Mason St Bakehouse Super Seed, Fruit & Nut Granola 26.5 oz

Highlights
- 30% fruit, nuts and seeds
- Loaded with cranberries, raisins, almonds, walnuts, cashews and pumpkin seeds
- Made with 100% whole grains
- Great for snacking or topping
- Made with no artificial colors or preservatives
Cocoa Puffs Chocolate Cereal, 39.25 oz., $6.48, $0.17/oz

Cocoa Puffs Chocolate Cereal, 39.25 oz.


Members also considered
Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct., $5.96, $0.50/ea
$596current price $5.96$0.50/eaMember's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct.
115554.6344 out of 5 Stars. 11555 reviews4.6344 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct., $5.98, $0.75/ea
$598current price $5.98$0.75/eaMember's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct.
79004.2795 out of 5 Stars. 7900 reviews4.2795 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct., $3.98, $0.17/ea
$398current price $3.98$0.17/eaMember's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct.
51924.5944 out of 5 Stars. 5192 reviews4.5944 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Petite Hoagie Rolls, White Bread, 18 ct., $6.98, $0.39/ea
$698current price $6.98$0.39/eaMember's Mark Petite Hoagie Rolls, White Bread, 18 ct.
22134.5151 out of 5 Stars. 2213 reviews4.5151 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Regular Hoagie Rolls, White Bread, 12 ct., $6.98, $0.58/ea
$698current price $6.98$0.58/eaMember's Mark Regular Hoagie Rolls, White Bread, 12 ct.
27094.3935 out of 5 Stars. 2709 reviews4.3935 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cinnamon Crunch Muffin, 6 ct., $6.82, $1.14/ea
$682current price $6.82$1.14/eaMember's Mark Cinnamon Crunch Muffin, 6 ct.
41344.6105 out of 5 Stars. 4134 reviews4.6105 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Chocolate Croissants, 12 ct., $5.54, $0.46/ea
$554current price $5.54$0.46/eaMember's Mark Chocolate Croissants, 12 ct.
5344.103 out of 5 Stars. 534 reviews4.103 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Plain Sliced Bagels, 6 ct., $3.82, $0.64/ea
$382current price $3.82$0.64/eaMember's Mark Plain Sliced Bagels, 6 ct.
7704.3026 out of 5 Stars. 770 reviews4.3026 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Artisan Ciabatta Rolls, 8 ct., $4.54, $0.57/ea
$454current price $4.54$0.57/eaMember's Mark Artisan Ciabatta Rolls, 8 ct.
48904.4577 out of 5 Stars. 4890 reviews4.4577 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Everything Sliced Bagels, 6 ct., $3.82, $0.64/ea
$382current price $3.82$0.64/eaMember's Mark Everything Sliced Bagels, 6 ct.
7194.5 out of 5 Stars. 719 reviews4.5 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark French Baguette, 2 ct., $4.46, $2.23/ea
$446current price $4.46$2.23/eaMember's Mark French Baguette, 2 ct.
30334.4006 out of 5 Stars. 3033 reviews4.4006 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark All Butter Cocktail Croissants, 20 ct., $5.96, $0.30/ea
$596current price $5.96$0.30/eaMember's Mark All Butter Cocktail Croissants, 20 ct.
3224.5248 out of 5 Stars. 322 reviews4.5248 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct., $5.98, Was $6.98, $0.25/ea
Instant Savings
Now$598current price Now $5.98, Was $6.98$6.98$0.25/ea$1 offEnds Oct 12Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.
32254.6983 out of 5 Stars. 3225 reviews4.6983 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz., $10.98, $0.15/oz
$1098current price $10.98$0.15/ozMember's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz.
50494.5605 out of 5 Stars. 5049 reviews4.5605 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark French Bread, 2 ct., $2.98, $1.49/ea
$298current price $2.98$1.49/eaMember's Mark French Bread, 2 ct.
19214.5143 out of 5 Stars. 1921 reviews4.5143 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Mason St. Bakehouse Super Seed, Fruit and Nut Granola, is an indulgent & guilt free snack - perfect for any time of day! No artificial flavors, colors, or preservatives!
Mason St. Bakehouse Super Seed, Fruit and Nut Granola is crafted in small batches, filled with nutrition and made from the best ingredients. This granola is non-GMO and packed with grains and fiber. Each serving has 5 grams of protein and 3 grams of dietary fiber! Looking for a convenient, portable on-the-go snack? Look no further!
Pick up Mason St. Bakehouse Super Seed, Fruit and Nut Granola at your local Sam’s Club today!
Specifications
- Non GMO
- Low in sodium
- Cholesterol free
- Natural ingredients
- Kosher (OU Certified)
- Net weight: 26.5 ounces
Ingredient(s): Seeds, Nuts and Fruits (raisins, sunflower, cashews, flax, almonds, cranberries, pumpkin, walnuts), Whole Grain Rolled Oats, Sugar, Honey, Sunflower Oil, Crisp Rice (whole grain brown rice, cane syrup, sea salt), Salt
Contains: Almonds, Cashews, and Walnuts, may contain Eggs, Milk, Soybean, Wheat, and other Tree Nuts
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 259 reviews
Verified Purchase
Healthy Snack, Sweet Solver
I mix in Greek yogurt overnight and eat for breakfast in the morning or eat as a snack during the day when I’m craving sweets.
Love it! Want it back!
I have been enjoying this for several years... as a snack, for breakfast, yogurt toppers, and more! But no more. It just vanished. I'm very disappointed. I go in the store every week hoping to be in heaven cause it's back but months later, but sadly, that has not happened. Please bring it back!
Verified Purchase
Fantastic granola
Best granola I’ve ever eaten
Popular products in this category
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz
Sponsored$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197684.7977 out of 5 Stars. 19768 reviews4.7977 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Fall Assorted Donut Tray, 20 ct., $17.64, $0.88/ea
$1764current price $17.64$0.88/eaMember's Mark Fall Assorted Donut Tray, 20 ct.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for PickupPickupMember's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct., $9.62, $1.20/ea
$962current price $9.62$1.20/eaMember's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct.
8193.5873 out of 5 Stars. 819 reviews3.5873 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz
Sponsored$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
303144.8384 out of 5 Stars. 30314 reviews4.8384 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Danish Variety Pack, 4 ct., $5.98, $1.50/ea
$598current price $5.98$1.50/eaMember's Mark Danish Variety Pack, 4 ct.
5813.7074 out of 5 Stars. 581 reviews3.7074 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cream Cheese Danish, 4 ct., $5.98, $1.50/ea
$598current price $5.98$1.50/eaMember's Mark Cream Cheese Danish, 4 ct.
3483.8793 out of 5 Stars. 348 reviews3.8793 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHostess Cinnamon Streusel Coffee Cake, 1.44 oz., 32 pk., $9.98, $0.31/ea
$998current price $9.98$0.31/eaHostess Cinnamon Streusel Coffee Cake, 1.44 oz., 32 pk.
17304.6861 out of 5 Stars. 1730 reviews4.6861 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cinnamon Rolls, Frozen, Case, 96 ct., $80.72, $0.84/ea
$8072current price $80.72$0.84/eaMember's Mark Cinnamon Rolls, Frozen, Case, 96 ct.
153.4667 out of 5 Stars. 15 reviews3.4667 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryApple AirPods 4, $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60214.0955 out of 5 Stars. 6021 reviews4.0955 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBeats Solo 4, $199.95
$19995current price $199.95Beats Solo 4
4814.3929 out of 5 Stars. 481 reviews4.3929 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527614.6059 out of 5 Stars. 52761 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H, $6.98, Was $7.98
Instant Savings
Now$698current price Now $6.98, Was $7.98$7.98$1 offEnds Oct 01Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88254.8367 out of 5 Stars. 8825 reviews4.8367 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $4.28, $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
626394.8197 out of 5 Stars. 62639 reviews4.8197 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza, $8.98, $1.12/ea
$898current price $8.98$1.12/eaMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
15743.8685 out of 5 Stars. 1574 reviews3.8685 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs., $6.52, $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
396904.416 out of 5 Stars. 39690 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery