No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk., $16.98

No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk.
current price $16.98

No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk.

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz., $16.98

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz.
current price $16.98

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews

Halloween Snacks & Treats

Prices may vary in club and online
Sort by|

Liquid Death Soda-Flavored Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk., $14.98, $0.07/foz

Liquid Death Soda-Flavored Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.07/foz

Liquid Death Soda-Flavored Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Halloween Snacks Variety Pack, 0.8 oz., 100 ct., $10.98, $0.14/oz

Member's Mark Halloween Snacks Variety Pack, 0.8 oz., 100 ct.
current price $10.98
$0.14/oz

Member's Mark Halloween Snacks Variety Pack, 0.8 oz., 100 ct.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 201 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk., $11.92, $0.28/oz

Pillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk.
current price $11.92
$0.28/oz

Pillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk.

4.4535 out of 5 stars
4.4535 out of 5 Stars. 1861 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Kool-Aid Ghoul-Aid Zom-Berry Artificially Flavored Drink, 6 fl. oz., 40 pk., $8.78, $0.04/foz

Kool-Aid Ghoul-Aid Zom-Berry Artificially Flavored Drink, 6 fl. oz., 40 pk.
current price $8.78
$0.04/foz

Kool-Aid Ghoul-Aid Zom-Berry Artificially Flavored Drink, 6 fl. oz., 40 pk.

4.4922 out of 5 stars
4.4922 out of 5 Stars. 384 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk., $9.98, Was $11.98, $0.14/oz

Instant Savings
Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.
current price Now $9.98, Was $11.98
$0.14/oz
$2 off
Ends Oct 11

Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.

4.7632 out of 5 stars
4.7632 out of 5 Stars. 6048 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Apple Jacks Cereal, 36.5 oz., $7.48, $0.20/oz

Apple Jacks Cereal, 36.5 oz.
current price $7.48
$0.20/oz

Apple Jacks Cereal, 36.5 oz.

4.4339 out of 5 stars
4.4339 out of 5 Stars. 862 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk., $13.98, $0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.
current price $13.98
$0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct., $12.48, $0.12/ea

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct.
current price $12.48
$0.12/ea

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk., $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.
current price $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz., $9.84, $0.49/oz

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.
current price $9.84
$0.49/oz

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.

4.5891 out of 5 stars
4.5891 out of 5 Stars. 567 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Utz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs., $6.98, $0.20/oz

Utz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs.
current price $6.98
$0.20/oz

Utz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs.

4.7196 out of 5 stars
4.7196 out of 5 Stars. 1284 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheetos Bag of Bones White Cheddar Flavored Cheese Snacks, 14 oz., $3.98, Was $4.48, $0.28/oz

Instant Savings
Cheetos Bag of Bones White Cheddar Flavored Cheese Snacks, 14 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.28/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Bag of Bones White Cheddar Flavored Cheese Snacks, 14 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

OREO Fall Treats Orange Creme Sandwich Cookies, 1.02 oz., 40 pk., $14.72, $0.36/oz

OREO Fall Treats Orange Creme Sandwich Cookies, 1.02 oz., 40 pk.
current price $14.72
$0.36/oz

OREO Fall Treats Orange Creme Sandwich Cookies, 1.02 oz., 40 pk.

4.821 out of 5 stars
4.821 out of 5 Stars. 676 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk., $10.98

Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk.
current price $10.98

Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk.

4.495 out of 5 stars
4.495 out of 5 Stars. 893 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk., $12.88, $0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
current price $12.88
$0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.

4.745 out of 5 stars
4.745 out of 5 Stars. 2651 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk., $10.38, $0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38
$0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.

4.7477 out of 5 stars
4.7477 out of 5 Stars. 3147 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Welch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk., $13.94, $0.19/oz

Welch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk.
current price $13.94
$0.19/oz

Welch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk.

4.8109 out of 5 stars
4.8109 out of 5 Stars. 3744 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Fruit By The Foot Tie-Dye Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.75 oz., 48 pk., $14.98, $0.42/oz

Fruit By The Foot Tie-Dye Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.75 oz., 48 pk.
current price $14.98
$0.42/oz

Fruit By The Foot Tie-Dye Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.75 oz., 48 pk.

4.7561 out of 5 stars
4.7561 out of 5 Stars. 164 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature's Garden Probiotic FruiChia Variety Pack Snacks, 0.7 oz., 21 pk., $12.98, $0.88/oz

Nature's Garden Probiotic FruiChia Variety Pack Snacks, 0.7 oz., 21 pk.
current price $12.98
$0.88/oz

Nature's Garden Probiotic FruiChia Variety Pack Snacks, 0.7 oz., 21 pk.

4.3854 out of 5 stars
4.3854 out of 5 Stars. 96 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Fruit Strips, 48 ct., $11.98, $0.51/oz

Member's Mark Fruit Strips, 48 ct.
current price $11.98
$0.51/oz

Member's Mark Fruit Strips, 48 ct.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1307 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Available for shipping

View all