Wedding Candy & Sweets

Prices may vary in club and online
Sort by|

M&M'S Peanut Milk Chocolate Candy, 62 oz. $16.98 $0.27/oz

M&M'S Peanut Milk Chocolate Candy, 62 oz.
current price $16.98
$0.27/oz

M&M'S Peanut Milk Chocolate Candy, 62 oz.

4.781 out of 5 stars
4.781 out of 5 Stars. 13242 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

M&M'S Milk Chocolate Candy, 62 oz. $16.98 $0.27/oz

M&M'S Milk Chocolate Candy, 62 oz.
current price $16.98
$0.27/oz

M&M'S Milk Chocolate Candy, 62 oz.

4.7516 out of 5 stars
4.7516 out of 5 Stars. 10270 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ring Pop Limited Edition Mix, Variety Pack, 0.5 oz., 44 pk. $16.78 $0.38/ea

Ring Pop Limited Edition Mix, Variety Pack, 0.5 oz., 44 pk.
current price $16.78
$0.38/ea
From $16.78

Ring Pop Limited Edition Mix, Variety Pack, 0.5 oz., 44 pk.

4.7888 out of 5 stars
4.7888 out of 5 Stars. 573 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

HERSHEY'S KISSES Milk Chocolate Candy, 330 pcs. $20.98 $0.06/ea

HERSHEY'S KISSES Milk Chocolate Candy, 330 pcs.
current price $20.98
$0.06/ea

HERSHEY'S KISSES Milk Chocolate Candy, 330 pcs.

4.8318 out of 5 stars
4.8318 out of 5 Stars. 2563 reviews
Available for Shipping

BROOKSIDE Dark Chocolate and Pomegranate Flavored Snacking Chocolate, 32 oz. $13.28 $0.41/oz

BROOKSIDE Dark Chocolate and Pomegranate Flavored Snacking Chocolate, 32 oz.
current price $13.28
$0.41/oz
From $13.28

BROOKSIDE Dark Chocolate and Pomegranate Flavored Snacking Chocolate, 32 oz.

4.8182 out of 5 stars
4.8182 out of 5 Stars. 2239 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ghirardelli White Chocolate Melting Wafers, 30 oz. $12.98 $0.43/oz

Ghirardelli White Chocolate Melting Wafers, 30 oz.
current price $12.98
$0.43/oz

Ghirardelli White Chocolate Melting Wafers, 30 oz.

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 191 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery