Charcuterie Accompaniments

Prices may vary in club and online
Sort by|

Crofters Organic Raspberry Fruit Spread, 28 oz., $6.48, $0.23/oz

Crofters Organic Raspberry Fruit Spread, 28 oz.
Sponsored
current price $6.48
$0.23/oz

Crofters Organic Raspberry Fruit Spread, 28 oz.

4.7039 out of 5 stars
4.7039 out of 5 Stars. 152 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz., $15.98, $0.50/oz

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz.
current price $15.98
$0.50/oz

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz.

4.7425 out of 5 stars
4.7425 out of 5 Stars. 25553 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz., $13.98, $0.42/oz

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.

4.82 out of 5 stars
4.82 out of 5 Stars. 23644 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Pimento Stuffed Manzanilla Olives, 2 pk., $9.48, $0.23/oz

Member's Mark Pimento Stuffed Manzanilla Olives, 2 pk.
current price $9.48
$0.23/oz

Member's Mark Pimento Stuffed Manzanilla Olives, 2 pk.

4.4972 out of 5 stars
4.4972 out of 5 Stars. 2482 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz., $5.98, Was $6.48, $0.17/oz

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz.
current price Now $5.98, Was $6.48
$0.17/oz
$0.50 off

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz.

4.6531 out of 5 stars
4.6531 out of 5 Stars. 9513 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz., $8.78, $0.18/oz

Member’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz.
current price $8.78
$0.18/oz

Member’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz.

4.7677 out of 5 stars
4.7677 out of 5 Stars. 7301 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz., $14.98, $0.44/oz

Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz.
current price $14.98
$0.44/oz

Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz.

4.4426 out of 5 stars
4.4426 out of 5 Stars. 2490 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz., $13.98, $0.42/oz

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.

4.7935 out of 5 stars
4.7935 out of 5 Stars. 10268 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Jalapeno and Garlic Stuffed Olives, 20.5 oz., $9.48, $0.46/oz

Member's Mark Jalapeno and Garlic Stuffed Olives, 20.5 oz.
current price $9.48
$0.46/oz

Member's Mark Jalapeno and Garlic Stuffed Olives, 20.5 oz.

4.7173 out of 5 stars
4.7173 out of 5 Stars. 336 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Dill Pickle Chips, 81 fl. oz., $5.97, $0.07/foz

Member's Mark Dill Pickle Chips, 81 fl. oz.
current price $5.97
$0.07/foz

Member's Mark Dill Pickle Chips, 81 fl. oz.

4.5815 out of 5 stars
4.5815 out of 5 Stars. 1245 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz., $14.98, $0.44/oz

Member's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.
current price $14.98
$0.44/oz

Member's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.

4.5019 out of 5 stars
4.5019 out of 5 Stars. 2154 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Heart Healthy Nut Mix Multipack, 1.4 oz., 18 pk., $14.98, $0.59/oz

Member's Mark Heart Healthy Nut Mix Multipack, 1.4 oz., 18 pk.
current price $14.98
$0.59/oz

Member's Mark Heart Healthy Nut Mix Multipack, 1.4 oz., 18 pk.

4.8483 out of 5 stars
4.8483 out of 5 Stars. 5200 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Petite Dill Pickles, 46 oz., $4.98, $0.11/oz

Member's Mark Petite Dill Pickles, 46 oz.
current price $4.98
$0.11/oz

Member's Mark Petite Dill Pickles, 46 oz.

4.6337 out of 5 stars
4.6337 out of 5 Stars. 3432 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz., $13.98, $0.42/oz

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz.

4.7403 out of 5 stars
4.7403 out of 5 Stars. 6172 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Unsalted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz., $14.98, $0.44/oz

Member's Mark Unsalted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.
current price $14.98
$0.44/oz

Member's Mark Unsalted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.

4.6165 out of 5 stars
4.6165 out of 5 Stars. 1137 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk., $19.36, $0.24/oz

Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk.
current price $19.36
$0.24/oz
From $19.36

Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk.

4.7239 out of 5 stars
4.7239 out of 5 Stars. 4248 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Triple Berry Nut Trail Mix, 40 oz., $13.24, $0.33/oz

Member's Mark Triple Berry Nut Trail Mix, 40 oz.
current price $13.24
$0.33/oz
From $13.24

Member's Mark Triple Berry Nut Trail Mix, 40 oz.

4.5877 out of 5 stars
4.5877 out of 5 Stars. 4747 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Hampton Farms Unsalted In-Shell Peanuts, 5 lbs., $7.28, $0.09/oz

Hampton Farms Unsalted In-Shell Peanuts, 5 lbs.
current price $7.28
$0.09/oz

Hampton Farms Unsalted In-Shell Peanuts, 5 lbs.

4.7838 out of 5 stars
4.7838 out of 5 Stars. 4948 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk., $10.88, $0.26/oz

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.
current price $10.88
$0.26/oz

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.

4.7069 out of 5 stars
4.7069 out of 5 Stars. 3965 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

OH SNAP! Dilly Bites Dill Pickle Snack Packs, 3.25 fl. oz., 12 ct., $10.98, $0.92/ea

OH SNAP! Dilly Bites Dill Pickle Snack Packs, 3.25 fl. oz., 12 ct.
current price $10.98
$0.92/ea

OH SNAP! Dilly Bites Dill Pickle Snack Packs, 3.25 fl. oz., 12 ct.

4.6931 out of 5 stars
4.6931 out of 5 Stars. 1085 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Wonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz., $17.98, $0.75/oz

Wonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz.
current price $17.98
$0.75/oz

Wonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz.

4.797 out of 5 stars
4.797 out of 5 Stars. 8646 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nate's Honey 100% Organic Pure Raw and Unfiltered Honey, 40 oz.

Nate's Honey 100% Organic Pure Raw and Unfiltered Honey, 40 oz.
Members-only price

Nate's Honey 100% Organic Pure Raw and Unfiltered Honey, 40 oz.

4.6997 out of 5 stars
4.6997 out of 5 Stars. 6719 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk., $10.98, $0.46/ea

Nature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk.
current price $10.98
$0.46/ea

Nature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk.

4.7308 out of 5 stars
4.7308 out of 5 Stars. 4934 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz., $16.98, $0.35/oz

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz.
current price $16.98
$0.35/oz

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz.

4.7559 out of 5 stars
4.7559 out of 5 Stars. 8235 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Almond Butter, 24 oz., $8.78, $0.37/oz

Member's Mark Almond Butter, 24 oz.
current price $8.78
$0.37/oz

Member's Mark Almond Butter, 24 oz.

4.5565 out of 5 stars
4.5565 out of 5 Stars. 3820 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs., $7.28, $0.09/oz

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs.
current price $7.28
$0.09/oz

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs.

4.6259 out of 5 stars
4.6259 out of 5 Stars. 3197 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Marifano Pitted Greek Olive Medley, 17.64 oz., $7.87, $0.45/oz

Marifano Pitted Greek Olive Medley, 17.64 oz.
current price $7.87
$0.45/oz

Marifano Pitted Greek Olive Medley, 17.64 oz.

4.5734 out of 5 stars
4.5734 out of 5 Stars. 2215 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Wonderful Lightly Salted Pistachios, No Shells, 24 oz., $17.98, $0.75/oz

Wonderful Lightly Salted Pistachios, No Shells, 24 oz.
current price $17.98
$0.75/oz

Wonderful Lightly Salted Pistachios, No Shells, 24 oz.

4.7611 out of 5 stars
4.7611 out of 5 Stars. 427 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk., $8.91, $0.49/ea

That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk.
current price $8.91
$0.49/ea
From $8.91

That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk.

3.9928 out of 5 stars
3.9928 out of 5 Stars. 554 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Wonderful Lightly Salted Pistachios, 48 oz., $18.48, $0.39/oz

Wonderful Lightly Salted Pistachios, 48 oz.
current price $18.48
$0.39/oz

Wonderful Lightly Salted Pistachios, 48 oz.

4.5857 out of 5 stars
4.5857 out of 5 Stars. 6191 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

WildRoots Chocolatey Blueberry Protein Single Serve Trail Mix, 1.75 oz., 12 pk., $12.98, $0.62/oz

WildRoots Chocolatey Blueberry Protein Single Serve Trail Mix, 1.75 oz., 12 pk.
current price $12.98
$0.62/oz

WildRoots Chocolatey Blueberry Protein Single Serve Trail Mix, 1.75 oz., 12 pk.

4.4031 out of 5 stars
4.4031 out of 5 Stars. 320 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mt. Olive Kosher Dills Fresh Pack Pickles, 1 gal., $6.34, $0.05/oz

Mt. Olive Kosher Dills Fresh Pack Pickles, 1 gal.
current price $6.34
$0.05/oz

Mt. Olive Kosher Dills Fresh Pack Pickles, 1 gal.

4.5166 out of 5 stars
4.5166 out of 5 Stars. 2592 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Early California Extra-Large Pitted Olives, 6 oz., 8 pk., $14.78, $1.85/ea

Early California Extra-Large Pitted Olives, 6 oz., 8 pk.
current price $14.78
$1.85/ea

Early California Extra-Large Pitted Olives, 6 oz., 8 pk.

4.696 out of 5 stars
4.696 out of 5 Stars. 1500 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gourmet Gatherings Dark Chocolate Keto Cluster, 16 oz., $11.22, $0.70/oz

Gourmet Gatherings Dark Chocolate Keto Cluster, 16 oz.
current price $11.22
$0.70/oz

Gourmet Gatherings Dark Chocolate Keto Cluster, 16 oz.

4.3517 out of 5 stars
4.3517 out of 5 Stars. 4174 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

True North Almond Pecan Crunch, 20 oz., $10.48, $0.52/oz

True North Almond Pecan Crunch, 20 oz.
current price $10.48
$0.52/oz

True North Almond Pecan Crunch, 20 oz.

4.7671 out of 5 stars
4.7671 out of 5 Stars. 3057 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Available for shipping

View all