BUILT Puff Protein Bar, Holiday Variety Pack, 13 ct.
Shipping

Highlights
- 13 count of Built Puff Protein Bar Holiday Variety Pack; 7 Candy Cane Brownie Puff and 6 Chocolatey Hazelnut Puff
- Puffs provide a satisfying light and fluffy texture reminiscent of a chocolate-covered marshmallow
- Perfect guilt-free snack for on-the-go or satisfying that afternoon sweet tooth
- Enjoy each bite from start to finish without that typical chalky aftertaste found in many protein bars
- Protein bar that caters to gluten-sensitive and celiac-friendly diets
Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Variety Pack, 28 ct. $14.98 $0.54/ea

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Variety Pack, 28 ct.


Members also considered
Cinnamon Toast Crunch Cereal, 49.5 oz. $7.98 $0.16/oz
Sponsored$798current price $7.98$0.16/ozCinnamon Toast Crunch Cereal, 49.5 oz.
83164.8253 out of 5 Stars. 8316 reviews4.8253 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk. $11.98 $0.12/oz
$1198current price $11.98$0.12/ozJif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
257934.8585 out of 5 Stars. 25793 reviews4.8585 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk. $9.98 $0.28/ea
$998current price $9.98$0.28/eaNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
58744.6961 out of 5 Stars. 5874 reviews4.6961 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCheerios Cereal, 40.7 oz. $6.88 $0.17/oz
Sponsored$688current price $6.88$0.17/ozCheerios Cereal, 40.7 oz.
75654.8727 out of 5 Stars. 7565 reviews4.8727 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct. $9.48 $0.38/ea
$948current price $9.48$0.38/eaRice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct.
60014.8097 out of 5 Stars. 6001 reviews4.8097 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $16.48 $0.52/ea
$1648current price $16.48$0.52/eaNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
75284.8103 out of 5 Stars. 7528 reviews4.8103 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz. $8.78 $0.18/oz
$878current price $8.78$0.18/ozMember’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz.
73184.7673 out of 5 Stars. 7318 reviews4.7673 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingZbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk. $22.68
$2268current price $22.68Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk.
19114.6447 out of 5 Stars. 1911 reviews4.6447 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Honey Almond Granola, 32 oz. $6.56 $0.20/oz
$656current price $6.56$0.20/ozMember's Mark Honey Almond Granola, 32 oz.
84884.7793 out of 5 Stars. 8488 reviews4.7793 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFruity Pebbles Cereal, 38 oz. $6.48 $0.17/oz
$648current price $6.48$0.17/ozFruity Pebbles Cereal, 38 oz.
25184.774 out of 5 Stars. 2518 reviews4.774 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFroot Loops Breakfast Cereal, 43.6 oz. $8.58 $0.20/oz
$858current price $8.58$0.20/ozFroot Loops Breakfast Cereal, 43.6 oz.
29544.782 out of 5 Stars. 2954 reviews4.782 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHoney Bunches of Oats with Crispy Almonds, 48 oz. $7.68 $0.16/oz
$768current price $7.68$0.16/ozHoney Bunches of Oats with Crispy Almonds, 48 oz.
74554.7501 out of 5 Stars. 7455 reviews4.7501 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPearl Milling Company Original Syrup, 64 oz. $6.78 $0.11/oz
$678current price $6.78$0.11/ozPearl Milling Company Original Syrup, 64 oz.
27244.7243 out of 5 Stars. 2724 reviews4.7243 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWelch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk. $4.98 $0.08/oz
$498current price $4.98$0.08/ozWelch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk.
58514.7838 out of 5 Stars. 5851 reviews4.7838 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingbelVita Blueberry Breakfast Biscuits, 4 biscuits per pack, 25 pk. $12.98 $0.52/ea
$1298current price $12.98$0.52/eabelVita Blueberry Breakfast Biscuits, 4 biscuits per pack, 25 pk.
84864.7371 out of 5 Stars. 8486 reviews4.7371 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Protein-Packed Goodness
Satisfy your hunger and fuel your active lifestyle with BUILT Puffs, delivering 17g of high-quality protein in every bar. These protein bars are perfect for supporting muscle growth and recovery, making them an excellent choice for your daily routine.Collagen Peptides in Every Bite
Each bar is infused with collagen peptides, offering support for the health of your hair, skin, nails, and joints. Enjoy a snack that not only tastes great but also provides added benefits for your body.A Guilt-Free Indulgence
With only 150 calories per bar, BUILT Puffs are the ideal guilt-free snack. Whether you're on the go or looking to satisfy your afternoon sweet tooth, these bars are a delicious and convenient option.Delicious Taste and Marshmallowy Texture
Experience the smooth, rich flavor of BUILT Puffs without the chalky aftertaste often found in other protein bars. The soft, marshmallow-like texture, paired with a chocolate-covered finish, makes every bite a delightful treat.Gluten-Free and Diet-Friendly
BUILT Puffs are gluten-free, making them a safe and tasty choice for those with gluten sensitivities or celiac-friendly diets. Enjoy a snack that caters to your dietary needs without compromising on flavor.Specifications
Net Weight: 21.92 ounces
Candy Cane Brownie Puff Ingredients: Premium Protein Blend (Collagen, Partially Hydrolyzed Whey Protein Isolate), Glycerin, Water, Sugar, Crushed Peppermint (Cane Sugar, Corn Syrup, Vegetable Juice Color, Natural Peppermint Oil), Palm And Palm Kernel Oil, Cocoa Processed with Alkali, Gelatin, Natural Flavors, Cultured Dextrose, Nonfat Milk Powder, Soy Lecithin. Contains Milk and Soy. May Contain Peanuts and Tree Nuts.
Chocolatey Hazelnut Puff Ingredients: Premium Protein Blend (Collagen, Partially Hydrolyzed Whey Protein Isolate), Glycerin, Sugar, Water, Palm And Palm Kernel Oil, Roasted Hazelnuts, Cocoa Processed With Alkali, Gelatin, Natural Flavors, Nonfat Milk Powder, Cultured Dextrose, Soy Lecithin, Salt. Contains Milk, Soy and TRee Nuts (Hazelnuts). May Contain Peanuts.
Member ratings & reviews
Popular products in this category
Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
SponsoredMembers-only priceNurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
23164.6477 out of 5 Stars. 2316 reviews4.6477 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz
$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
304804.8386 out of 5 Stars. 30480 reviews4.8386 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz
$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.
25594.6843 out of 5 Stars. 2559 reviews4.6843 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
SponsoredMembers-only priceNurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
13644.3893 out of 5 Stars. 1364 reviews4.3893 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only pricePremier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
181324.7795 out of 5 Stars. 18132 reviews4.7795 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk. $15.48 $0.04/foz
$1548current price $15.48$0.04/fozPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk.
39834.8122 out of 5 Stars. 3983 reviews4.8122 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk. $15.78 $0.05/foz
$1578current price $15.78$0.05/fozGatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
32814.8101 out of 5 Stars. 3281 reviews4.8101 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPOWERADE Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 24 pk. $15.98 $0.03/foz
$1598current price $15.98$0.03/fozPOWERADE Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 24 pk.
23194.7784 out of 5 Stars. 2319 reviews4.7784 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only pricePremier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.
124414.7579 out of 5 Stars. 12441 reviews4.7579 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingVital Proteins Collagen Peptides Powder, Unflavored, 1.5 lbs.
Members-only priceVital Proteins Collagen Peptides Powder, Unflavored, 1.5 lbs.
216774.6453 out of 5 Stars. 21677 reviews4.6453 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only pricePremier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.
73104.7644 out of 5 Stars. 7310 reviews4.7644 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingEnsure Original Nutrition Shake, Vanilla 8 fl. oz., 24 ct. $30.58 $0.16/foz
$3058current price $30.58$0.16/fozFrom $30.58Ensure Original Nutrition Shake, Vanilla 8 fl. oz., 24 ct.
62354.7981 out of 5 Stars. 6235 reviews4.7981 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingOWYN Pro Elite 32g Keto Plant Protein Shake, Chocolate 11.15 fl. oz., 15 pk. $25.78 $0.15/foz
$2578current price $25.78$0.15/fozOWYN Pro Elite 32g Keto Plant Protein Shake, Chocolate 11.15 fl. oz., 15 pk.
77373.9032 out of 5 Stars. 7737 reviews3.9032 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingOrgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Vanilla Bean 2.74 lbs.
Members-only priceOrgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Vanilla Bean 2.74 lbs.
36274.5638 out of 5 Stars. 3627 reviews4.5638 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGatorade Liberty Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk. $15.78 $0.05/foz
$1578current price $15.78$0.05/fozGatorade Liberty Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
24524.8165 out of 5 Stars. 2452 reviews4.8165 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShipping