Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Snacks Under $10

Prices may vary in club and online
Sort by|

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct. $9.98 $0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.
Sponsored
current price $9.98
$0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.

4.7351 out of 5 stars
4.7351 out of 5 Stars. 3088 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk. $8.98 Was $9.98 $0.19/oz

Instant Savings
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
Sponsored
current price Now $8.98, Was $9.98
$0.19/oz
$1 off
Ends Oct 28

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.

4.7105 out of 5 stars
4.7105 out of 5 Stars. 5754 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 15.125 oz. $4.48 $0.30/oz

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 15.125 oz.
current price $4.48
$0.30/oz

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 15.125 oz.

4.7455 out of 5 stars
4.7455 out of 5 Stars. 3151 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ocean Spray Craisins, Original Dried Cranberries, 48 oz. $7.62 $0.16/oz

Ocean Spray Craisins, Original Dried Cranberries, 48 oz.
current price $7.62
$0.16/oz

Ocean Spray Craisins, Original Dried Cranberries, 48 oz.

4.8634 out of 5 stars
4.8634 out of 5 Stars. 7050 reviews
Available for Shipping

Utz Cheeseball Barrel, 28 oz. $7.48 $0.27/oz

Utz Cheeseball Barrel, 28 oz.
current price $7.48
$0.27/oz

Utz Cheeseball Barrel, 28 oz.

4.6876 out of 5 stars
4.6876 out of 5 Stars. 3448 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk. $9.98 $0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
Sponsored
current price $9.98
$0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.

4.6961 out of 5 stars
4.6961 out of 5 Stars. 5874 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheetos XXTRA Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz. $3.98 Was $4.48 $0.23/oz

Instant Savings
Cheetos XXTRA Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.23/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos XXTRA Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.

4.681 out of 5 stars
4.681 out of 5 Stars. 348 reviews
Available for Shipping

Smartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz. $5.98 $0.35/oz

Smartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz.
current price $5.98
$0.35/oz

Smartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz.

4.7282 out of 5 stars
4.7282 out of 5 Stars. 4102 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz. $4.48 $0.24/oz

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz.

4.6963 out of 5 stars
4.6963 out of 5 Stars. 2381 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz. $4.48 $0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.
Sponsored
current price $4.48
$0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.

4.7333 out of 5 stars
4.7333 out of 5 Stars. 10758 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Jayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk. $8.98 $0.37/ea

Jayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk.
current price $8.98
$0.37/ea

Jayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk.

4.5254 out of 5 stars
4.5254 out of 5 Stars. 571 reviews
Available for Shipping

True North Almond Pecan Crunch, 20 oz. $10.48 $0.52/oz

True North Almond Pecan Crunch, 20 oz.
current price $10.48
$0.52/oz

True North Almond Pecan Crunch, 20 oz.

4.7675 out of 5 stars
4.7675 out of 5 Stars. 3063 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Tostitos Regular Tortilla Chips, 18.625 oz. $4.48 $0.24/oz

Tostitos Regular Tortilla Chips, 18.625 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Tostitos Regular Tortilla Chips, 18.625 oz.

4.7156 out of 5 stars
4.7156 out of 5 Stars. 1466 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Fritos Scoops! Corn Chips, 18.125 oz. $3.98 Was $4.48 $0.22/oz

Instant Savings
Fritos Scoops! Corn Chips, 18.125 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.22/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Fritos Scoops! Corn Chips, 18.125 oz.

4.8021 out of 5 stars
4.8021 out of 5 Stars. 3719 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Planters Honey Roasted Peanuts, 34.5 oz. $4.98 Was $5.48 $0.14/oz

Instant Savings
Planters Honey Roasted Peanuts, 34.5 oz.
current price Now $4.98, Was $5.48
$0.14/oz
$0.50 off
Ends Oct 18

Planters Honey Roasted Peanuts, 34.5 oz.

4.4374 out of 5 stars
4.4374 out of 5 Stars. 647 reviews
Available for Shipping

CRETORS Cheese & Caramel Flavored Popcorn Mix, 23.5 oz. $5.98 $0.25/oz

CRETORS Cheese & Caramel Flavored Popcorn Mix, 23.5 oz.
current price $5.98
$0.25/oz

CRETORS Cheese & Caramel Flavored Popcorn Mix, 23.5 oz.

4.6861 out of 5 stars
4.6861 out of 5 Stars. 6412 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Sensible Portions Sea Salt Garden Veggie Straws, 23.5 oz. $6.98 $0.30/oz

Sensible Portions Sea Salt Garden Veggie Straws, 23.5 oz.
current price $6.98
$0.30/oz

Sensible Portions Sea Salt Garden Veggie Straws, 23.5 oz.

4.6679 out of 5 stars
4.6679 out of 5 Stars. 2192 reviews
Available for Shipping

Gardetto's Original Recipe Snack Mix, 40 oz. $7.98 $0.20/oz

Gardetto's Original Recipe Snack Mix, 40 oz.
current price $7.98
$0.20/oz

Gardetto's Original Recipe Snack Mix, 40 oz.

4.6975 out of 5 stars
4.6975 out of 5 Stars. 671 reviews
Available for Shipping

Chex Mix Peanut Butter Chocolate Treat Bars, 20 pk. $7.98 $0.40/ea

Chex Mix Peanut Butter Chocolate Treat Bars, 20 pk.
current price $7.98
$0.40/ea

Chex Mix Peanut Butter Chocolate Treat Bars, 20 pk.

4.598 out of 5 stars
4.598 out of 5 Stars. 1296 reviews
Available for Shipping

Fritos The Original Corn Chips, 18.125 oz. $3.98 Was $4.48 $0.22/oz

Instant Savings
Fritos The Original Corn Chips, 18.125 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.22/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Fritos The Original Corn Chips, 18.125 oz.

4.8105 out of 5 stars
4.8105 out of 5 Stars. 2928 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pop Secret Movie Theater Butter Microwave Popcorn, 3 oz., 30 pk. $9.98 $0.33/ea

Pop Secret Movie Theater Butter Microwave Popcorn, 3 oz., 30 pk.
current price $9.98
$0.33/ea

Pop Secret Movie Theater Butter Microwave Popcorn, 3 oz., 30 pk.

4.7767 out of 5 stars
4.7767 out of 5 Stars. 421 reviews
Available for Shipping

PopCorners Jalapeno Popper Chips, 18 oz. $5.98 Was $6.98 $0.33/oz

Instant Savings
PopCorners Jalapeno Popper Chips, 18 oz.
current price Now $5.98, Was $6.98
$0.33/oz
$1 off
Ends Dec 04

PopCorners Jalapeno Popper Chips, 18 oz.

4.5521 out of 5 stars
4.5521 out of 5 Stars. 288 reviews
Available for Shipping

Cracker Jack Original Caramel Coated Popcorn and Peanuts 1.25 oz., 30 pk. $9.98

Cracker Jack Original Caramel Coated Popcorn and Peanuts 1.25 oz., 30 pk.
current price $9.98

Cracker Jack Original Caramel Coated Popcorn and Peanuts 1.25 oz., 30 pk.

4.7353 out of 5 stars
4.7353 out of 5 Stars. 680 reviews
Available for Shipping

Ruffles Queso Cheese Flavored Potato Chips, 15.125 oz. $4.48 $0.30/oz

Ruffles Queso Cheese Flavored Potato Chips, 15.125 oz.
current price $4.48
$0.30/oz

Ruffles Queso Cheese Flavored Potato Chips, 15.125 oz.

4.6202 out of 5 stars
4.6202 out of 5 Stars. 782 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

RIND Apple Chips, 9 oz. $5.48 Was $7.48 $0.61/oz

RIND Apple Chips, 9 oz.
current price Now $5.48, Was $7.48
$0.61/oz
$2 off

RIND Apple Chips, 9 oz.

4.3741 out of 5 stars
4.3741 out of 5 Stars. 588 reviews
Available for Shipping

Nilla Wafers Vanilla Wafer Cookies, 2pk., 15 oz. $8.12 $0.27/oz

Nilla Wafers Vanilla Wafer Cookies, 2pk., 15 oz.
current price $8.12
$0.27/oz

Nilla Wafers Vanilla Wafer Cookies, 2pk., 15 oz.

4.6066 out of 5 stars
4.6066 out of 5 Stars. 5664 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Fritos Chili Cheese Flavored Corn Chips, 18.125 oz. $3.98 Was $4.48

Instant Savings
Fritos Chili Cheese Flavored Corn Chips, 18.125 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.50 off
Ends Oct 25

Fritos Chili Cheese Flavored Corn Chips, 18.125 oz.

4.7517 out of 5 stars
4.7517 out of 5 Stars. 1353 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Funyuns Onion Rings Snacks, 8.75 oz. $4.48 $0.51/oz

Funyuns Onion Rings Snacks, 8.75 oz.
current price $4.48
$0.51/oz

Funyuns Onion Rings Snacks, 8.75 oz.

4.7424 out of 5 stars
4.7424 out of 5 Stars. 2038 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quaker Chewy Dipps Granola Bars, Chocolate Chip, 34 pk. $9.98 $0.29/ea

Quaker Chewy Dipps Granola Bars, Chocolate Chip, 34 pk.
current price $9.98
$0.29/ea

Quaker Chewy Dipps Granola Bars, Chocolate Chip, 34 pk.

4.5608 out of 5 stars
4.5608 out of 5 Stars. 1546 reviews
Available for Shipping

PopCorners Sweet & Salty Kettle Corn Popped-Corn Snack, 18 oz. $5.98 Was $6.98 $0.33/oz

Instant Savings
PopCorners Sweet & Salty Kettle Corn Popped-Corn Snack, 18 oz.
current price Now $5.98, Was $6.98
$0.33/oz
$1 off
Ends Dec 04

PopCorners Sweet & Salty Kettle Corn Popped-Corn Snack, 18 oz.

4.6557 out of 5 stars
4.6557 out of 5 Stars. 758 reviews
Available for Shipping

Bauducco Wafer Tub, 20 pk. $6.54 $0.23/oz

Bauducco Wafer Tub, 20 pk.
current price $6.54
$0.23/oz

Bauducco Wafer Tub, 20 pk.

4.4833 out of 5 stars
4.4833 out of 5 Stars. 2816 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Goetze's Candy Original Caramel Cow Tales, 36 pcs. $8.98 $0.25/ea

Goetze's Candy Original Caramel Cow Tales, 36 pcs.
current price $8.98
$0.25/ea

Goetze's Candy Original Caramel Cow Tales, 36 pcs.

4.8391 out of 5 stars
4.8391 out of 5 Stars. 578 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Nonni's THINaddictives Cranberry Almond Crisps 15 pk. $7.48 $0.67/oz

Nonni's THINaddictives Cranberry Almond Crisps 15 pk.
current price $7.48
$0.67/oz

Nonni's THINaddictives Cranberry Almond Crisps 15 pk.

4.5294 out of 5 stars
4.5294 out of 5 Stars. 697 reviews
Available for Shipping

Boulder Canyon Avocado Oil Potato Chips, 18 oz. $6.88 $0.38/oz

Boulder Canyon Avocado Oil Potato Chips, 18 oz.
current price $6.88
$0.38/oz

Boulder Canyon Avocado Oil Potato Chips, 18 oz.

4.638 out of 5 stars
4.638 out of 5 Stars. 2188 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 28 oz. $7.48 $0.27/oz

Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 28 oz.
current price $7.48
$0.27/oz

Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 28 oz.

4.7411 out of 5 stars
4.7411 out of 5 Stars. 2484 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

PopCorners White Cheddar Popped-Corn Snack, 18 oz. $5.98 Was $6.98 $0.33/oz

Instant Savings
PopCorners White Cheddar Popped-Corn Snack, 18 oz.
current price Now $5.98, Was $6.98
$0.33/oz
$1 off
Ends Dec 04

PopCorners White Cheddar Popped-Corn Snack, 18 oz.

3.7391 out of 5 stars
3.7391 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, Party Size, 24.7 oz. $5.88 $0.24/oz

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, Party Size, 24.7 oz.
current price $5.88
$0.24/oz

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, Party Size, 24.7 oz.

4.5784 out of 5 stars
4.5784 out of 5 Stars. 1817 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Garrett Popcorn Shops, Garrett Mix, 20 oz. $6.98 Was $7.98 $0.35/oz

Instant Savings
Garrett Popcorn Shops, Garrett Mix, 20 oz.
current price Now $6.98, Was $7.98
$0.35/oz
$1 off
Ends Oct 05

Garrett Popcorn Shops, Garrett Mix, 20 oz.

4.3599 out of 5 stars
4.3599 out of 5 Stars. 2192 reviews
Available for Shipping

Pirate's Booty Aged White Cheddar Puffs, 18 oz. $6.98 $0.39/oz

Pirate's Booty Aged White Cheddar Puffs, 18 oz.
current price $6.98
$0.39/oz

Pirate's Booty Aged White Cheddar Puffs, 18 oz.

4.5435 out of 5 stars
4.5435 out of 5 Stars. 506 reviews
Available for Shipping

Chester's Fries Flamin' Hot Corn & Potato Snacks, 13.5 oz. $4.48 $0.33/oz

Chester's Fries Flamin' Hot Corn & Potato Snacks, 13.5 oz.
current price $4.48
$0.33/oz

Chester's Fries Flamin' Hot Corn & Potato Snacks, 13.5 oz.

4.7749 out of 5 stars
4.7749 out of 5 Stars. 862 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cooper Street Snacks Cherry White Chip Twice Baked Cookies, 18 oz. $5.98 $0.33/oz

Cooper Street Snacks Cherry White Chip Twice Baked Cookies, 18 oz.
current price $5.98
$0.33/oz

Cooper Street Snacks Cherry White Chip Twice Baked Cookies, 18 oz.

4.6914 out of 5 stars
4.6914 out of 5 Stars. 243 reviews
Available for Shipping

Fla-Vor-Ice Giant Pops, 1.5 oz., 200 pk. $9.98 $0.05/ea

Fla-Vor-Ice Giant Pops, 1.5 oz., 200 pk.
current price $9.98
$0.05/ea

Fla-Vor-Ice Giant Pops, 1.5 oz., 200 pk.

4.5324 out of 5 stars
4.5324 out of 5 Stars. 1390 reviews
Available for Shipping

WHEAT THINS Original Snacks Whole Grain Wheat Crackers, 20 oz., 2pk. $9.48 $0.24/oz

WHEAT THINS Original Snacks Whole Grain Wheat Crackers, 20 oz., 2pk.
current price $9.48
$0.24/oz

WHEAT THINS Original Snacks Whole Grain Wheat Crackers, 20 oz., 2pk.

4.7834 out of 5 stars
4.7834 out of 5 Stars. 1579 reviews
Available for Shipping

Nutty & Fruity Chili Tamarind Mango, 28 oz. $8.98 $0.32/oz

Nutty & Fruity Chili Tamarind Mango, 28 oz.
current price $8.98
$0.32/oz

Nutty & Fruity Chili Tamarind Mango, 28 oz.

4.4687 out of 5 stars
4.4687 out of 5 Stars. 655 reviews
Available for Shipping

Doritos Rancheritos El Mero Sabor Ranchero Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz. $4.48 $0.24/oz

Doritos Rancheritos El Mero Sabor Ranchero Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Rancheritos El Mero Sabor Ranchero Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz.

4.5284 out of 5 stars
4.5284 out of 5 Stars. 335 reviews
Available for Shipping

Like Air Pancake Puffcorn 14 oz. $5.98 $0.43/oz

Like Air Pancake Puffcorn 14 oz.
current price $5.98
$0.43/oz

Like Air Pancake Puffcorn 14 oz.

4.6515 out of 5 stars
4.6515 out of 5 Stars. 789 reviews
Available for Shipping

On The Border Cantina Thins Tortilla Chips, 22.25 oz. $4.78 $0.21/oz

On The Border Cantina Thins Tortilla Chips, 22.25 oz.
current price $4.78
$0.21/oz

On The Border Cantina Thins Tortilla Chips, 22.25 oz.

4.7476 out of 5 stars
4.7476 out of 5 Stars. 2246 reviews
Out of stock

King's Hawaiian Original Sweet Soft Pretzel Bites, 20.8 oz. $8.98 $0.43/oz

King's Hawaiian Original Sweet Soft Pretzel Bites, 20.8 oz.
current price $8.98
$0.43/oz

King's Hawaiian Original Sweet Soft Pretzel Bites, 20.8 oz.

3.8021 out of 5 stars
3.8021 out of 5 Stars. 1127 reviews
Out of stock

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz. $8.28

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz.
current price $8.28

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz.

4.329 out of 5 stars
4.329 out of 5 Stars. 1006 reviews
Out of stock