Valentine's Day

Prices may vary in club and online

Lab Created Round Cut Solitaire Diamond Ring, $1,699.00

Lab Created Round Cut Solitaire Diamond Ring
Sponsored
current price $1,699.00

Lab Created Round Cut Solitaire Diamond Ring

4.6923 out of 5 stars
4.6923 out of 5 Stars. 26 reviews
Available for Shipping

Lab Created Emerald Cut Solitaire Diamond Ring, $2,599.00

Lab Created Emerald Cut Solitaire Diamond Ring
Sponsored
current price $2,599.00

Lab Created Emerald Cut Solitaire Diamond Ring

4.1579 out of 5 stars
4.1579 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 1"x1" Cheesecake Minis, Variety Pack, 63 ct., $18.36, $0.29/ea

Member's Mark 1"x1" Cheesecake Minis, Variety Pack, 63 ct.
current price $18.36
$0.29/ea

Member's Mark 1"x1" Cheesecake Minis, Variety Pack, 63 ct.

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 6717 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz., $24.98, $0.52/oz

Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz.
current price $24.98
$0.52/oz

Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz.

4.7073 out of 5 stars
4.7073 out of 5 Stars. 6948 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz., $13.48, $0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.
current price $13.48
$0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.

4.8371 out of 5 stars
4.8371 out of 5 Stars. 6784 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Lab Created Oval Cut Diamond Ring, $3,399.00

Lab Created Oval Cut Diamond Ring
Sponsored
current price $3,399.00

Lab Created Oval Cut Diamond Ring

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Women's Sandwash Half-Zip Pullover, $5.81, Was $12.98

Member's Mark Women's Sandwash Half-Zip Pullover
Brown Bear - Online Only, variant on Member's Mark Women's Sandwash Half-Zip Pullover
Flag Stone, variant on Member's Mark Women's Sandwash Half-Zip Pullover
Plum Whisper, variant on Member's Mark Women's Sandwash Half-Zip Pullover
Washed Cranberry - Online Only, variant on Member's Mark Women's Sandwash Half-Zip Pullover
current price Now $5.81, Was $12.98
$7.17 off

Member's Mark Women's Sandwash Half-Zip Pullover

4.4194 out of 5 stars
4.4194 out of 5 Stars. 589 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Women's Motion Short, $6.81, Was $9.98

Member's Mark Women's Motion Short
Olive, variant on Member's Mark Women's Motion Short
Blue, variant on Member's Mark Women's Motion Short
Lilac, variant on Member's Mark Women's Motion Short
Pink, variant on Member's Mark Women's Motion Short
current price Now $6.81, Was $9.98
$3.17 off

Member's Mark Women's Motion Short

4.6091 out of 5 stars
4.6091 out of 5 Stars. 330 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz., $15.28, $0.51/oz

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.
current price $15.28
$0.51/oz

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.

4.7766 out of 5 stars
4.7766 out of 5 Stars. 12812 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Lab Created Round Cut Diamond Ring, $2,299.00

Lab Created Round Cut Diamond Ring
Sponsored
current price $2,299.00

Lab Created Round Cut Diamond Ring

4.7647 out of 5 stars
4.7647 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz., $13.48, $0.37/oz

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.
current price $13.48
$0.37/oz

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.

4.7903 out of 5 stars
4.7903 out of 5 Stars. 2623 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Women's Sandwash Wide Leg Pant, $6.81, Was $16.98

Member's Mark Women's Sandwash Wide Leg Pant
Plum Whisper, variant on Member's Mark Women's Sandwash Wide Leg Pant
Washed Cranberry - Online Only, variant on Member's Mark Women's Sandwash Wide Leg Pant
Brown Bear - Online Only, variant on Member's Mark Women's Sandwash Wide Leg Pant
Flag Stone, variant on Member's Mark Women's Sandwash Wide Leg Pant
current price Now $6.81, Was $16.98
$10.17 off

Member's Mark Women's Sandwash Wide Leg Pant

4.4279 out of 5 stars
4.4279 out of 5 Stars. 458 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 9" New York Style Cheesecake, Frozen, 12 slices, $14.84, $1.24/ea

Member's Mark 9" New York Style Cheesecake, Frozen, 12 slices
current price $14.84
$1.24/ea

Member's Mark 9" New York Style Cheesecake, Frozen, 12 slices

4.7169 out of 5 stars
4.7169 out of 5 Stars. 3384 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Women's Everyday Tank Top, $4.81, Was $9.24

Member's Mark Women's Everyday Tank Top
White, variant on Member's Mark Women's Everyday Tank Top
Red, variant on Member's Mark Women's Everyday Tank Top
Black, variant on Member's Mark Women's Everyday Tank Top
Blue, variant on Member's Mark Women's Everyday Tank Top
current price Now $4.81, Was $9.24
$4.43 off

Member's Mark Women's Everyday Tank Top

3.5 out of 5 stars
3.5 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Disney $200 Email Delivery Gift Card

Disney $200 Email Delivery Gift Card
Members-only price

Disney $200 Email Delivery Gift Card

3.5625 out of 5 stars
3.5625 out of 5 Stars. 128 reviews
Available for Email delivery

Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs., $17.98, $1.20/lb

Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs.
current price $17.98
$1.20/lb

Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs.

4.8302 out of 5 stars
4.8302 out of 5 Stars. 9589 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Rians La Crème Brulee, 6 pk., $10.44, $1.74/ea

Rians La Crème Brulee, 6 pk.
current price $10.44
$1.74/ea

Rians La Crème Brulee, 6 pk.

4.3606 out of 5 stars
4.3606 out of 5 Stars. 1148 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe), $49.98

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)
White, variant on Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)
Red, variant on Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)
Pink, variant on Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)
current price $49.98

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Women's Sandwash Long Sleeve Mini Dress, $9.81, Was $16.88

Member's Mark Women's Sandwash Long Sleeve Mini Dress
Black, variant on Member's Mark Women's Sandwash Long Sleeve Mini Dress
Blue, variant on Member's Mark Women's Sandwash Long Sleeve Mini Dress
Cream, variant on Member's Mark Women's Sandwash Long Sleeve Mini Dress
Pink, variant on Member's Mark Women's Sandwash Long Sleeve Mini Dress
current price Now $9.81, Was $16.88
$7.07 off

Member's Mark Women's Sandwash Long Sleeve Mini Dress

3.9333 out of 5 stars
3.9333 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

Milk-Bone Soft & Chewy Beef and Filet Mignon Dog Treats, 37 oz., $14.98, $0.40/oz

Milk-Bone Soft & Chewy Beef and Filet Mignon Dog Treats, 37 oz.
current price $14.98
$0.40/oz

Milk-Bone Soft & Chewy Beef and Filet Mignon Dog Treats, 37 oz.

4.8469 out of 5 stars
4.8469 out of 5 Stars. 6706 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Grain-Free Dog Treat Biscuits, Peanut Butter Flavored, 5 lbs., $14.98, $3.00/lb

Member's Mark Grain-Free Dog Treat Biscuits, Peanut Butter Flavored, 5 lbs.
current price $14.98
$3.00/lb

Member's Mark Grain-Free Dog Treat Biscuits, Peanut Butter Flavored, 5 lbs.

4.5733 out of 5 stars
4.5733 out of 5 Stars. 2974 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz., $16.98, $0.37/oz

Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz.
current price $16.98
$0.37/oz

Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz.

4.7994 out of 5 stars
4.7994 out of 5 Stars. 6575 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Bypass Hinged Cuff Bangle in Silver and 14K Yellow Gold, $309.00

Bypass Hinged Cuff Bangle in Silver and 14K Yellow Gold
current price $309.00

Bypass Hinged Cuff Bangle in Silver and 14K Yellow Gold

Available for Shipping

Member's Mark Women's Essential Short Sleeve Crewneck T-Shirt, $6.98

Member's Mark Women's Essential Short Sleeve Crewneck T-Shirt
Black, variant on Member's Mark Women's Essential Short Sleeve Crewneck T-Shirt
China Blue - Online Only, variant on Member's Mark Women's Essential Short Sleeve Crewneck T-Shirt
Yellow - Online Only, variant on Member's Mark Women's Essential Short Sleeve Crewneck T-Shirt
White, variant on Member's Mark Women's Essential Short Sleeve Crewneck T-Shirt
current price $6.98

Member's Mark Women's Essential Short Sleeve Crewneck T-Shirt

4.4399 out of 5 stars
4.4399 out of 5 Stars. 641 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Solid Tassel Lariat Necklace in 14K Yellow Gold, $785.00

Solid Tassel Lariat Necklace in 14K Yellow Gold
current price $785.00

Solid Tassel Lariat Necklace in 14K Yellow Gold

Available for Shipping

Dum Dums Original Mix Pops, 500 pcs., $18.88, $0.04/ea

Dum Dums Original Mix Pops, 500 pcs.
current price $18.88
$0.04/ea

Dum Dums Original Mix Pops, 500 pcs.

4.8016 out of 5 stars
4.8016 out of 5 Stars. 1472 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

0.10 CT. T.W. Diamond Petite Hoop Earrings in 14K Gold, $399.00

0.10 CT. T.W. Diamond Petite Hoop Earrings in 14K Gold
current price $399.00
Options from $229.00 – $399.00

0.10 CT. T.W. Diamond Petite Hoop Earrings in 14K Gold

3.6 out of 5 stars
3.6 out of 5 Stars. 30 reviews
Available for Shipping

Faceted Oval Charm on Omega Chain Necklace in Silver and 14K Yellow Gold, $319.00

Faceted Oval Charm on Omega Chain Necklace in Silver and 14K Yellow Gold
current price $319.00

Faceted Oval Charm on Omega Chain Necklace in Silver and 14K Yellow Gold

Available for Shipping

Diamond Cut Halo Flower Stud Earring in 14K Gold, $199.00

Diamond Cut Halo Flower Stud Earring in 14K Gold
White Gold, variant on Diamond Cut Halo Flower Stud Earring in 14K Gold
Yellow Gold, variant on Diamond Cut Halo Flower Stud Earring in 14K Gold
current price $199.00
Options from $149.00 – $199.00

Diamond Cut Halo Flower Stud Earring in 14K Gold

2.8 out of 5 stars
2.8 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Tootsie Pops, Assorted Flavors, 100 ct., $14.42, $0.14/ea

Tootsie Pops, Assorted Flavors, 100 ct.
current price $14.42
$0.14/ea

Tootsie Pops, Assorted Flavors, 100 ct.

4.7954 out of 5 stars
4.7954 out of 5 Stars. 2199 reviews
Available for Shipping

GapBody Women's 2-Pack Seamless Cotton Comfort Sports Bra, $10.98, Was $12.98

GapBody Women's 2-Pack Seamless Cotton Comfort Sports Bra
True Black/Lilas Pink, variant on GapBody Women's 2-Pack Seamless Cotton Comfort Sports Bra
Elysian Blue/Neutral Pink, variant on GapBody Women's 2-Pack Seamless Cotton Comfort Sports Bra
current price Now $10.98, Was $12.98
$2 off

GapBody Women's 2-Pack Seamless Cotton Comfort Sports Bra

3.7562 out of 5 stars
3.7562 out of 5 Stars. 521 reviews
Available for Shipping

Haagen-Dazs Vanilla Milk Chocolate Almond Ice Cream Bars 15 ct., $12.84, $0.86/ea

Haagen-Dazs Vanilla Milk Chocolate Almond Ice Cream Bars 15 ct.
current price $12.84
$0.86/ea

Haagen-Dazs Vanilla Milk Chocolate Almond Ice Cream Bars 15 ct.

4.8245 out of 5 stars
4.8245 out of 5 Stars. 6489 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Lab Created 2.00 CT. T.W. Fancy Cut Diamond Stud Earrings, $999.00

Lab Created 2.00 CT. T.W. Fancy Cut Diamond Stud Earrings
14K White Gold, variant on Lab Created 2.00 CT. T.W. Fancy Cut Diamond Stud Earrings
18K White Gold, variant on Lab Created 2.00 CT. T.W. Fancy Cut Diamond Stud Earrings
14K Yellow Gold, variant on Lab Created 2.00 CT. T.W. Fancy Cut Diamond Stud Earrings
18K Yellow Gold, variant on Lab Created 2.00 CT. T.W. Fancy Cut Diamond Stud Earrings
current price $999.00
Options from $999.00 – $1,099.00

Lab Created 2.00 CT. T.W. Fancy Cut Diamond Stud Earrings

4.4872 out of 5 stars
4.4872 out of 5 Stars. 39 reviews
Available for Shipping

Lab Created White Sapphire Round Cut Gemstone Tennis Bracelet in Sterling Silver, $99.00

Lab Created White Sapphire Round Cut Gemstone Tennis Bracelet in Sterling Silver
current price $99.00
Options from $79.00 – $99.00

Lab Created White Sapphire Round Cut Gemstone Tennis Bracelet in Sterling Silver

4.3261 out of 5 stars
4.3261 out of 5 Stars. 138 reviews
Available for Shipping

Disney $500 Email Delivery Gift Card

Disney $500 Email Delivery Gift Card
Members-only price

Disney $500 Email Delivery Gift Card

4.2938 out of 5 stars
4.2938 out of 5 Stars. 320 reviews
Available for Email delivery

Ring Pop Limited Edition Mix, Variety Pack, 0.5 oz., 44 pk., $16.78, $0.38/ea

Ring Pop Limited Edition Mix, Variety Pack, 0.5 oz., 44 pk.
current price $16.78
$0.38/ea
From $16.78

Ring Pop Limited Edition Mix, Variety Pack, 0.5 oz., 44 pk.

4.7888 out of 5 stars
4.7888 out of 5 Stars. 573 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Set of Lab Created White Sapphire Pendants in Sterling Silver, $99.00

Set of Lab Created White Sapphire Pendants in Sterling Silver
current price $99.00

Set of Lab Created White Sapphire Pendants in Sterling Silver

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

5.5-6mm White Cultured Freshwater Pearl, Aquamarine and Lab Created White Sapphire Earrings in Sterling Silver, $99.00

5.5-6mm White Cultured Freshwater Pearl,  Aquamarine and Lab Created White Sapphire Earrings in Sterling Silver
Pearl/Lab Created White Sapphire, variant on 5.5-6mm White Cultured Freshwater Pearl,  Aquamarine and Lab Created White Sapphire Earrings in Sterling Silver
Aquamarine/Lab Created White Sapphire, variant on 5.5-6mm White Cultured Freshwater Pearl,  Aquamarine and Lab Created White Sapphire Earrings in Sterling Silver
Lab Created Blue Sapphire/Lab Created White Sapphire, variant on 5.5-6mm White Cultured Freshwater Pearl,  Aquamarine and Lab Created White Sapphire Earrings in Sterling Silver
Lab Created Ruby/Lab Created White Sapphire, variant on 5.5-6mm White Cultured Freshwater Pearl,  Aquamarine and Lab Created White Sapphire Earrings in Sterling Silver
current price $99.00
Options from $99.00 – $119.00

5.5-6mm White Cultured Freshwater Pearl, Aquamarine and Lab Created White Sapphire Earrings in Sterling Silver

Available for Shipping

Versace Men's Hellenyium Chronograph Two-Tone Bracelet Watch, 44mm

Versace Men's Hellenyium Chronograph Two-Tone Bracelet Watch, 44mm
Members-only price

Versace Men's Hellenyium Chronograph Two-Tone Bracelet Watch, 44mm

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Round Cut Lab Created Gemstone Tennis Necklace in Sterling Silver, $140.00

Round Cut Lab Created Gemstone Tennis Necklace in Sterling Silver
current price $140.00
Options from $140.00 – $179.00

Round Cut Lab Created Gemstone Tennis Necklace in Sterling Silver

4.0217 out of 5 stars
4.0217 out of 5 Stars. 46 reviews
Available for Shipping

You're My Little Snuggle Bear, Board Book, $6.78

You're My Little Snuggle Bear, Board Book
current price $6.78

You're My Little Snuggle Bear, Board Book

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

I Spy Love, Hardcover, $9.98

I Spy Love, Hardcover
current price $9.98

I Spy Love, Hardcover

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

HERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs., $19.98, $0.14/ea

HERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs.
current price $19.98
$0.14/ea

HERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs.

4.8033 out of 5 stars
4.8033 out of 5 Stars. 3711 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

High Polished Bead Flex Bangle in 14K Gold, $219.00

High Polished Bead Flex Bangle in 14K Gold
current price $219.00

High Polished Bead Flex Bangle in 14K Gold

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Disney $500 Gift Card

Disney $500 Gift Card
Members-only price

Disney $500 Gift Card

4.5761 out of 5 stars
4.5761 out of 5 Stars. 243 reviews
Available for Shipping

Mens Paperclip Bracelet in Stainless Steel, $89.00

Mens Paperclip Bracelet in Stainless Steel
current price $89.00

Mens Paperclip Bracelet in Stainless Steel

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Women's Sandwash Front Seam Piping Jogger, $14.98

Member's Mark Women's Sandwash Front Seam Piping Jogger
Brown - Online Only, variant on Member's Mark Women's Sandwash Front Seam Piping Jogger
Cream, variant on Member's Mark Women's Sandwash Front Seam Piping Jogger
Black, variant on Member's Mark Women's Sandwash Front Seam Piping Jogger
Pink, variant on Member's Mark Women's Sandwash Front Seam Piping Jogger
current price $14.98

Member's Mark Women's Sandwash Front Seam Piping Jogger

4.3551 out of 5 stars
4.3551 out of 5 Stars. 383 reviews
Out of stock

Member's Mark Women's Sandwash Front Seam Piping Crewneck Sweatshirt, $14.98

Member's Mark Women's Sandwash Front Seam Piping Crewneck Sweatshirt
Brown - Online Only, variant on Member's Mark Women's Sandwash Front Seam Piping Crewneck Sweatshirt
Cream, variant on Member's Mark Women's Sandwash Front Seam Piping Crewneck Sweatshirt
Pink, variant on Member's Mark Women's Sandwash Front Seam Piping Crewneck Sweatshirt
Green, variant on Member's Mark Women's Sandwash Front Seam Piping Crewneck Sweatshirt
current price $14.98

Member's Mark Women's Sandwash Front Seam Piping Crewneck Sweatshirt

4.5621 out of 5 stars
4.5621 out of 5 Stars. 338 reviews
Out of stock