Truvia Sweet Complete Plant Based Granulated Sweetener, 32 oz. $9.98 $0.31/oz

Truvia Sweet Complete Plant Based Granulated Sweetener, 32 oz.
current price $9.98
$0.31/oz

Truvia Sweet Complete Plant Based Granulated Sweetener, 32 oz.

4.5795 out of 5 stars
4.5795 out of 5 Stars. 635 reviews

Truvia Original Calorie-Free Sweetener Packets, 400 ct. $14.98 Was $15.04 $0.04/ea

Truvia Original Calorie-Free Sweetener Packets, 400 ct.
current price Now $14.98, Was $15.04
$0.04/ea

Truvia Original Calorie-Free Sweetener Packets, 400 ct.

4.7916 out of 5 stars
4.7916 out of 5 Stars. 14530 reviews

Pasta

Prices may vary in club and online
Sort by|

Member's Mark Grated Parmesan Cheese, 24 oz. $7.48 $0.31/oz

Member's Mark Grated Parmesan Cheese, 24 oz.
current price $7.48
$0.31/oz

Member's Mark Grated Parmesan Cheese, 24 oz.

4.5834 out of 5 stars
4.5834 out of 5 Stars. 1901 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk. $9.98 $0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk.
current price $9.98
$0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk.

4.6714 out of 5 stars
4.6714 out of 5 Stars. 7079 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Velveeta Shells and Cheese Original Microwavable Sauce Cups, 2.39 oz., 12 ct. $9.98 $0.35/oz

Velveeta Shells and Cheese Original Microwavable Sauce Cups, 2.39 oz., 12 ct.
current price $9.98
$0.35/oz

Velveeta Shells and Cheese Original Microwavable Sauce Cups, 2.39 oz., 12 ct.

4.6915 out of 5 stars
4.6915 out of 5 Stars. 4123 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Kraft Original Macaroni and Cheese Dinner 18 pk. $14.96 $0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Dinner 18 pk.
current price $14.96
$0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Dinner 18 pk.

4.7054 out of 5 stars
4.7054 out of 5 Stars. 11002 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Barilla Protein+ Penne & Rotini, 14.5 oz., 4 pk. $8.48

Barilla Protein+ Penne & Rotini, 14.5 oz., 4 pk.
current price $8.48

Barilla Protein+ Penne & Rotini, 14.5 oz., 4 pk.

4.773 out of 5 stars
4.773 out of 5 Stars. 652 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Barilla Pasta Variety Pack 1 lb., 6 pk. $8.52 $1.42/ea

Barilla Pasta Variety Pack 1 lb., 6 pk.
current price $8.52
$1.42/ea

Barilla Pasta Variety Pack 1 lb., 6 pk.

4.8199 out of 5 stars
4.8199 out of 5 Stars. 3654 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk. $12.98 Was $14.98 $0.14/oz

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk.
current price Now $12.98, Was $14.98
$0.14/oz
$2 off

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk.

4.7786 out of 5 stars
4.7786 out of 5 Stars. 4801 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Barilla Pasta Thin Spaghetti 1 lb., 6 pk. $8.52 $0.09/oz

Barilla Pasta Thin Spaghetti 1 lb., 6 pk.
current price $8.52
$0.09/oz

Barilla Pasta Thin Spaghetti 1 lb., 6 pk.

4.8218 out of 5 stars
4.8218 out of 5 Stars. 1891 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Barilla Penne Pasta 16 oz., 6 pk. $8.52 $1.42/ea

Barilla Penne Pasta 16 oz., 6 pk.
current price $8.52
$1.42/ea

Barilla Penne Pasta 16 oz., 6 pk.

4.8516 out of 5 stars
4.8516 out of 5 Stars. 438 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Annie's Shells and White Cheddar Mac and Cheese 6 oz.,12 pk. $12.98 $1.08/ea

Annie's Shells and White Cheddar Mac and Cheese 6 oz.,12 pk.
current price $12.98
$1.08/ea
From $12.98

Annie's Shells and White Cheddar Mac and Cheese 6 oz.,12 pk.

3.9316 out of 5 stars
3.9316 out of 5 Stars. 117 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Al Bronzo by Barilla Organic Pasta, Variety Pack, 16 oz., 4 pk. $8.58 $2.15/ea

Al Bronzo by Barilla Organic Pasta, Variety Pack, 16 oz., 4 pk.
current price $8.58
$2.15/ea

Al Bronzo by Barilla Organic Pasta, Variety Pack, 16 oz., 4 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

GOODLES Mac and Cheese, Variety Pack, 6 pk. $12.98 $0.36/oz

GOODLES Mac and Cheese, Variety Pack, 6 pk.
current price $12.98
$0.36/oz

GOODLES Mac and Cheese, Variety Pack, 6 pk.

4.4862 out of 5 stars
4.4862 out of 5 Stars. 109 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Brami Italian Protein Fusilli Pasta, 12 oz., 4pk. $9.78 $2.44/ea

Brami Italian Protein Fusilli Pasta, 12 oz., 4pk.
current price $9.78
$2.44/ea

Brami Italian Protein Fusilli Pasta, 12 oz., 4pk.

4.5981 out of 5 stars
4.5981 out of 5 Stars. 316 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tangle Creamy Mushroom Pasta Bowl, 6 pk. $12.98 $2.16/ea

Tangle Creamy Mushroom Pasta Bowl, 6 pk.
current price $12.98
$2.16/ea

Tangle Creamy Mushroom Pasta Bowl, 6 pk.

4.3217 out of 5 stars
4.3217 out of 5 Stars. 115 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Available for shipping

View all