Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Snacks Under $10

Prices may vary in club and online
Sort by|

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct. $9.98 $0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.
Sponsored
current price $9.98
$0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.

4.7351 out of 5 stars
4.7351 out of 5 Stars. 3088 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk. $8.98 Was $9.98 $0.19/oz

Instant Savings
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
Sponsored
current price Now $8.98, Was $9.98
$0.19/oz
$1 off
Ends Oct 28

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.

4.7105 out of 5 stars
4.7105 out of 5 Stars. 5754 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Stellar Pretzel Braids, Maui Monk, 32 oz. $9.98 $0.31/oz

Stellar Pretzel Braids, Maui Monk, 32 oz.
current price $9.98
$0.31/oz

Stellar Pretzel Braids, Maui Monk, 32 oz.

4.9747 out of 5 stars
4.9747 out of 5 Stars. 79 reviews
Available for Shipping

DJ & A Sushi Snack Mix 22.9 oz. $8.68 $0.38/oz

DJ & A Sushi Snack Mix 22.9 oz.
current price $8.68
$0.38/oz

DJ & A Sushi Snack Mix 22.9 oz.

3.375 out of 5 stars
3.375 out of 5 Stars. 112 reviews
Available for Shipping

DJ&A Mixed Mushroom Crisps, 10.6 oz. $8.98

DJ&A Mixed Mushroom Crisps, 10.6 oz.
current price $8.98

DJ&A Mixed Mushroom Crisps, 10.6 oz.

3.8431 out of 5 stars
3.8431 out of 5 Stars. 102 reviews
Available for Shipping

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk. $9.98 $0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
Sponsored
current price $9.98
$0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.

4.6961 out of 5 stars
4.6961 out of 5 Stars. 5874 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Orville Redenbacher's Movie Butter Microwave Popcorn, Mini Bags, 1.5 oz., 36 pk. $9.48 $0.26/ea

Orville Redenbacher's Movie Butter Microwave Popcorn, Mini Bags, 1.5 oz., 36 pk.
current price $9.48
$0.26/ea

Orville Redenbacher's Movie Butter Microwave Popcorn, Mini Bags, 1.5 oz., 36 pk.

4.0851 out of 5 stars
4.0851 out of 5 Stars. 141 reviews
Available for Shipping

Siete Maiz Sea Salt Corn Tortilla Chips, 18 oz. $6.98 $0.39/oz

Siete Maiz Sea Salt Corn Tortilla Chips, 18 oz.
current price $6.98
$0.39/oz

Siete Maiz Sea Salt Corn Tortilla Chips, 18 oz.

4.858 out of 5 stars
4.858 out of 5 Stars. 169 reviews
Available for Shipping

Salsagheti Watermelon, 0.84 oz., 24 pk. $9.76 $0.41/ea

Salsagheti Watermelon, 0.84 oz., 24 pk.
current price $9.76
$0.41/ea

Salsagheti Watermelon, 0.84 oz., 24 pk.

4.5169 out of 5 stars
4.5169 out of 5 Stars. 89 reviews
Available for Shipping

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz. $4.48 $0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.
Sponsored
current price $4.48
$0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.

4.7333 out of 5 stars
4.7333 out of 5 Stars. 10758 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Calidad Yellow Corn Tortilla Chips, 24 oz. $3.84 $0.16/oz

Calidad Yellow Corn Tortilla Chips, 24 oz.
current price $3.84
$0.16/oz

Calidad Yellow Corn Tortilla Chips, 24 oz.

4.5665 out of 5 stars
4.5665 out of 5 Stars. 376 reviews
Available for Shipping

PicaFresa, Strawberry Gummy Coated With Chili and Sugar, 225 pcs. $9.24 $0.04/ea

PicaFresa, Strawberry Gummy Coated With Chili and Sugar, 225 pcs.
current price $9.24
$0.04/ea

PicaFresa, Strawberry Gummy Coated With Chili and Sugar, 225 pcs.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 26 reviews
Available for Shipping

VeWong Prince Crispy Noodle Snacks, Original Flavor, 40 pk. $8.98 $0.43/oz

VeWong Prince Crispy Noodle Snacks, Original Flavor, 40 pk.
current price $8.98
$0.43/oz

VeWong Prince Crispy Noodle Snacks, Original Flavor, 40 pk.

Available for Shipping

Shelly Senbei Rice Crackers 19.4 oz. $9.78 $0.50/oz

Shelly Senbei Rice Crackers 19.4 oz.
current price $9.78
$0.50/oz

Shelly Senbei Rice Crackers 19.4 oz.

4.7805 out of 5 stars
4.7805 out of 5 Stars. 82 reviews
Available for Shipping

Corn Nuts Ranch Crunchy Corn Kernels 1.7 oz., 18 pk. $9.98 $0.33/oz

Corn Nuts Ranch Crunchy Corn Kernels 1.7 oz., 18 pk.
current price $9.98
$0.33/oz

Corn Nuts Ranch Crunchy Corn Kernels 1.7 oz., 18 pk.

4.9375 out of 5 stars
4.9375 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

WILDE Protein Crackers Classic Cheddar, 7.4 oz. $8.28 $1.12/oz

WILDE Protein Crackers Classic Cheddar, 7.4 oz.
current price $8.28
$1.12/oz

WILDE Protein Crackers Classic Cheddar, 7.4 oz.

4.6797 out of 5 stars
4.6797 out of 5 Stars. 281 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz. $9.98 $0.50/oz

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.
current price $9.98
$0.50/oz

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.

4.8127 out of 5 stars
4.8127 out of 5 Stars. 7879 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk. $9.48 $0.21/oz

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk.
current price $9.48
$0.21/oz

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk.

4.7551 out of 5 stars
4.7551 out of 5 Stars. 49 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Mini Strawberry Shortcake Cookie Thins, 16 oz. $6.48 $0.41/oz

Member's Mark Mini Strawberry Shortcake Cookie Thins, 16 oz.
current price $6.48
$0.41/oz

Member's Mark Mini Strawberry Shortcake Cookie Thins, 16 oz.

4.2702 out of 5 stars
4.2702 out of 5 Stars. 803 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Orange Cranberry Cookie Thins, 16 oz. $5.98 $0.37/oz

Member's Mark Orange Cranberry Cookie Thins, 16 oz.
current price $5.98
$0.37/oz

Member's Mark Orange Cranberry Cookie Thins, 16 oz.

4.6606 out of 5 stars
4.6606 out of 5 Stars. 822 reviews
Available for Shipping

Utz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs. $6.98 $0.20/oz

Utz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs.
current price $6.98
$0.20/oz

Utz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs.

4.7207 out of 5 stars
4.7207 out of 5 Stars. 1307 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Life Savers Gummies 5 Flavors Gummy Candy, 38 oz. $8.48 $0.22/oz

Life Savers Gummies 5 Flavors Gummy Candy, 38 oz.
current price $8.48
$0.22/oz

Life Savers Gummies 5 Flavors Gummy Candy, 38 oz.

4.6481 out of 5 stars
4.6481 out of 5 Stars. 216 reviews
Available for Shipping

Drizzilicious Pumpkin Spice Mini Rice Cakes, 8 oz. $4.98 $0.62/oz

Drizzilicious Pumpkin Spice Mini Rice Cakes, 8 oz.
current price $4.98
$0.62/oz

Drizzilicious Pumpkin Spice Mini Rice Cakes, 8 oz.

4.6255 out of 5 stars
4.6255 out of 5 Stars. 1060 reviews
Available for Shipping

Storck, Mamba Fruit Chews Variety Pack Chewy Candy, 42.4 oz. $8.48 $0.20/oz

Storck, Mamba Fruit Chews Variety Pack Chewy Candy, 42.4 oz.
current price $8.48
$0.20/oz

Storck, Mamba Fruit Chews Variety Pack Chewy Candy, 42.4 oz.

4.8207 out of 5 stars
4.8207 out of 5 Stars. 145 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Yoggies Trail Mix Mango and Berry Mix 1 oz., 18 pk. $9.98 $0.55/oz

Yoggies Trail Mix Mango and Berry Mix 1 oz., 18 pk.
current price $9.98
$0.55/oz

Yoggies Trail Mix Mango and Berry Mix 1 oz., 18 pk.

4.4101 out of 5 stars
4.4101 out of 5 Stars. 317 reviews
Available for Shipping

Lay's Dill Pickle Potato Chips, 15.25 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Dill Pickle Potato Chips, 15.25 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Dill Pickle Potato Chips, 15.25 oz.

4.6526 out of 5 stars
4.6526 out of 5 Stars. 95 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

BranchOut Crunchy Fruit Chips with Strawberry, Apple, Banana & Pineapple, No Added Sugar, 7 oz. $8.48 $1.21/oz

BranchOut Crunchy Fruit Chips with Strawberry, Apple, Banana & Pineapple, No Added Sugar, 7 oz.
current price $8.48
$1.21/oz

BranchOut Crunchy Fruit Chips with Strawberry, Apple, Banana & Pineapple, No Added Sugar, 7 oz.

3.8986 out of 5 stars
3.8986 out of 5 Stars. 207 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nerds Halloween Candy, Variety Pack, 430 pcs. $24.98 $0.06/ea

Nerds Halloween Candy, Variety Pack, 430 pcs.
current price $24.98
$0.06/ea

Nerds Halloween Candy, Variety Pack, 430 pcs.

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 57 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ocean Spray® Craisins®, 50% Less Sugar Dried Cranberries, Dried Fruit, 43 oz. $9.98 $0.23/oz

Ocean Spray® Craisins®, 50% Less Sugar Dried Cranberries, Dried Fruit, 43 oz.
current price $9.98
$0.23/oz

Ocean Spray® Craisins®, 50% Less Sugar Dried Cranberries, Dried Fruit, 43 oz.

2.9339 out of 5 stars
2.9339 out of 5 Stars. 121 reviews
Available for Shipping

Eggo Graham Crackers Vanilla Graham Snacks, 1 oz., 28 pk. $9.98

Eggo Graham Crackers Vanilla Graham Snacks, 1 oz., 28 pk.
current price $9.98

Eggo Graham Crackers Vanilla Graham Snacks, 1 oz., 28 pk.

3.875 out of 5 stars
3.875 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Pirate's Booty Aged White Cheddar Pokemon, 17 oz. $6.98 $0.41/oz

Pirate's Booty Aged White Cheddar Pokemon, 17 oz.
current price $6.98
$0.41/oz

Pirate's Booty Aged White Cheddar Pokemon, 17 oz.

3.8046 out of 5 stars
3.8046 out of 5 Stars. 87 reviews
Available for Shipping

Combos Stuffed Baked Pretzel Snacks, Variety Pack, 1.76 oz, 18 pk. $9.98 $0.31/oz

Combos Stuffed Baked Pretzel Snacks, Variety Pack, 1.76 oz, 18 pk.
current price $9.98
$0.31/oz

Combos Stuffed Baked Pretzel Snacks, Variety Pack, 1.76 oz, 18 pk.

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Catalina Crunch Parmesan Garlic Snack Mix, 15 oz. $9.48 $0.63/oz

Catalina Crunch Parmesan Garlic Snack Mix, 15 oz.
current price $9.48
$0.63/oz

Catalina Crunch Parmesan Garlic Snack Mix, 15 oz.

3.4854 out of 5 stars
3.4854 out of 5 Stars. 274 reviews
Available for Shipping

Yuki & Love Strawberry Boba Mochi, 17.46 oz. $6.78 $0.39/oz

Yuki & Love Strawberry Boba Mochi, 17.46 oz.
current price $6.78
$0.39/oz

Yuki & Love Strawberry Boba Mochi, 17.46 oz.

3.75 out of 5 stars
3.75 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Hi-Chew Fantasy Mix Chewy Candy, Variety Pack, 27.2 oz. $9.97

Hi-Chew Fantasy Mix Chewy Candy, Variety Pack, 27.2 oz.
current price $9.97

Hi-Chew Fantasy Mix Chewy Candy, Variety Pack, 27.2 oz.

4.771 out of 5 stars
4.771 out of 5 Stars. 131 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Takis Pickle Punch Spicy Rolled Tortilla Chips, 24.7 oz. $3.91 Was $5.88 $0.16/oz

Takis Pickle Punch Spicy Rolled Tortilla Chips, 24.7 oz.
current price Now $3.91, Was $5.88
$0.16/oz
$1.97 off

Takis Pickle Punch Spicy Rolled Tortilla Chips, 24.7 oz.

3.9326 out of 5 stars
3.9326 out of 5 Stars. 178 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Life Savers Red, White, and Blue Gummies, 38 oz. $8.48 $0.22/oz

Life Savers Red, White, and Blue Gummies, 38 oz.
current price $8.48
$0.22/oz

Life Savers Red, White, and Blue Gummies, 38 oz.

4.5403 out of 5 stars
4.5403 out of 5 Stars. 124 reviews
Available for Shipping

Dot's Pretzels Snack Mix with Original Mini Pretzel Twists, 31 oz. $9.98 $0.32/oz

Dot's Pretzels Snack Mix with Original Mini Pretzel Twists, 31 oz.
current price $9.98
$0.32/oz

Dot's Pretzels Snack Mix with Original Mini Pretzel Twists, 31 oz.

4.5797 out of 5 stars
4.5797 out of 5 Stars. 552 reviews
Available for Shipping

Hippeas Flavor Blast! Trippin' Cheddar Baked Chickpea Puffs, 13 oz. $5.98 $0.46/oz

Hippeas Flavor Blast! Trippin' Cheddar Baked Chickpea Puffs, 13 oz.
current price $5.98
$0.46/oz

Hippeas Flavor Blast! Trippin' Cheddar Baked Chickpea Puffs, 13 oz.

4.6198 out of 5 stars
4.6198 out of 5 Stars. 121 reviews
Available for Shipping

Hot Tamales Fierce Cinnamon Chewy Candies, 54 oz. $7.84 $0.15/oz

Hot Tamales Fierce Cinnamon Chewy Candies, 54 oz.
current price $7.84
$0.15/oz

Hot Tamales Fierce Cinnamon Chewy Candies, 54 oz.

4.8251 out of 5 stars
4.8251 out of 5 Stars. 892 reviews
Out of stock

Smartfood White Cheddar Popcorn Party Size 9.75 oz. $5.96 $0.61/oz

Smartfood White Cheddar Popcorn Party Size 9.75 oz.
current price $5.96
$0.61/oz

Smartfood White Cheddar Popcorn Party Size 9.75 oz.

4.4736 out of 5 stars
4.4736 out of 5 Stars. 1041 reviews
Out of stock

Doritos Protein Nacho Cheese Tortilla Chips, 12.75 oz. $5.98 $0.47/oz

Doritos Protein Nacho Cheese Tortilla Chips, 12.75 oz.
current price $5.98
$0.47/oz

Doritos Protein Nacho Cheese Tortilla Chips, 12.75 oz.

4.3438 out of 5 stars
4.3438 out of 5 Stars. 160 reviews
Out of stock

BUBS Sweet & Sour Mix Gummy Candy, 21 oz. $7.96

BUBS Sweet & Sour Mix Gummy Candy, 21 oz.
current price $7.96

BUBS Sweet & Sour Mix Gummy Candy, 21 oz.

4.4508 out of 5 stars
4.4508 out of 5 Stars. 122 reviews
Out of stock

SnakYard Dried Mangoes, Unsweetened, 24 oz. $9.98 $0.42/oz

SnakYard Dried Mangoes, Unsweetened, 24 oz.
current price $9.98
$0.42/oz

SnakYard Dried Mangoes, Unsweetened, 24 oz.

3.5353 out of 5 stars
3.5353 out of 5 Stars. 269 reviews
Out of stock