Case Sales Meat

Prices may vary in club and online
Sort by|

Member’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound $24.36 $3.48/lb

Member’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound
current price $24.36
avg. price
$3.48/lb
Final cost by weight

Member’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound

4.6615 out of 5 stars
4.6615 out of 5 Stars. 5769 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 90/10 Ground Beef Roll, Vacuum Pack, priced per pound $64.12 $5.97/lb

Member's Mark 90/10 Ground Beef Roll, Vacuum Pack, priced per pound
current price $64.12
avg. price
$5.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark 90/10 Ground Beef Roll, Vacuum Pack, priced per pound

4.6344 out of 5 stars
4.6344 out of 5 Stars. 4100 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 80/20 Ground Chuck Roll, Vacuum Pack, priced per pound $61.60 $5.72/lb

Member's Mark 80/20 Ground Chuck Roll, Vacuum Pack, priced per pound
current price $61.60
avg. price
$5.72/lb
Final cost by weight

Member's Mark 80/20 Ground Chuck Roll, Vacuum Pack, priced per pound

4.6046 out of 5 stars
4.6046 out of 5 Stars. 2314 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Whole Bone-In Pork Spare Ribs, Vacuum Pack, priced per pound $29.06 $2.98/lb

Member's Mark Whole Bone-In Pork Spare Ribs, Vacuum Pack, priced per pound
current price $29.06
avg. price
$2.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Whole Bone-In Pork Spare Ribs, Vacuum Pack, priced per pound

4.5937 out of 5 stars
4.5937 out of 5 Stars. 2796 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound $101.32 $6.47/lb

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound
current price $101.32
avg. price
$6.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound

4.3641 out of 5 stars
4.3641 out of 5 Stars. 1126 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Chuck Roll, Cryovac, priced per pound $128.66 $7.14/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Chuck Roll, Cryovac, priced per pound
current price $128.66
avg. price
$7.14/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Chuck Roll, Cryovac, priced per pound

4.4567 out of 5 stars
4.4567 out of 5 Stars. 208 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Ribeye, Cryovac, priced per pound $243.52 $14.67/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Ribeye, Cryovac, priced per pound
current price $243.52
avg. price
$14.67/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Ribeye, Cryovac, priced per pound

4.4472 out of 5 stars
4.4472 out of 5 Stars. 360 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound $90.20 $5.88/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound
current price $90.20
avg. price
$5.88/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound

4.3529 out of 5 stars
4.3529 out of 5 Stars. 921 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Sirloin Tip, Cryovac, priced per pound $73.05 $6.84/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Sirloin Tip, Cryovac, priced per pound
current price $73.05
avg. price
$6.84/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Sirloin Tip, Cryovac, priced per pound

4.4152 out of 5 stars
4.4152 out of 5 Stars. 737 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Short Ribs, Bone-in, Cryovac, priced per pound, 2 per bag $164.55 $10.97/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Short Ribs, Bone-in, Cryovac, priced per pound, 2 per bag
current price $164.55
avg. price
$10.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Short Ribs, Bone-in, Cryovac, priced per pound, 2 per bag

4.3038 out of 5 stars
4.3038 out of 5 Stars. 260 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Tenderloins, Cryovac, priced per pound $147.38 $19.97/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Tenderloins, Cryovac, priced per pound
current price $147.38
avg. price
$19.97/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Tenderloins, Cryovac, priced per pound

4.5451 out of 5 stars
4.5451 out of 5 Stars. 864 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Eye of Round, Cryovac, priced per pound $44.07 $5.86/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Eye of Round, Cryovac, priced per pound
current price $44.07
avg. price
$5.86/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Eye of Round, Cryovac, priced per pound

4.475 out of 5 stars
4.475 out of 5 Stars. 200 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Whole Boneless Pork Loins, Case, priced per pound $112.62 $2.34/lb

Whole Boneless Pork Loins, Case, priced per pound
current price $112.62
avg. price
$2.34/lb
Final cost by weight

Whole Boneless Pork Loins, Case, priced per pound

4.7241 out of 5 stars
4.7241 out of 5 Stars. 116 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Top Butt Boneless Center Cut, Cryovac, priced per pound $78.83 $9.78/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Top Butt Boneless Center Cut, Cryovac, priced per pound
current price $78.83
avg. price
$9.78/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Top Butt Boneless Center Cut, Cryovac, priced per pound

3.5152 out of 5 stars
3.5152 out of 5 Stars. 33 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Pork Loin Back Ribs, Case, priced per pound $180.86 $3.34/lb

Pork Loin Back Ribs, Case, priced per pound
current price $180.86
avg. price
$3.34/lb
Final cost by weight

Pork Loin Back Ribs, Case, priced per pound

4.6516 out of 5 stars
4.6516 out of 5 Stars. 1125 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Jointed Beef Oxtails, Case, priced per pound $145.61 $8.74/lb

Jointed Beef Oxtails, Case, priced per pound
current price $145.61
avg. price
$8.74/lb
Final cost by weight

Jointed Beef Oxtails, Case, priced per pound

4.2604 out of 5 stars
4.2604 out of 5 Stars. 96 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Brisket Flat, Cryovac, priced per pound $65.63 $9.47/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Brisket Flat, Cryovac, priced per pound
current price $65.63
avg. price
$9.47/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Brisket Flat, Cryovac, priced per pound

4.602 out of 5 stars
4.602 out of 5 Stars. 711 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Pork Spare Ribs, Case, priced per pound $125.95 $2.84/lb

Pork Spare Ribs, Case, priced per pound
current price $125.95
avg. price
$2.84/lb
Final cost by weight

Pork Spare Ribs, Case, priced per pound

4.7156 out of 5 stars
4.7156 out of 5 Stars. 443 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Sirloin Tip, Case priced per pound $414.73 $6.47/lb

Sirloin Tip, Case  priced per pound
current price $414.73
avg. price
$6.47/lb
Final cost by weight

Sirloin Tip, Case priced per pound

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 35 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

USDA Choice Angus Beef Flanks, Case, priced per pound $900.16 $12.44/lb

USDA Choice Angus Beef Flanks, Case, priced per pound
current price $900.16
avg. price
$12.44/lb
Final cost by weight

USDA Choice Angus Beef Flanks, Case, priced per pound

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 7 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark Whole Boneless Pork Loin Roast, Case, priced per pound $145.30 $2.38/lb

Member’s Mark Whole Boneless Pork Loin Roast, Case, priced per pound
current price $145.30
avg. price
$2.38/lb
Final cost by weight

Member’s Mark Whole Boneless Pork Loin Roast, Case, priced per pound

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cafe Bacon Crumbles, Refrigerated, Case, 10 lbs. $55.32 $27.66/ea

Member's Mark Cafe Bacon Crumbles, Refrigerated, Case, 10 lbs.
current price $55.32
$27.66/ea

Member's Mark Cafe Bacon Crumbles, Refrigerated, Case, 10 lbs.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark 93/7 Ground Beef, Case, priced per pound $119.42 $6.22/lb

Member's Mark 93/7 Ground Beef, Case, priced per pound
current price $119.42
avg. price
$6.22/lb
Final cost by weight

Member's Mark 93/7 Ground Beef, Case, priced per pound

4.6923 out of 5 stars
4.6923 out of 5 Stars. 26 reviews
Out of stock

USDA Choice Angus Beef Special Trim, Case, priced per pound $463.15 $5.97/lb

USDA Choice Angus Beef Special Trim, Case, priced per pound
current price $463.15
avg. price
$5.97/lb
Final cost by weight

USDA Choice Angus Beef Special Trim, Case, priced per pound

4.875 out of 5 stars
4.875 out of 5 Stars. 8 reviews
Out of stock

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Short Loin, Bone-in, Cryovac, priced per pound $209.68 $14.12/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Short Loin, Bone-in, Cryovac, priced per pound
current price $209.68
avg. price
$14.12/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Short Loin, Bone-in, Cryovac, priced per pound

4.0625 out of 5 stars
4.0625 out of 5 Stars. 16 reviews
Out of stock

Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Breasts, Case, priced per pound $254.50 $5.09/lb

Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Breasts, Case, priced per pound
current price $254.50
avg. price
$5.09/lb
Final cost by weight

Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Breasts, Case, priced per pound

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Out of stock

Member's Mark Cold Smoked Atlantic Salmon, Case 18 ct. $221.96

Member's Mark Cold Smoked Atlantic Salmon, Case 18 ct.
current price $221.96

Member's Mark Cold Smoked Atlantic Salmon, Case 18 ct.

4.5652 out of 5 stars
4.5652 out of 5 Stars. 23 reviews
Out of stock

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Bottom Round, Cryovac, priced per pound $82.87 $5.84/lb

Member's  Mark USDA Choice Angus Whole Beef Bottom Round, Cryovac, priced per pound
current price $82.87
avg. price
$5.84/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Bottom Round, Cryovac, priced per pound

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 48 reviews
Out of stock

Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Thighs, Case, priced per pound $254.50 $5.09/lb

Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Thighs, Case, priced per pound
current price $254.50
avg. price
$5.09/lb
Final cost by weight

Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Thighs, Case, priced per pound

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 2 reviews
Out of stock

Pork Belly, Bulk Wholesale Case, priced per pound $109.78 $3.77/lb

Pork Belly, Bulk Wholesale Case, priced per pound
current price $109.78
avg. price
$3.77/lb
Final cost by weight

Pork Belly, Bulk Wholesale Case, priced per pound

3.25 out of 5 stars
3.25 out of 5 Stars. 8 reviews
Out of stock

USDA Choice Angus Beef Whole Cowboy Ribeye, Case, priced per pound $805.80 $13.43/lb

USDA Choice Angus Beef Whole Cowboy Ribeye, Case, priced per pound
current price $805.80
avg. price
$13.43/lb
Final cost by weight

USDA Choice Angus Beef Whole Cowboy Ribeye, Case, priced per pound

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 6 reviews
Out of stock

Pork Tenderloins, Case, priced per pound $93.82 $2.94/lb

Pork Tenderloins, Case, priced per pound
current price $93.82
avg. price
$2.94/lb
Final cost by weight

Pork Tenderloins, Case, priced per pound

4.7838 out of 5 stars
4.7838 out of 5 Stars. 37 reviews
Out of stock

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Peeled Butt Tenderloin, Cryovac, priced per pound $93.71 $20.64/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Peeled Butt Tenderloin, Cryovac, priced per pound
current price $93.71
avg. price
$20.64/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Peeled Butt Tenderloin, Cryovac, priced per pound

3.9259 out of 5 stars
3.9259 out of 5 Stars. 27 reviews
Out of stock

Member's Mark Organic Whole Chickens, Case, priced per pound $95.20 $2.38/lb

Member's Mark Organic Whole Chickens, Case, priced per pound
current price $95.20
avg. price
$2.38/lb
Final cost by weight

Member's Mark Organic Whole Chickens, Case, priced per pound

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Out of stock

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Special Trim, Cryovac, priced per pound $104.23 $6.47/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Special Trim, Cryovac, priced per pound
current price $104.23
avg. price
$6.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Special Trim, Cryovac, priced per pound

4.2361 out of 5 stars
4.2361 out of 5 Stars. 72 reviews
Out of stock

Member's Mark Organic Chicken Tenders, Case, priced per pound $294.00 $5.88/lb

Member's Mark Organic Chicken Tenders, Case, priced per pound
current price $294.00
avg. price
$5.88/lb
Final cost by weight

Member's Mark Organic Chicken Tenders, Case, priced per pound

Out of stock

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Whole Flanks, Vacuum Pack, priced per pound $72.61 $12.92/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Whole Flanks, Vacuum Pack, priced per pound
current price $72.61
avg. price
$12.92/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Whole Flanks, Vacuum Pack, priced per pound

4.7241 out of 5 stars
4.7241 out of 5 Stars. 29 reviews
Out of stock

Member's Mark Cafe Hot Dogs, Case, 120 ct. $138.72 $4.62/lb

Member's Mark Cafe Hot Dogs, Case, 120 ct.
current price $138.72
$4.62/lb

Member's Mark Cafe Hot Dogs, Case, 120 ct.

4.5156 out of 5 stars
4.5156 out of 5 Stars. 128 reviews
Out of stock

Steelhead Trout Fillet, Case, priced per pound $181.78 $9.27/lb

Steelhead Trout Fillet, Case, priced per pound
current price $181.78
avg. price
$9.27/lb
Final cost by weight

Steelhead Trout Fillet, Case, priced per pound

Out of stock

Jennie-O Lean Ground Turkey, Case ( 20 lbs.) $86.53 $4.33/lb

Jennie-O Lean Ground Turkey, Case ( 20 lbs.)
current price $86.53
$4.33/lb

Jennie-O Lean Ground Turkey, Case ( 20 lbs.)

4.6969 out of 5 stars
4.6969 out of 5 Stars. 1877 reviews
Out of stock

Jennie-O Antibiotic-Free Ground Turkey, Case 16 lbs. $86.53 $5.41/lb

Jennie-O Antibiotic-Free Ground Turkey, Case 16 lbs.
current price $86.53
$5.41/lb

Jennie-O Antibiotic-Free Ground Turkey, Case 16 lbs.

4.68 out of 5 stars
4.68 out of 5 Stars. 25 reviews
Out of stock

TransOcean Crab Classic Imitation Crab Flakes, Case 20 lbs. $64.23

TransOcean Crab Classic Imitation Crab Flakes, Case 20 lbs.
current price $64.23

TransOcean Crab Classic Imitation Crab Flakes, Case 20 lbs.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 12 reviews
Out of stock

Farm-Raised Tilapia Fillet, Case, priced per pound $131.77 $6.87/lb

Farm-Raised Tilapia Fillet, Case, priced per pound
current price $131.77
avg. price
$6.87/lb
Final cost by weight

Farm-Raised Tilapia Fillet, Case, priced per pound

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Out of stock

Gourmet Corned Beef Brisket, Case, priced per pound $262.52 $8.14/lb

Gourmet Corned Beef Brisket, Case, priced per pound
current price $262.52
avg. price
$8.14/lb
Final cost by weight

Gourmet Corned Beef Brisket, Case, priced per pound

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Out of stock

Fresh Australian Boneless Leg of Lamb, Case, priced per pound $88.09 $6.98/lb

Fresh Australian Boneless Leg of Lamb, Case, priced per pound
current price $88.09
avg. price
$6.98/lb
Final cost by weight

Fresh Australian Boneless Leg of Lamb, Case, priced per pound

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 15 reviews
Out of stock