New Items

Prices may vary in club and online

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate, $19.98

Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate
Gray/Blue, variant on Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate
Pink/Purple, variant on Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate
Pink / Red, variant on Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate
Blue / Yellow, variant on Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate
current price $19.98

Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate

4.5652 out of 5 stars
4.5652 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Women's Extra Warm Full-Zip Jacket, $17.98

Member's Mark Women's Extra Warm Full-Zip Jacket
Purple - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Full-Zip Jacket
Black - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Full-Zip Jacket
Blue Cheetah - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Full-Zip Jacket
Turquoise - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Full-Zip Jacket
current price $17.98

Member's Mark Women's Extra Warm Full-Zip Jacket

Available for Shipping

Member's Mark Luxury Faux Fur Throw, 60" x 70", $19.96

Member's Mark Luxury Faux Fur Throw, 60" x 70"
Chinchilla, variant on Member's Mark Luxury Faux Fur Throw, 60" x 70"
Timberwolf, variant on Member's Mark Luxury Faux Fur Throw, 60" x 70"
Cow, variant on Member's Mark Luxury Faux Fur Throw, 60" x 70"
Snow Leopard, variant on Member's Mark Luxury Faux Fur Throw, 60" x 70"
current price $19.96

Member's Mark Luxury Faux Fur Throw, 60" x 70"

4.9333 out of 5 stars
4.9333 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

Instant Savings
Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire
Sponsored
Members-only price
$100 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Pickup
Available for installation in 3 days

Member's Mark 4' Pre-Lit Topiary with Ornament Base, $79.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Topiary with Ornament Base
current price $79.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Topiary with Ornament Base

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 6' Pre-Lit Twinkling Angel, $139.94

Member's Mark 6' Pre-Lit Twinkling Angel
current price $139.94

Member's Mark 6' Pre-Lit Twinkling Angel

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 16" 1500W Infrared Heater, $79.98

Member's Mark 16" 1500W Infrared Heater
current price $79.98

Member's Mark 16" 1500W Infrared Heater

Available for Shipping or Pickup

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs., $13.98, $5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.
Sponsored
current price $13.98
$5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 140 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Baby Girl 2-Piece Pant Set, $8.98

Member's Mark Baby Girl 2-Piece Pant Set
Cream, variant on Member's Mark Baby Girl 2-Piece Pant Set
Green, variant on Member's Mark Baby Girl 2-Piece Pant Set
Blue, variant on Member's Mark Baby Girl 2-Piece Pant Set
current price $8.98

Member's Mark Baby Girl 2-Piece Pant Set

4.9167 out of 5 stars
4.9167 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Member’s Mark Pre-Lit 60" Decorated Wreath, $199.96

Member’s Mark Pre-Lit 60" Decorated Wreath
current price $199.96

Member’s Mark Pre-Lit 60" Decorated Wreath

Available for Shipping

Member's Mark Infant Family Sleep, $10.98

Member's Mark Infant Family Sleep
Green, variant on Member's Mark Infant Family Sleep
Blue, variant on Member's Mark Infant Family Sleep
Cream, variant on Member's Mark Infant Family Sleep
Red, variant on Member's Mark Infant Family Sleep
current price $10.98

Member's Mark Infant Family Sleep

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Pre-Lit Ornament and Giftbox Décor, $99.98

Member's Mark Pre-Lit Ornament and Giftbox Décor
current price $99.98

Member's Mark Pre-Lit Ornament and Giftbox Décor

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree, $199.96

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree
current price $199.96

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 36" Pre-Lit Burgundy Wreath, $59.98

Member's Mark 36" Pre-Lit Burgundy Wreath
current price $59.98

Member's Mark 36" Pre-Lit Burgundy Wreath

Available for Shipping

Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket, $21.94

Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket
Gold, variant on Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket
Black, variant on Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket
current price $21.94

Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket

4.9444 out of 5 stars
4.9444 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pre-Lit Christmas Tree Topper, $24.96

Member's Mark Pre-Lit Christmas Tree Topper
current price $24.96

Member's Mark Pre-Lit Christmas Tree Topper

Available for Shipping

Member's Mark Girls Puffer, $22.98

Member's Mark Girls Puffer
Pink, variant on Member's Mark Girls Puffer
Blue, variant on Member's Mark Girls Puffer
Purple, variant on Member's Mark Girls Puffer
Black, variant on Member's Mark Girls Puffer
current price $22.98

Member's Mark Girls Puffer

4.9167 out of 5 stars
4.9167 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 32 oz., $6.67, Was $8.48, $0.21/oz

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 32 oz.
current price Now $6.67, Was $8.48
$0.21/oz
$1.81 off

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 32 oz.

Available for Shipping

Member's Mark Holiday Marble Serving Boards, $24.98

Member's Mark Holiday Marble Serving Boards
current price $24.98

Member's Mark Holiday Marble Serving Boards

Available for Shipping

Member's Mark Twinkle Branch Pathway Lights, Set of 3, $24.98

Member's Mark Twinkle Branch Pathway Lights, Set of 3
current price $24.98

Member's Mark Twinkle Branch Pathway Lights, Set of 3

Available for Shipping

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz., $4.98, $0.31/oz

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz.
current price $4.98
$0.31/oz

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz.

4.5792 out of 5 stars
4.5792 out of 5 Stars. 240 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Fleece Jogger, $13.98

Member's Mark Fleece Jogger
Black, variant on Member's Mark Fleece Jogger
Olive, variant on Member's Mark Fleece Jogger
Grey, variant on Member's Mark Fleece Jogger
Navy, variant on Member's Mark Fleece Jogger
current price $13.98

Member's Mark Fleece Jogger

4.8095 out of 5 stars
4.8095 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Holiday Coir Doormat, $12.97

Member's Mark Holiday Coir Doormat
Home for the Holidays, variant on Member's Mark Holiday Coir Doormat
Merry Christmas, variant on Member's Mark Holiday Coir Doormat
Deck the Paws, variant on Member's Mark Holiday Coir Doormat
Joy, variant on Member's Mark Holiday Coir Doormat
current price $12.97

Member's Mark Holiday Coir Doormat

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 10" Cherry Lattice Pie, 40 oz., $9.96, $0.25/oz

Member's Mark 10" Cherry Lattice Pie, 40 oz.
current price $9.96
$0.25/oz

Member's Mark 10" Cherry Lattice Pie, 40 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Porcelain Tea Set, 14 pc., $24.98

Member's Mark Porcelain Tea Set, 14 pc.
current price $24.98

Member's Mark Porcelain Tea Set, 14 pc.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base, $19.98

Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
Purple / Pink, variant on Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
Black / White, variant on Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
Chocolate / Suede, variant on Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
Green / Blue, variant on Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
current price $19.98

Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base

4.9286 out of 5 stars
4.9286 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack, $19.96

Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack
Green, variant on Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack
Clear, variant on Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack
Amber, variant on Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack
current price $19.96

Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pumpkin Spice Latte Bar Cake, 37 oz., $16.47, $0.45/oz

Member's Mark Pumpkin Spice Latte Bar Cake, 37 oz.
current price $16.47
$0.45/oz

Member's Mark Pumpkin Spice Latte Bar Cake, 37 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Inside Skirt Steak, priced per pound, $39.16, $14.24/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Inside Skirt Steak, priced per pound
current price $39.16
avg. price
$14.24/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Inside Skirt Steak, priced per pound

4.0667 out of 5 stars
4.0667 out of 5 Stars. 15 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 7.5' Welch Pine Pre-Lit Christmas Tree, $299.97

Member's Mark 7.5' Welch Pine Pre-Lit Christmas Tree
current price $299.97

Member's Mark 7.5' Welch Pine Pre-Lit Christmas Tree

Available for Shipping

Member's Mark Fleece Hoodie, $13.98

Member's Mark Fleece Hoodie
Black, variant on Member's Mark Fleece Hoodie
Olive, variant on Member's Mark Fleece Hoodie
Brown, variant on Member's Mark Fleece Hoodie
Grey, variant on Member's Mark Fleece Hoodie
current price $13.98

Member's Mark Fleece Hoodie

4.7619 out of 5 stars
4.7619 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Women's Football Sweater, $19.98

Member's Mark Women's Football Sweater
Grey - Online Only, variant on Member's Mark Women's Football Sweater
Navy - Online Only, variant on Member's Mark Women's Football Sweater
current price $19.98

Member's Mark Women's Football Sweater

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Savory Roasted Chicken Seasoning, 28 oz., $9.98, $0.36/oz

Member's Mark Savory Roasted Chicken Seasoning, 28 oz.
current price $9.98
$0.36/oz

Member's Mark Savory Roasted Chicken Seasoning, 28 oz.

Available for Shipping

Member's Mark Bridgewater Counter-Height Stool, $159.98

Member's Mark Bridgewater Counter-Height Stool
current price $159.98

Member's Mark Bridgewater Counter-Height Stool

4.72 out of 5 stars
4.72 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows, $17.94

Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Flowers and Leaves, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Gather, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Ghost Frame, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Maples, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
current price $17.94

Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 18' RGBIC LED Rope Light, $39.96

Member's Mark 18' RGBIC LED Rope Light
current price $39.96

Member's Mark 18' RGBIC LED Rope Light

Available for Shipping

Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72", $14.98

Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
Foothill Plaid, variant on Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
Mason Plaid, variant on Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
Metropolis Burgundy, variant on Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
Liam Plaid, variant on Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
current price $14.98

Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"

4.8651 out of 5 stars
4.8651 out of 5 Stars. 1357 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Oversized Jingle Bell Décor, Set of 2, $99.94

Member's Mark Oversized Jingle Bell Décor, Set of 2
Gold, variant on Member's Mark Oversized Jingle Bell Décor, Set of 2
Red, variant on Member's Mark Oversized Jingle Bell Décor, Set of 2
current price $99.94

Member's Mark Oversized Jingle Bell Décor, Set of 2

Available for Shipping

Member’s Mark 44,000 BTU Propane Pyramid Patio Heater, Charcoal, $329.00

Member’s Mark 44,000 BTU Propane Pyramid Patio Heater, Charcoal
current price $329.00

Member’s Mark 44,000 BTU Propane Pyramid Patio Heater, Charcoal

Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 80/20 Mild Italian Pork Sausage, priced per pound, $10.43, $2.98/lb

Member's Mark 80/20 Mild Italian Pork Sausage, priced per pound
current price $10.43
avg. price
$2.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark 80/20 Mild Italian Pork Sausage, priced per pound

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Homestyle Chili Seasoning, 24 oz., $8.98, $0.37/oz

Member's Mark Homestyle Chili Seasoning, 24 oz.
current price $8.98
$0.37/oz

Member's Mark Homestyle Chili Seasoning, 24 oz.

4.9048 out of 5 stars
4.9048 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound, $38.58, $11.87/lb

Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound
current price $38.58
avg. price
$11.87/lb
Final cost by weight

Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound

4.8624 out of 5 stars
4.8624 out of 5 Stars. 3649 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Bridgewater Queen Bed Frame, $699.00

Member's Mark Bridgewater Queen Bed Frame
current price $699.00

Member's Mark Bridgewater Queen Bed Frame

4.84 out of 5 stars
4.84 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor, $119.94

Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor
Green, variant on Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor
Gold, variant on Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor
current price $119.94

Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pre and Probiotic Soft Chew Gut Health Supplement for Dogs, 180 ct., $19.98, $0.11/ea

Member's Mark Pre and Probiotic Soft Chew Gut Health Supplement for Dogs, 180 ct.
current price $19.98
$0.11/ea

Member's Mark Pre and Probiotic Soft Chew Gut Health Supplement for Dogs, 180 ct.

4.541 out of 5 stars
4.541 out of 5 Stars. 61 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Divine Blooms Vase Arrangement, $92.77, $2.26/ea

Member's Mark Divine Blooms Vase Arrangement
current price $92.77
$2.26/ea

Member's Mark Divine Blooms Vase Arrangement

Available for Shipping

Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set, $79.98

Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
Washed Stone, variant on Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
Almond, variant on Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
Wild Sage, variant on Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
current price $79.98

Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.