Big Party Snack Box 75 ct.

Highlights
- Big snack box filled with 75 party snacks
- Variety of sweet and savory treats
- Great for the office break room, your next party or for stocking the pantry at home
- Comes with a smaller snack box inside, with other snack bags on top


Members who viewed this also viewed
Nature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk. $10.98 $0.46/ea
Sponsored$1098current price $10.98$0.46/eaNature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk.
49394.7309 out of 5 Stars. 4939 reviews4.7309 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk. $13.98 $0.30/oz
$1398current price $13.98$0.30/ozNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.
54354.701 out of 5 Stars. 5435 reviews4.701 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSargento Fun! Balanced Breaks Variety Snack Kit, 2 oz., 8 ct. $11.47 $1.43/ea
$1147current price $11.47$1.43/eaSargento Fun! Balanced Breaks Variety Snack Kit, 2 oz., 8 ct.
1194.4286 out of 5 Stars. 119 reviews4.4286 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk. $11.92 $0.28/oz
Sponsored$1192current price $11.92$0.28/ozPillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk.
18734.4501 out of 5 Stars. 1873 reviews4.4501 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNabisco Cookie Snack Packs, Variety Pack, 30 pk. $13.78 $0.23/oz
$1378current price $13.78$0.23/ozNabisco Cookie Snack Packs, Variety Pack, 30 pk.
8014.6754 out of 5 Stars. 801 reviews4.6754 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingOREO Mini Mix Variety Pack Sandwich Cookies, 1.5 oz., 30 pk. $12.78 $0.28/oz
$1278current price $12.78$0.28/ozOREO Mini Mix Variety Pack Sandwich Cookies, 1.5 oz., 30 pk.
14444.7805 out of 5 Stars. 1444 reviews4.7805 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627894.8197 out of 5 Stars. 62789 reviews4.8197 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySensible Portions Sea Salt Garden Veggie Straws, 23.5 oz. $6.98 $0.30/oz
$698current price $6.98$0.30/ozSensible Portions Sea Salt Garden Veggie Straws, 23.5 oz.
21924.6679 out of 5 Stars. 2192 reviews4.6679 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk. $9.98 $0.28/ea
$998current price $9.98$0.28/eaNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
58694.6965 out of 5 Stars. 5869 reviews4.6965 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFatBoy Premium Vanilla Ice Cream Sandwich, Frozen 18 ct. $10.48 $0.58/ea
$1048current price $10.48$0.58/eaFatBoy Premium Vanilla Ice Cream Sandwich, Frozen 18 ct.
62844.8082 out of 5 Stars. 6284 reviews4.8082 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz
$1542current price $15.42$1.28/ozArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
44394.4589 out of 5 Stars. 4439 reviews4.4589 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
If you're planning a big party or event, you're going to need one of these! With all of these great tasting snacks, your next party is sure to be a big hit. Each Big Party Snack Box comes with a smaller snack box inside, with other snack bags on top. Product flavors may vary per order.
Specifications
- Snack box includes:
- Welch's Fruit Snacks
- M&M's
- Goldfish
- Nabisco Cookies and Crackers
- Cheez Its
- Pringles
- Combos
- Chex Mix
- Rice Krispies
- Snyder's Pretzels
- Cotton Candy
- Party Mix
- Herr's Popcorn
- Planters Peanuts
- Andy Capps Fries
- M&M Cookies
Warnings and disclaimers
Disclaimer
"Membership is required to complete an in-club or curbside pickup purchase at Sam's Club."
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 31 reviews
Verified Purchase
So much snacking goodness
Great variety for long trip! Lots of sweets and some savory goodness too! Husband took it with him to have when he took care of my mother-in-law and was great to grab heading out for long days in the hospital!
Verified Purchase
Great variety.
There is s great variety for adults and kids. The snacks were fresh, not past the sell date. Grandkids loved picking put their own snack..
Verified Purchase
For my kids
The kids loved this box for lunches. Lots of choices without having to buy a huge bix od the exact same thing.
Other popular items in Bulk Snack Foods
Jack Link's Teriyaki Beef Jerky, 16 oz. $18.88 $1.18/oz
Sponsored$1888current price $18.88$1.18/ozJack Link's Teriyaki Beef Jerky, 16 oz.
30464.568 out of 5 Stars. 3046 reviews4.568 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGold Medal Savory Shakes Combo 2 pk. $37.88
$3788current price $37.88Gold Medal Savory Shakes Combo 2 pk.
193.4737 out of 5 Stars. 19 reviews3.4737 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingChester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/ea
$1898current price $18.98$0.38/eaChester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk.
8564.6682 out of 5 Stars. 856 reviews4.6682 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPlanters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk. $8.98 $0.19/ea
Sponsored$898current price $8.98$0.19/eaPlanters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk.
21224.795 out of 5 Stars. 2122 reviews4.795 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingUtz Jumbo Snack Pack, 1 oz., 42 pk. $14.38 $0.34/ea
$1438current price $14.38$0.34/eaUtz Jumbo Snack Pack, 1 oz., 42 pk.
21364.537 out of 5 Stars. 2136 reviews4.537 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingLay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/ea
$1898current price $18.98$0.38/eaLay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
12444.7034 out of 5 Stars. 1244 reviews4.7034 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingCheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozCheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk.
15504.7419 out of 5 Stars. 1550 reviews4.7419 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWonderful Pistachios, Roasted and Salted 1.5 oz., 24 pk. $16.88 $0.47/oz
$1688current price $16.88$0.47/ozWonderful Pistachios, Roasted and Salted 1.5 oz., 24 pk.
17064.8054 out of 5 Stars. 1706 reviews4.8054 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingFunyuns Onion Rings Snacks, 0.75 oz., 50 ct. $18.98 $0.51/oz
$1898current price $18.98$0.51/ozFunyuns Onion Rings Snacks, 0.75 oz., 50 ct.
14704.7422 out of 5 Stars. 1470 reviews4.7422 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingFritos The Original Corn Chip, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozFritos The Original Corn Chip, 1 oz., 50 pk.
11964.7567 out of 5 Stars. 1196 reviews4.7567 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingRuffles Original Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozRuffles Original Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
12074.657 out of 5 Stars. 1207 reviews4.657 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1.75 oz., 64 pk. $43.98 $0.39/oz
$4398current price $43.98$0.39/ozDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1.75 oz., 64 pk.
2224.6261 out of 5 Stars. 222 reviews4.6261 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingPringles Potato Crisps, Snack Cups Variety Pack Chips, 48 pk. $18.74 $0.55/oz
$1874current price $18.74$0.55/ozPringles Potato Crisps, Snack Cups Variety Pack Chips, 48 pk.
40464.649 out of 5 Stars. 4046 reviews4.649 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingCheetos Flamin' Hot Crunchy Cheese Snacks, 2 oz., 64 pk. $43.98 $0.34/oz
$4398current price $43.98$0.34/ozCheetos Flamin' Hot Crunchy Cheese Snacks, 2 oz., 64 pk.
1504.5933 out of 5 Stars. 150 reviews4.5933 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingGold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 10.6 oz., 24 pk. $33.88 $0.18/oz
$3388current price $33.88$0.18/ozGold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 10.6 oz., 24 pk.
9044.698 out of 5 Stars. 904 reviews4.698 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping