SURGEON GENERAL'S WARNING: Smoking Causes Lung Cancer, Heart Disease, Emphysema, And May Complicate Pregnancy.
SURGEON GENERAL'S WARNING: Quitting Smoking Now Greatly Reduces Serious Risks to Your Health.
SURGEON GENERAL'S WARNING: Smoking by Pregnant Women May Result in Fetal Injury, Premature Birth, And Low Birth Weight.
SURGEON GENERAL'S WARNING: Cigarette Smoke Contains Carbon Monoxide.
Black & Mild Upright Casino Plastic Tip Cigars, Pre-Priced 1 for $1.19, 25 ct.

Highlights
WARNING: Quitting smoking now greatly reduces serious risks to your health.

Popular products in this category
Scripto Aim 'N Flame Multi-Purpose Lighter, 4pk $8.98
$898current price $8.98Scripto Aim 'N Flame Multi-Purpose Lighter, 4pk
16454.6571 out of 5 Stars. 1645 reviews4.6571 out of 5 starsAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingMember's Mark Blondie Cookie Bars, Frozen, Case, 192 ct. $59.96 $0.31/ea
$5996current price $59.96$0.31/eaMember's Mark Blondie Cookie Bars, Frozen, Case, 192 ct.
Available for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Short Ribs, Bone-in, Cryovac, priced per pound, 2 per bag $164.55 $10.97/lb
$16455current price $164.55avg. price$10.97/lbFinal cost by weightMember's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Short Ribs, Bone-in, Cryovac, priced per pound, 2 per bag
2604.3038 out of 5 Stars. 260 reviews4.3038 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryUSDA Choice Angus Beef Whole Brisket, Case, priced per pound $419.45 $5.64/lb
$41945current price $419.45avg. price$5.64/lbFinal cost by weightUSDA Choice Angus Beef Whole Brisket, Case, priced per pound
514.3333 out of 5 Stars. 51 reviews4.3333 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for PickupPickupMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
628104.8196 out of 5 Stars. 62810 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1547784.8586 out of 5 Stars. 154778 reviews4.8586 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528624.606 out of 5 Stars. 52862 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1940154.8417 out of 5 Stars. 194015 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397464.4153 out of 5 Stars. 39746 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $5.48 $0.01/foz
$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197884.7978 out of 5 Stars. 19788 reviews4.7978 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
744324.6654 out of 5 Stars. 74432 reviews4.6654 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $7.98
$798current price $7.98Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88554.8368 out of 5 Stars. 8855 reviews4.8368 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen $4.82 $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222584.7307 out of 5 Stars. 22258 reviews4.7307 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
315054.4708 out of 5 Stars. 31505 reviews4.4708 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct. $10.22
$1022current price $10.22Member's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct.
245744.8631 out of 5 Stars. 24574 reviews4.8631 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
WARNING: Quitting smoking now greatly reduces serious risks to your health. Listed price reflects Business Membership price. Advantage Membership price may vary. Price may vary by tax jurisdiction based on where the Member re-sells the product.
Minimum age requirement for purchasing tobacco may vary by state. Contact your local Sams's Club for details.
Federal law establishes 21 years old as the minimum-age for tobacco purchase and use. By placing your order, you certify that you are at least 21 years old. Proof of age will be required at pick-up by showing proper ID. Customers under the age of 21, or without proper ID, will not be permitted to purchase or receive tobacco products
WARNING – This product can expose you to chemicals, including Arsenic, which is known to the State of California to cause cancer, and Nicotine, which is known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
COLORADO TOBACCO CONSUMER: Customers that appear younger than 50 will be asked to provide proof of age by showing proper ID. Customers under the age of 21, or without proper ID, will not be permitted to purchase tobacco products.
ILLINOIS SURGEON GENERAL'S WARNING: SMOKING BY PREGNANT WOMEN MAY RESULT IN FETAL INJURY, PREMATURE BIRTH, AND LOW BIRTH WEIGHT. (410 ILCS 85/4)
Warnings and disclaimers
Disclaimer
Federal law establishes 21 years old as the minimum-age for tobacco purchase and use. By placing your order, you certify that you are at least 21 years old. Proof of age will be required at pick-up by showing proper ID. Customers under the age of 21, or without proper ID, will not be permitted to purchase or receive tobacco products
WARNING – This product can expose you to chemicals, including Arsenic, which is known to the State of California to cause cancer, and Nicotine, which is known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
COLORADO TOBACCO CONSUMER: Customers that appear younger than 50 will be asked to provide proof of age by showing proper ID. Customers under the age of 21, or without proper ID, will not be permitted to purchase tobacco products.
ILLINOIS SURGEON GENERAL'S WARNING: SMOKING BY PREGNANT WOMEN MAY RESULT IN FETAL INJURY, PREMATURE BIRTH, AND LOW BIRTH WEIGHT. (410 ILCS 85/4)
Member ratings & reviews
- 5 stars100% (2)2 ratings are rated 5 stars, 100% of all ratings
- 4 stars0% (0)0 ratings are rated 4 stars, 0% of all ratings
- 3 stars0% (0)0 ratings are rated 3 stars, 0% of all ratings
- 2 stars0% (0)0 ratings are rated 2 stars, 0% of all ratings
- 1 star0% (0)0 ratings are rated 1 star, 0% of all ratings
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Other popular items in Shop For Your Business
Dawn Professional Plus Manual Pot & Pan Dish Detergent, 1 gal. $16.98 $0.13/oz
Sam's Cash Offer
Sponsored$1698current price $16.98$0.13/ozEarn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Dawn Professional Plus Manual Pot & Pan Dish Detergent, 1 gal.
113754.7406 out of 5 Stars. 11375 reviews4.7406 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGold Medal Popcorn Bags, 1 oz. 1,000 ct. $21.88 $0.02/ea
$2188current price $21.88$0.02/eaGold Medal Popcorn Bags, 1 oz. 1,000 ct.
1564.5897 out of 5 Stars. 156 reviews4.5897 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingApple AirPods 4 $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60534.0935 out of 5 Stars. 6053 reviews4.0935 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPremium Acrylic Mahjong Bundle: Flora & Fortune Edition $169.98
$16998current price $169.98Premium Acrylic Mahjong Bundle: Flora & Fortune Edition
Available for ShippingShippingHERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk. $22.78 Was $33.48 $0.76/ea
Instant Savings
Now$2278current price Now $22.78, Was $33.48$33.48$0.76/ea$10.70 offEnds Nov 01HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk.
30134.7687 out of 5 Stars. 3013 reviews4.7687 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza $8.98
$898current price $8.98Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
11383.9 out of 5 Stars. 1138 reviews3.9 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set $59.98
$5998current price $59.98Fisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set
343.9412 out of 5 Stars. 34 reviews3.9412 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Pre-Lit Animated Ghosts, Set of 3 $119.98
$11998current price $119.98Member's Mark Pre-Lit Animated Ghosts, Set of 3
614.3279 out of 5 Stars. 61 reviews4.3279 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingHP 16" 3K Touchscreen OmniBook 7 Flip 2-in-1 Next Gen AI Copilot+ PC | Intel Evo Ultra 7 | 16GB RAM | 512GB SSD | 2-Year HP Care Pack w/Accidental Damage Protection $1,099.00
$1,09900current price $1,099.00HP 16" 3K Touchscreen OmniBook 7 Flip 2-in-1 Next Gen AI Copilot+ PC | Intel Evo Ultra 7 | 16GB RAM | 512GB SSD | 2-Year HP Care Pack w/Accidental Damage Protection
1274.2047 out of 5 Stars. 127 reviews4.2047 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingSealy ICON 12" Gel Memory Foam Mattress-in-a-Box $299.00 Was $349.00
Instant Savings
Now$29900current price Now $299.00, Was $349.00$349.00Options from $299.00 – $399.00$50 offEnds Oct 12Sealy ICON 12" Gel Memory Foam Mattress-in-a-Box
414.6098 out of 5 Stars. 41 reviews4.6098 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70" $10.88
$1088current price $10.88Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
854.7529 out of 5 Stars. 85 reviews4.7529 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLenovo IdeaPad Slim 3 WUXGA Laptop | Qualcomm Snapdragon X | 16GB RAM | 512GB SSD | Windows 11 Home Copilot+ | 2-Year Warranty with Accidental Damage Protection $699.00
$69900current price $699.00Lenovo IdeaPad Slim 3 WUXGA Laptop | Qualcomm Snapdragon X | 16GB RAM | 512GB SSD | Windows 11 Home Copilot+ | 2-Year Warranty with Accidental Damage Protection
494.449 out of 5 Stars. 49 reviews4.449 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingSAMSUNG 85" Class QN70FD Series 4K Neo QLED Smart TV
Members-only priceSAMSUNG 85" Class QN70FD Series 4K Neo QLED Smart TV
3484.727 out of 5 Stars. 348 reviews4.727 out of 5 starsAvailable for PickupPickupPremier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only pricePremier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
181324.7795 out of 5 Stars. 18132 reviews4.7795 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingApple AirPods Pro 3 $249.00
Sam's Cash Offer
$24900current price $249.00-Apple AirPods Pro 3
11444.4327 out of 5 Stars. 1144 reviews4.4327 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping