Member's Mark Italian Basil Pesto, 22 oz., $8.58, $0.39/oz

Member's Mark Italian Basil Pesto, 22 oz.
current price $8.58
$0.39/oz

Member's Mark Italian Basil Pesto, 22 oz.

4.5181 out of 5 stars
4.5181 out of 5 Stars. 2266 reviews

Fruit Cups, Applesauce & Pudding

Prices may vary in club and online
Sort by|

Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct., $12.98, Was $14.98, $0.65/ea

Instant Savings
Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct.
Sponsored
current price Now $12.98, Was $14.98
$0.65/ea
$2 off
Ends Sep 28

Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 25 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

GoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Apple Apple, 3.2 oz., 32 ct., $16.32, $0.51/ea

GoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Apple Apple, 3.2 oz., 32 ct.
Sponsored
current price $16.32
$0.51/ea
From $16.32

GoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Apple Apple, 3.2 oz., 32 ct.

4.8341 out of 5 stars
4.8341 out of 5 Stars. 3346 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Diced Peach Cups, 4 oz., 24 ct., $11.22, $0.47/ea

Member's Mark Diced Peach Cups, 4 oz., 24 ct.
current price $11.22
$0.47/ea
From $11.22

Member's Mark Diced Peach Cups, 4 oz., 24 ct.

4.6146 out of 5 stars
4.6146 out of 5 Stars. 3303 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

GoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Variety Pack, 3.2 oz., 32 ct., $16.32, $0.51/ea

GoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Variety Pack, 3.2 oz., 32 ct.
current price $16.32
$0.51/ea
From $16.32

GoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Variety Pack, 3.2 oz., 32 ct.

4.8192 out of 5 stars
4.8192 out of 5 Stars. 2401 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

GoGo SqueeZ Fruit & Veggiez No Sugar Added Applesauce Variety Pouches 3.2 oz., 28 pk., $13.98, $0.16/oz

GoGo SqueeZ Fruit & Veggiez No Sugar Added Applesauce Variety Pouches 3.2 oz., 28 pk.
current price $13.98
$0.16/oz

GoGo SqueeZ Fruit & Veggiez No Sugar Added Applesauce Variety Pouches 3.2 oz., 28 pk.

4.7545 out of 5 stars
4.7545 out of 5 Stars. 167 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

GoGo SqueeZ Organic Applesauce Pouches, Variety Pack, 3.2 oz., 24 ct., $17.48, $0.73/ea

GoGo SqueeZ Organic Applesauce Pouches, Variety Pack, 3.2 oz., 24 ct.
Sponsored
current price $17.48
$0.73/ea

GoGo SqueeZ Organic Applesauce Pouches, Variety Pack, 3.2 oz., 24 ct.

4.8506 out of 5 stars
4.8506 out of 5 Stars. 174 reviews
Available for Shipping

Dole Fruit Bowls Cherry Mixed Fruit in 100% Juice 4 oz., 20 pk., $11.98, $0.60/ea

Dole Fruit Bowls Cherry Mixed Fruit in 100% Juice 4 oz., 20 pk.
current price $11.98
$0.60/ea

Dole Fruit Bowls Cherry Mixed Fruit in 100% Juice 4 oz., 20 pk.

4.597 out of 5 stars
4.597 out of 5 Stars. 660 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mott's Natural Applesauce, 3.9 oz., 36 ct., $12.22, $0.34/ea

Mott's Natural Applesauce, 3.9 oz., 36 ct.
current price $12.22
$0.34/ea
From $12.22

Mott's Natural Applesauce, 3.9 oz., 36 ct.

4.7791 out of 5 stars
4.7791 out of 5 Stars. 2979 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Dole Fruit Bowls Diced Mango in 100% Juice, 4 oz., 20 pk., $11.98, $0.60/ea

Dole Fruit Bowls Diced Mango in 100% Juice, 4 oz., 20 pk.
current price $11.98
$0.60/ea

Dole Fruit Bowls Diced Mango in 100% Juice, 4 oz., 20 pk.

4.7749 out of 5 stars
4.7749 out of 5 Stars. 342 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mott's No Sugar Added Applesauce Variety Pack, 3.2 oz., 32 ct., $11.98, Was $14.98, $0.37/ea

Instant Savings
Mott's No Sugar Added Applesauce Variety Pack, 3.2 oz., 32 ct.
current price Now $11.98, Was $14.98
$0.37/ea
$3 off
Ends Sep 30

Mott's No Sugar Added Applesauce Variety Pack, 3.2 oz., 32 ct.

4.5463 out of 5 stars
4.5463 out of 5 Stars. 227 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Dole Mandarins in Juice Fruit Cups, 4 oz., 20 ct., $12.98, $0.65/ea

Dole Mandarins in Juice Fruit Cups, 4 oz., 20 ct.
current price $12.98
$0.65/ea

Dole Mandarins in Juice Fruit Cups, 4 oz., 20 ct.

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 159 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Brainiac Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct., $12.98, Was $14.98, $0.65/ea

Instant Savings
Brainiac Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct.
current price Now $12.98, Was $14.98
$0.65/ea
$2 off
Ends Sep 28

Brainiac Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct.

4.6071 out of 5 stars
4.6071 out of 5 Stars. 308 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk., $13.98, $0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.
current price $13.98
$0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member’s Mark Organic Apple Sauce Pouches, 24 ct., $9.98, $0.42/ea

Member’s Mark Organic Apple Sauce Pouches, 24 ct.
current price $9.98
$0.42/ea

Member’s Mark Organic Apple Sauce Pouches, 24 ct.

4.873 out of 5 stars
4.873 out of 5 Stars. 6116 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

GoGo Squeez Yogurtz Strawberry and Strawberry Banana, 3 oz., 20 ct., $12.98, $0.65/ea

GoGo Squeez Yogurtz Strawberry and Strawberry Banana, 3 oz., 20 ct.
current price $12.98
$0.65/ea

GoGo Squeez Yogurtz Strawberry and Strawberry Banana, 3 oz., 20 ct.

4.6877 out of 5 stars
4.6877 out of 5 Stars. 951 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Dole No Sugar Added Fruit Bowls in Water, Variety Pack, 4 oz., 20 pk., $11.98, $0.60/ea

Dole No Sugar Added Fruit Bowls in Water, Variety Pack, 4 oz., 20 pk.
current price $11.98
$0.60/ea

Dole No Sugar Added Fruit Bowls in Water, Variety Pack, 4 oz., 20 pk.

4.529 out of 5 stars
4.529 out of 5 Stars. 155 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

GoGo Dairy Protein Pouches, Variety Pack, 4.2 oz., 16 pk., $9.98, $0.62/ea

GoGo Dairy Protein Pouches, Variety Pack, 4.2 oz., 16 pk.
current price $9.98
$0.62/ea
From $9.98

GoGo Dairy Protein Pouches, Variety Pack, 4.2 oz., 16 pk.

3.9802 out of 5 stars
3.9802 out of 5 Stars. 354 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Dole Fruit Bowls in Gel, Variety Pack, 4.3 oz., 20 pk., $11.98, $0.60/ea

Dole Fruit Bowls in Gel, Variety Pack, 4.3 oz., 20 pk.
current price $11.98
$0.60/ea

Dole Fruit Bowls in Gel, Variety Pack, 4.3 oz., 20 pk.

4.7744 out of 5 stars
4.7744 out of 5 Stars. 133 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Snack Pack Pudding Variety Pack, 3.25 oz., 36 pk., $9.68, $0.27/ea

Snack Pack Pudding Variety Pack, 3.25 oz., 36 pk.
current price $9.68
$0.27/ea

Snack Pack Pudding Variety Pack, 3.25 oz., 36 pk.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Available for shipping

View all

Frequently Asked Questions

What types of fruit cups are available at Sam’s Club?

Does Sam’s Club sell different types of applesauce?

Can I buy pudding cups in bulk at Sam’s Club?

Are these snack packs good for school lunches and on-the-go snacking?