for a refreshing pick-me-up. With good-for-you ingredients like prebiotics and lychee, these drinks are designed to energize without the crash.
Delicious Variety Pack
Enjoy a trio of delightful flavors in one convenient pack. Savor the crispness of Apple, the tangy zest of Raspberry Lemon, and the sweet fusion of Strawberry Watermelon. Each flavor comes in a set of six cans, ensuring you have plenty to share or enjoy throughout the week.
Carefully Selected Ingredients
Crafted with a thoughtful blend of ingredients, these drinks include carbonated water, natural caffeine from green coffee bean extract, prebiotic fiber, taurine, and a patented lychee fruit extract. Additional components like apple cider vinegar, green tea leaf extract, and essential vitamins such as B6, B12, and niacinamide enhance the formula for a refreshing and energizing experience.
Specifications
Net Volume: 216 fl. oz.
Includes: 18 - 12 fl. oz. cans
- 6 Crisp Apple
- 6 Raspberry Lemon
- 6 Stawberry Watermelon
Crisp Apple Ingredients: Carbonated water, citric acid, Galactomannnan Prebiotic Fiber, Taurine, Natural Flavors, L-Theanine, Natural Caffeine (from Green Coffee Bean Extract), Potassium Benzoate (preservative), Sucralose, Potassium Citrate, Asian Ginseng (Panax Ginseng) Root Extract, Patented Lychee Fruit Extract & Green Tea Leaf Extract, Apple Cider Vinegar, Niacinamide, Pyridoxine HCI (Vitamin B6), Riboflavin, Cyanocobalamin (Vitamin B12.)
Raspberry Lemon Ingredients: Carbonated water, citric acid, Galactomannnan Prebiotic Fiber, Taurine, Natural Flavors, L-Theanine, Natural Caffeine (from Green Coffee Bean Extract), Potassium Benzoate (preservative), Sucralose, Potassium Citrate, Asian Ginseng (Panax Ginseng) Root Extract, Patented Lychee Fruit Extract & Green Tea Leaf Extract, Apple Cider Vinegar, Niacinamide, Pyridoxine HCI (Vitamin B6), Riboflavin, Cyanocobalamin (Vitamin B12.)
Strawberry Watermelon Ingredients: Carbonated water, citric acid, Galactomannnan Prebiotic Fiber, Taurine, Natural Flavors, L-Theanine, Natural Caffeine (from Green Coffee Bean Extract), Potassium Benzoate (preservative), Sucralose, Potassium Citrate, Asian Ginseng (Panax Ginseng) Root Extract, Patented Lychee Fruit Extract & Green Tea Leaf Extract, Apple Cider Vinegar, Niacinamide, Pyridoxine HCI (Vitamin B6), Riboflavin, Cyanocobalamin (Vitamin B12.)
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 56 reviews
Verified Purchase
Much better than other energy drinks!
Delicious and tasty
Verified Purchase
Great sale and product
Love this variety pack. Wish peach mango was on here tho but when it's on sale it's the best value by far compared to others. Great tasting and ingredients
Verified Purchase
Great deal
Amazing taste. Good flavor.
Items you may like
Monster Energy Lo-Carb 16 fl. oz., 24 pk. $42.48 $0.11/foz
$4248current price $42.48$0.11/fozMonster Energy Lo-Carb 16 fl. oz., 24 pk.
5814.4682 out of 5 Stars. 581 reviews4.4682 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingRed Bull Energy Drink, Watermelon 12 fl. oz., 24 pk. $59.98 $0.21/foz
$5998current price $59.98$0.21/fozRed Bull Energy Drink, Watermelon 12 fl. oz., 24 pk.
11524.7014 out of 5 Stars. 1152 reviews4.7014 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingRed Bull Energy Coconut Edition 8.4 oz., 24 pk. $38.18 Was $42.48 $0.19/foz
Instant Savings
Now$3818current price Now $38.18, Was $42.48$42.48$0.19/foz$4.30 offEnds Oct 31Red Bull Energy Coconut Edition 8.4 oz., 24 pk.
13554.7306 out of 5 Stars. 1355 reviews4.7306 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingRed Bull Energy Drink, Coconut Berry, 12 fl. oz., 24 pk. $59.98 $2.50/ea
$5998current price $59.98$2.50/eaRed Bull Energy Drink, Coconut Berry, 12 fl. oz., 24 pk.
13784.73 out of 5 Stars. 1378 reviews4.73 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528134.6059 out of 5 Stars. 52813 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397144.4155 out of 5 Stars. 39714 reviews4.4155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
743174.6652 out of 5 Stars. 74317 reviews4.6652 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314474.4706 out of 5 Stars. 31447 reviews4.4706 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen $4.82 $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222304.7305 out of 5 Stars. 22230 reviews4.7305 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Pink Grapefruit, 20 ct. $21.58 $1.08/ea
$2158current price $21.58$1.08/eaZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Pink Grapefruit, 20 ct.
1504.7667 out of 5 Stars. 150 reviews4.7667 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingZipfizz Energy Drink Mix, Grape (20 ct.) $21.58 $1.08/ea
$2158current price $21.58$1.08/eaZipfizz Energy Drink Mix, Grape (20 ct.)
2674.7303 out of 5 Stars. 267 reviews4.7303 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Peach Mango, 20 ct. $21.58 $1.08/ea
$2158current price $21.58$1.08/eaZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Peach Mango, 20 ct.
4404.875 out of 5 Stars. 440 reviews4.875 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Black Cherry, 20 ct. $21.58 $1.08/ea
$2158current price $21.58$1.08/eaZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Black Cherry, 20 ct.
4374.7757 out of 5 Stars. 437 reviews4.7757 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Limon, 20 ct. $21.58 $1.08/ea
$2158current price $21.58$1.08/eaZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Limon, 20 ct.
3134.8786 out of 5 Stars. 313 reviews4.8786 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Orange Soda, 20 ct. $21.58 $1.08/ea
$2158current price $21.58$1.08/eaZipfizz Energy Multi-Vitamin Hydration Drink Mix, Orange Soda, 20 ct.
1804.7833 out of 5 Stars. 180 reviews4.7833 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping