Item # 990367958
With Plus
Ends May 14
Prices may vary in club and online
How do you want your item?
Freight shipping
Columbus, 43215
Return or replace anytime.
Smart summary
Generated by AI
  • Versatile Outlets: Control panel includes two 20A 120V, one 30A 120V, one 30A 120/240V, one 50A 120/240V receptacles, and two 5V USB-A ports.