Member's Mark New Arrivals

Prices may vary in club and online

Member's Mark 6' Grand Nutcracker with Carousel, $349.98

Member's Mark 6' Grand Nutcracker with Carousel
current price $349.98

Member's Mark 6' Grand Nutcracker with Carousel

Available for Shipping

Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base, $19.98

Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
Purple / Pink, variant on Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
Black / White, variant on Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
Chocolate / Suede, variant on Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
Green / Blue, variant on Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
current price $19.98

Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base

4.9286 out of 5 stars
4.9286 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Cranberry Orange Walnut Boule, 32 oz., $7.96, $0.25/oz

Member's Mark Cranberry Orange Walnut Boule, 32 oz.
current price $7.96
$0.25/oz

Member's Mark Cranberry Orange Walnut Boule, 32 oz.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 6' Pre-Lit Crystal Iced Giftbox, $129.94

Member's Mark 6' Pre-Lit Crystal Iced Giftbox
current price $129.94

Member's Mark 6' Pre-Lit Crystal Iced Giftbox

Available for Shipping

Member's Mark 8' Pre-Lit Color Changing Bow Arch, $249.98

Member's Mark 8' Pre-Lit Color Changing Bow Arch
current price $249.98

Member's Mark 8' Pre-Lit Color Changing Bow Arch

Available for Shipping

Member's Mark Giant Dino Egg Play Set, 60 pc., $21.98

Member's Mark Giant Dino Egg Play Set, 60 pc.
current price $21.98

Member's Mark Giant Dino Egg Play Set, 60 pc.

Available for Shipping

Member's Mark Oversized Shatterproof Ornaments, Set of 7, $29.98

Member's Mark Oversized Shatterproof Ornaments, Set of 7
Metallic, variant on Member's Mark Oversized Shatterproof Ornaments, Set of 7
Red/Green, variant on Member's Mark Oversized Shatterproof Ornaments, Set of 7
Brights, variant on Member's Mark Oversized Shatterproof Ornaments, Set of 7
current price $29.98

Member's Mark Oversized Shatterproof Ornaments, Set of 7

Available for Shipping

Member's Mark Twinkle Branch Pathway Lights, Set of 3, $24.98

Member's Mark Twinkle Branch Pathway Lights, Set of 3
current price $24.98

Member's Mark Twinkle Branch Pathway Lights, Set of 3

Available for Shipping

Member's Mark Pre-Lit Peppermint Stake Lights, Set of 5, $24.94

Member's Mark Pre-Lit Peppermint Stake Lights, Set of 5
current price $24.94

Member's Mark Pre-Lit Peppermint Stake Lights, Set of 5

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 12' Flocked Silverthorn Pre-Lit Christmas Tree, $599.97

Member's Mark 12' Flocked Silverthorn Pre-Lit Christmas Tree
current price $599.97

Member's Mark 12' Flocked Silverthorn Pre-Lit Christmas Tree

Available for Shipping

Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2, $79.98

Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2
Gold, variant on Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2
Silver, variant on Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2
Red, variant on Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2
current price $79.98

Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 12 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Toddler Snow Boot, $16.98

Member's Mark Toddler Snow Boot
current price $16.98

Member's Mark Toddler Snow Boot

4.8182 out of 5 stars
4.8182 out of 5 Stars. 44 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 36" Nostalgic Topiary, $69.98

Member's Mark 36" Nostalgic Topiary
current price $69.98

Member's Mark 36" Nostalgic Topiary

Available for Shipping

Member's Mark Holiday Cozy Knit Throw, 60" x 70", Seasonal, $24.96

Member's Mark Holiday Cozy Knit Throw, 60" x 70", Seasonal
Available in additional 4 options
current price $24.96

Member's Mark Holiday Cozy Knit Throw, 60" x 70", Seasonal

Available for Shipping

Member's Mark Holiday Double Door Coir Doormat, $21.94

Member's Mark Holiday Double Door Coir Doormat
Merry Christmas, variant on Member's Mark Holiday Double Door Coir Doormat
Wonderful Time of the Year, variant on Member's Mark Holiday Double Door Coir Doormat
Jingle All the Way, variant on Member's Mark Holiday Double Door Coir Doormat
current price $21.94

Member's Mark Holiday Double Door Coir Doormat

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Porcelain Tea Set, 14 pc., $24.98

Member's Mark Porcelain Tea Set, 14 pc.
current price $24.98

Member's Mark Porcelain Tea Set, 14 pc.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 25 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 4' Pre-Lit Decorative Topiary, $69.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Decorative Topiary
current price $69.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Decorative Topiary

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 9' Linden Fir Pre-Lit Christmas Tree, $499.94

Member's Mark 9' Linden Fir Pre-Lit Christmas Tree
current price $499.94

Member's Mark 9' Linden Fir Pre-Lit Christmas Tree

4.7647 out of 5 stars
4.7647 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

Member's Mark High Density Micro Wire Lights, 500 Count, $21.94

Member's Mark High Density Micro Wire Lights, 500 Count
current price $21.94

Member's Mark High Density Micro Wire Lights, 500 Count

Available for Shipping

Member's Mark Baby Girl 2-Piece Pant Set, $8.98

Member's Mark Baby Girl 2-Piece Pant Set
Cream, variant on Member's Mark Baby Girl 2-Piece Pant Set
Green, variant on Member's Mark Baby Girl 2-Piece Pant Set
Blue, variant on Member's Mark Baby Girl 2-Piece Pant Set
current price $8.98

Member's Mark Baby Girl 2-Piece Pant Set

4.9167 out of 5 stars
4.9167 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Mini Cocottes Embossed Fall Design, 4-Pack, $16.96

Member's Mark Mini Cocottes Embossed Fall Design, 4-Pack
Acorn, variant on Member's Mark Mini Cocottes Embossed Fall Design, 4-Pack
Harvest, variant on Member's Mark Mini Cocottes Embossed Fall Design, 4-Pack
current price $16.96

Member's Mark Mini Cocottes Embossed Fall Design, 4-Pack

4.8261 out of 5 stars
4.8261 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 3 Piece PE Rattan Storage Baskets, $15.98

Member's Mark 3 Piece PE Rattan Storage Baskets
current price $15.98

Member's Mark 3 Piece PE Rattan Storage Baskets

Available for Shipping

Member's Mark Pre-Lit 36" Decorated Swag, $44.96

Member's Mark Pre-Lit 36" Decorated Swag
current price $44.96

Member's Mark Pre-Lit 36" Decorated Swag

Available for Shipping

Member's Mark Super Size Dinosaur Storage Case with 5 Mini Dinos, $34.98

Member's Mark Super Size Dinosaur Storage Case with 5 Mini Dinos
current price $34.98

Member's Mark Super Size Dinosaur Storage Case with 5 Mini Dinos

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack, $19.96

Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack
Green, variant on Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack
Clear, variant on Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack
Amber, variant on Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack
current price $19.96

Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 10 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 3" Assorted Cheesecakes, 8 ct., $19.87, $2.48/ea

Member's Mark 3" Assorted Cheesecakes, 8 ct.
current price $19.87
$2.48/ea

Member's Mark 3" Assorted Cheesecakes, 8 ct.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Ribbed 40" Round Wood-Burning Fire Pit, $349.00

Member's Mark Ribbed 40" Round Wood-Burning Fire Pit
current price $349.00

Member's Mark Ribbed 40" Round Wood-Burning Fire Pit

Available for Shipping

Member's Mark 36" Pre-Lit Pop-Up Tinsel Ornament, $89.98

Member's Mark 36" Pre-Lit Pop-Up Tinsel Ornament
Green, variant on Member's Mark 36" Pre-Lit Pop-Up Tinsel Ornament
Red, variant on Member's Mark 36" Pre-Lit Pop-Up Tinsel Ornament
Gold, variant on Member's Mark 36" Pre-Lit Pop-Up Tinsel Ornament
current price $89.98

Member's Mark 36" Pre-Lit Pop-Up Tinsel Ornament

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member’s Mark Pre-Lit 60" Decorated Wreath, $199.96

Member’s Mark Pre-Lit 60" Decorated Wreath
current price $199.96

Member’s Mark Pre-Lit 60" Decorated Wreath

Available for Shipping

Member's Mark Infant Family Sleep, $10.98

Member's Mark Infant Family Sleep
Green, variant on Member's Mark Infant Family Sleep
Blue, variant on Member's Mark Infant Family Sleep
Cream, variant on Member's Mark Infant Family Sleep
Red, variant on Member's Mark Infant Family Sleep
current price $10.98

Member's Mark Infant Family Sleep

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Pre-Lit Ornament and Giftbox Décor, $99.98

Member's Mark Pre-Lit Ornament and Giftbox Décor
current price $99.98

Member's Mark Pre-Lit Ornament and Giftbox Décor

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 8 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree, $199.96

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree
current price $199.96

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 6' Pre-Lit Pop-Up Snowman, $159.94

Member's Mark 6' Pre-Lit Pop-Up Snowman
current price $159.94

Member's Mark 6' Pre-Lit Pop-Up Snowman

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 36" Pre-Lit Burgundy Wreath, $59.98

Member's Mark 36" Pre-Lit Burgundy Wreath
current price $59.98

Member's Mark 36" Pre-Lit Burgundy Wreath

Available for Shipping

Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows, $17.94

Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
Tree, variant on Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
Good Tidings, variant on Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
Green Bow, variant on Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
Oh What Fun, variant on Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
current price $17.94

Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Faceted Jewel LED Lights, Set of 8, $34.98

Member's Mark Faceted Jewel LED Lights, Set of 8
current price $34.98

Member's Mark Faceted Jewel LED Lights, Set of 8

Available for Shipping

Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set, $7.98

Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set
Light Blue - Online Only, variant on Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set
White - Online Only, variant on Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set
Brown, variant on Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set
Cream - Online Only, variant on Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set
current price $7.98

Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set

4.8276 out of 5 stars
4.8276 out of 5 Stars. 29 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top, $17.98

Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Green - Online Only, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Black, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Cream, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Red - Online Only, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
current price $17.98

Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top

4.56 out of 5 stars
4.56 out of 5 Stars. 25 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 5' Pre-Lit Color Changing Snowman, $189.98

Member's Mark 5' Pre-Lit Color Changing Snowman
current price $189.98

Member's Mark 5' Pre-Lit Color Changing Snowman

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member’s Mark 44,000 BTU Propane Pyramid Patio Heater, Charcoal, $329.00

Member’s Mark 44,000 BTU Propane Pyramid Patio Heater, Charcoal
current price $329.00

Member’s Mark 44,000 BTU Propane Pyramid Patio Heater, Charcoal

Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath, $59.96

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath
current price $59.96

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Holiday Icon Glass Serving Bowls, Set of 2, $29.96

Member's Mark Holiday Icon Glass Serving Bowls, Set of 2
current price $29.96

Member's Mark Holiday Icon Glass Serving Bowls, Set of 2

4.5385 out of 5 stars
4.5385 out of 5 Stars. 13 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 2-Pack Snug Fit Dreammark Sleep & Play, $13.98

Member's Mark 2-Pack Snug Fit Dreammark Sleep & Play
Blue - Online Only, variant on Member's Mark 2-Pack Snug Fit Dreammark Sleep & Play
Cream - Online Only, variant on Member's Mark 2-Pack Snug Fit Dreammark Sleep & Play
Pink - Online Only, variant on Member's Mark 2-Pack Snug Fit Dreammark Sleep & Play
current price $13.98

Member's Mark 2-Pack Snug Fit Dreammark Sleep & Play

4.7083 out of 5 stars
4.7083 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 400-Thread-Count Organic Cotton Comforter Queen/King, $89.98

Member's Mark 400-Thread-Count Organic Cotton Comforter Queen/King
Wild Sage, variant on Member's Mark 400-Thread-Count Organic Cotton Comforter Queen/King
Washed Stone, variant on Member's Mark 400-Thread-Count Organic Cotton Comforter Queen/King
Almond, variant on Member's Mark 400-Thread-Count Organic Cotton Comforter Queen/King
current price $89.98

Member's Mark 400-Thread-Count Organic Cotton Comforter Queen/King

Out of stock

Member's Mark Wood-Burning Chiminea Fire Pit, $499.00

Member's Mark Wood-Burning Chiminea Fire Pit
current price $499.00

Member's Mark Wood-Burning Chiminea Fire Pit

Out of stock