SURGEON GENERAL'S WARNING: Smoking Causes Lung Cancer, Heart Disease, Emphysema, And May Complicate Pregnancy.
SURGEON GENERAL'S WARNING: Quitting Smoking Now Greatly Reduces Serious Risks to Your Health.
SURGEON GENERAL'S WARNING: Smoking by Pregnant Women May Result in Fetal Injury, Premature Birth, And Low Birth Weight.
SURGEON GENERAL'S WARNING: Cigarette Smoke Contains Carbon Monoxide.
Black & Mild Casino Wood Tip Cigars 25 ct.

Highlights


Other popular items in Bulk Foods & Case Sales
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz
Sponsored$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
303404.8384 out of 5 Stars. 30340 reviews4.8384 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Cafe Spicy Italian Sausage, Frozen, Case, 20 lbs. $67.38 $3.37/lb
$6738current price $67.38$3.37/lbMember's Mark Cafe Spicy Italian Sausage, Frozen, Case, 20 lbs.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for PickupPickupMember's Mark Blondie Cookie Bars, Frozen, Case, 192 ct. $59.96 $0.31/ea
$5996current price $59.96$0.31/eaMember's Mark Blondie Cookie Bars, Frozen, Case, 192 ct.
Available for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $5.48 $0.01/foz
Sponsored$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197754.7978 out of 5 Stars. 19775 reviews4.7978 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryScripto Aim 'N Flame Multi-Purpose Lighter, 4pk $8.98
$898current price $8.98Scripto Aim 'N Flame Multi-Purpose Lighter, 4pk
16444.6569 out of 5 Stars. 1644 reviews4.6569 out of 5 starsAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingApple AirPods 4 $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60304.0957 out of 5 Stars. 6030 reviews4.0957 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBeats Solo 4 $199.95
$19995current price $199.95Beats Solo 4
4814.3929 out of 5 Stars. 481 reviews4.3929 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527924.6059 out of 5 Stars. 52792 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $6.98 Was $7.98
Instant Savings
Now$698current price Now $6.98, Was $7.98$7.98$1 offEnds Oct 01Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88364.8366 out of 5 Stars. 8836 reviews4.8366 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1938544.8417 out of 5 Stars. 193854 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1545234.8588 out of 5 Stars. 154523 reviews4.8588 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627574.8196 out of 5 Stars. 62757 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza $8.98 $1.12/ea
$898current price $8.98$1.12/eaMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
15743.8685 out of 5 Stars. 1574 reviews3.8685 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397084.4155 out of 5 Stars. 39708 reviews4.4155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set $59.98
$5998current price $59.98Fisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set
343.9412 out of 5 Stars. 34 reviews3.9412 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Federal law establishes 21 years old as the minimum-age for tobacco purchase and use. By placing your order, you certify that you are at least 21 years old. Proof of age will be required at pick-up by showing proper ID. Customers under the age of 21, or without proper ID, will not be permitted to purchase or receive tobacco products
WARNING – This product can expose you to chemicals, including Arsenic, which is known to the State of California to cause cancer, and Nicotine, which is known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
COLORADO TOBACCO CONSUMER: Customers that appear younger than 50 will be asked to provide proof of age by showing proper ID. Customers under the age of 21, or without proper ID, will not be permitted to purchase tobacco products.
ILLINOIS SURGEON GENERAL'S WARNING: SMOKING BY PREGNANT WOMEN MAY RESULT IN FETAL INJURY, PREMATURE BIRTH, AND LOW BIRTH WEIGHT. (410 ILCS 85/4)
Specifications
Warnings and disclaimers
Disclaimer
Federal law established 21 years old as the minimum-age for tobacco purchase and use. By placing your order, you certify that you are at least 21 years old. Proof of age will be required at the pick-up by showing proper ID. Customers under the age of 21, or without proper ID, will not be permitted to purchase or receive tobacco products.
Federal law establishes 21 years old as the minimum-age for tobacco purchase and use. By placing your order, you certify that you are at least 21 years old. Proof of age will be required at pick-up by showing proper ID. Customers under the age of 21, or without proper ID, will not be permitted to purchase or receive tobacco products
WARNING – This product can expose you to chemicals, including Arsenic, which is known to the State of California to cause cancer, and Nicotine, which is known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
COLORADO TOBACCO CONSUMER: Customers that appear younger than 50 will be asked to provide proof of age by showing proper ID. Customers under the age of 21, or without proper ID, will not be permitted to purchase tobacco products.
ILLINOIS SURGEON GENERAL'S WARNING: SMOKING BY PREGNANT WOMEN MAY RESULT IN FETAL INJURY, PREMATURE BIRTH, AND LOW BIRTH WEIGHT. (410 ILCS 85/4)
Member ratings & reviews
Popular products in this category
Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk. $17.28 $0.38/ea
Sponsored$1728current price $17.28$0.38/eaTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
36394.618 out of 5 Stars. 3639 reviews4.618 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound $24.36 $3.48/lb
$2436current price $24.36avg. price$3.48/lbFinal cost by weightMember’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound
57644.6619 out of 5 Stars. 5764 reviews4.6619 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryRicos Gourmet Nacho Cheese Sauce 107 oz. $8.98 $0.08/oz
$898current price $8.98$0.08/ozRicos Gourmet Nacho Cheese Sauce 107 oz.
14904.5758 out of 5 Stars. 1490 reviews4.5758 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingPlanters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk. $10.88 $0.26/oz
Sponsored$1088current price $10.88$0.26/ozPlanters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.
39674.7071 out of 5 Stars. 3967 reviews4.7071 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHostess Donettes Variety Pack Donuts, Snack Size, 1.5 oz., 32 pk. $12.98 $0.27/oz
$1298current price $12.98$0.27/ozHostess Donettes Variety Pack Donuts, Snack Size, 1.5 oz., 32 pk.
30774.4751 out of 5 Stars. 3077 reviews4.4751 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDel Monte Fancy Cut Green Beans, 101 oz. $6.28 $0.06/oz
$628current price $6.28$0.06/ozDel Monte Fancy Cut Green Beans, 101 oz.
23604.7 out of 5 Stars. 2360 reviews4.7 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingSmartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk. $18.98 $0.61/oz
$1898current price $18.98$0.61/ozSmartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk.
26854.7155 out of 5 Stars. 2685 reviews4.7155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozCheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk.
11254.6347 out of 5 Stars. 1125 reviews4.6347 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDuchess Mini Powdered Sugar Donuts, 3 oz, 12 pk. $8.32 $0.23/oz
$832current price $8.32$0.23/ozDuchess Mini Powdered Sugar Donuts, 3 oz, 12 pk.
25904.5788 out of 5 Stars. 2590 reviews4.5788 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDel Monte Whole Kernel Corn, 106 oz. $6.28 $0.06/oz
$628current price $6.28$0.06/ozDel Monte Whole Kernel Corn, 106 oz.
60854.7509 out of 5 Stars. 6085 reviews4.7509 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingBush's Original Baked Beans 117 oz. $8.58 $0.07/oz
$858current price $8.58$0.07/ozBush's Original Baked Beans 117 oz.
21004.7214 out of 5 Stars. 2100 reviews4.7214 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingSlim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk. $18.98 Was $20.98 $0.79/ea
Instant Savings
Now$1898current price Now $18.98, Was $20.98$20.98$0.79/ea$2 offEnds Oct 25Slim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk.
32074.492 out of 5 Stars. 3207 reviews4.492 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingChef-mate Country Sausage Gravy, 105 oz. $9.58 $0.09/oz
$958current price $9.58$0.09/ozChef-mate Country Sausage Gravy, 105 oz.
19664.6434 out of 5 Stars. 1966 reviews4.6434 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Whole Bone-In Pork Spare Ribs, Vacuum Pack, priced per pound $29.06 $2.98/lb
$2906current price $29.06avg. price$2.98/lbFinal cost by weightMember's Mark Whole Bone-In Pork Spare Ribs, Vacuum Pack, priced per pound
27884.5936 out of 5 Stars. 2788 reviews4.5936 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryUtz Jumbo Snack Pack, 1 oz., 42 pk. $14.38 $0.34/ea
$1438current price $14.38$0.34/eaUtz Jumbo Snack Pack, 1 oz., 42 pk.
21364.537 out of 5 Stars. 2136 reviews4.537 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShipping