New Items

Prices may vary in club and online

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

Instant Savings
Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire
Sponsored
Members-only price
$100 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Pickup
Available for installation in 3 days

Artificial 42" Agave in Brown Handwoven Basket, $89.98

Artificial 42" Agave in Brown Handwoven Basket
current price $89.98

Artificial 42" Agave in Brown Handwoven Basket

Available for Shipping

MARVEL Tōkon: Fighting Souls - PlayStation 5, $59.00

MARVEL Tōkon: Fighting Souls - PlayStation 5
current price $59.00

MARVEL Tōkon: Fighting Souls - PlayStation 5

Available for Shipping

.12 CT.T.W. Love Necklace in Sterling Silver and 14K Gold, $159.00

.12 CT.T.W. Love Necklace in Sterling Silver and 14K Gold
current price $159.00

.12 CT.T.W. Love Necklace in Sterling Silver and 14K Gold

Available for Shipping

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs., $13.98, $5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.
Sponsored
current price $13.98
$5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 140 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

WinterShield Pro® Winter Windshield Cover, Universal Size, Black, $14.98

WinterShield Pro® Winter Windshield Cover, Universal Size, Black
current price $14.98

WinterShield Pro® Winter Windshield Cover, Universal Size, Black

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Bay Valley White Queso Cheese Sauce, 106 oz., $14.98, $0.14/oz

Bay Valley White Queso Cheese Sauce, 106 oz.
current price $14.98
$0.14/oz

Bay Valley White Queso Cheese Sauce, 106 oz.

Available for Shipping

Wallace 20-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 4, $34.98

Wallace 20-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 4
current price $34.98

Wallace 20-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 4

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe), $49.98

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)
Sponsored
current price $49.98

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Regalo 8-Panel Super Wide 2-in-1 Baby Gate and Play Yard

Regalo 8-Panel Super Wide 2-in-1 Baby Gate and Play Yard
Members-only price

Regalo 8-Panel Super Wide 2-in-1 Baby Gate and Play Yard

Available for Shipping

Eddie Bauer Women's Packable Jacket, $39.98

Eddie Bauer Women's Packable Jacket
Black, variant on Eddie Bauer Women's Packable Jacket
Green, variant on Eddie Bauer Women's Packable Jacket
Blue, variant on Eddie Bauer Women's Packable Jacket
Brown, variant on Eddie Bauer Women's Packable Jacket
current price $39.98

Eddie Bauer Women's Packable Jacket

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Italian Rosary Necklace in Sterling Silver, $109.00

Italian Rosary Necklace in Sterling Silver
current price $109.00

Italian Rosary Necklace in Sterling Silver

Available for Shipping

Gap Women's Cable Knit Cardigan, $23.78

Gap Women's Cable Knit Cardigan
current price $23.78

Gap Women's Cable Knit Cardigan

Available for Shipping

Gerson International 7.5" Flocked Skulls, Set of 2, $59.98

Gerson International 7.5" Flocked Skulls, Set of 2
current price $59.98

Gerson International 7.5" Flocked Skulls, Set of 2

Available for Shipping

Hurley Boys Sherpa Zip Hoodie, $16.98

Hurley Boys Sherpa Zip Hoodie
Blue, variant on Hurley Boys Sherpa Zip Hoodie
White, variant on Hurley Boys Sherpa Zip Hoodie
current price $16.98

Hurley Boys Sherpa Zip Hoodie

4.8113 out of 5 stars
4.8113 out of 5 Stars. 53 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Sports Afield Signature Executive Safe, $699.00

Sports Afield Signature Executive Safe
Bone White, variant on Sports Afield Signature Executive Safe
Black, variant on Sports Afield Signature Executive Safe
Mountain Lake, variant on Sports Afield Signature Executive Safe
current price $699.00

Sports Afield Signature Executive Safe

Available for Shipping or Pickup

Lanbo 32 Inch Dual Door Dual Wine Cooler, $1,965.00

Lanbo 32 Inch Dual Door Dual Wine Cooler
Dual Zone, variant on Lanbo 32 Inch Dual Door Dual Wine Cooler
Single Zone, variant on Lanbo 32 Inch Dual Door Dual Wine Cooler
current price $1,965.00

Lanbo 32 Inch Dual Door Dual Wine Cooler

Available for Shipping

Backyard Discovery Sweetwater Cedar Wooden Chicken Coop with Run, Nesting Box, and Automatic Door, $1,298.00

Backyard Discovery Sweetwater Cedar Wooden Chicken Coop with Run, Nesting Box, and Automatic Door
White, variant on Backyard Discovery Sweetwater Cedar Wooden Chicken Coop with Run, Nesting Box, and Automatic Door
Brown, variant on Backyard Discovery Sweetwater Cedar Wooden Chicken Coop with Run, Nesting Box, and Automatic Door
current price $1,298.00
Options from $999.98 – $1,298.00

Backyard Discovery Sweetwater Cedar Wooden Chicken Coop with Run, Nesting Box, and Automatic Door

Available for Shipping

Torani Puremade Caramel Sauce, 30 oz., $7.48, $0.25/oz

Torani Puremade Caramel Sauce, 30 oz.
current price $7.48
$0.25/oz

Torani Puremade Caramel Sauce, 30 oz.

Available for Shipping

Black Rifle Coffee Company Variety Pack, 11 fl. oz., 15 pk., $24.98, Was $28.98, $0.15/foz

Black Rifle Coffee Company Variety Pack, 11 fl. oz., 15 pk.
current price Now $24.98, Was $28.98
$0.15/foz
$4 off

Black Rifle Coffee Company Variety Pack, 11 fl. oz., 15 pk.

4.3077 out of 5 stars
4.3077 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket, $37.88

Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket
Cow - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket
Brown - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket
current price $37.88

Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket

Available for Shipping

Nature's Garden Probiotic Halloween Yoggies, Variety Pack, 0.7 oz., 24 pk., $10.38

Nature's Garden Probiotic Halloween Yoggies, Variety Pack, 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38

Nature's Garden Probiotic Halloween Yoggies, Variety Pack, 0.7 oz., 24 pk.

Available for Shipping or Pickup

Eddie Bauer Women's Snow Boot, $43.98

Eddie Bauer Women's Snow Boot
Black, variant on Eddie Bauer Women's Snow Boot
Cream, variant on Eddie Bauer Women's Snow Boot
current price $43.98

Eddie Bauer Women's Snow Boot

Available for Shipping or Pickup

Under Armour Boys Tech Hoodie, $24.98

Under Armour Boys Tech Hoodie
Black, variant on Under Armour Boys Tech Hoodie
Grey, variant on Under Armour Boys Tech Hoodie
Blue, variant on Under Armour Boys Tech Hoodie
current price $24.98

Under Armour Boys Tech Hoodie

4.875 out of 5 stars
4.875 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Bare Bones Instant Beef Bone Broth, 12 ct., $9.98, $0.83/ea

Bare Bones Instant Beef Bone Broth, 12 ct.
current price $9.98
$0.83/ea

Bare Bones Instant Beef Bone Broth, 12 ct.

4.459 out of 5 stars
4.459 out of 5 Stars. 122 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair, $49.98

Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair
Blue, variant on Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair
Grey, variant on Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair
current price $49.98

Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair

Available for Shipping

Cocoa Puffs/Golden Grahams Smores Dual Pack, 32.8oz, $8.98, $0.27/oz

Cocoa Puffs/Golden Grahams Smores Dual Pack, 32.8oz
current price $8.98
$0.27/oz

Cocoa Puffs/Golden Grahams Smores Dual Pack, 32.8oz

Available for Shipping

LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026, $329.99

LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026
current price $329.99

LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026

Available for Shipping

Hamilton Beach 20.6 Cu. Ft. Side-By-Side Refrigerator, Platinum, $745.00

Hamilton Beach 20.6 Cu. Ft. Side-By-Side Refrigerator, Platinum
current price $745.00

Hamilton Beach 20.6 Cu. Ft. Side-By-Side Refrigerator, Platinum

Available for Shipping

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz., $14.87

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz.
current price $14.87

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz.

Available for Pickup or Delivery

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk., $10.98

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk.
current price $10.98

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk.

Available for Shipping

Brookstone Ultra Slim Invisible Closet Hangers- 30Pack, $14.98, Was $16.87

Brookstone Ultra Slim Invisible Closet Hangers- 30Pack
current price Now $14.98, Was $16.87
$1.89 off

Brookstone Ultra Slim Invisible Closet Hangers- 30Pack

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 40 reviews
Available for Shipping

Italian Twisted Hoop Earrings in Sterling SIlver, $65.00

Italian Twisted Hoop Earrings in Sterling SIlver
current price $65.00
Options from $39.00 – $99.00

Italian Twisted Hoop Earrings in Sterling SIlver

Available for Shipping

VeWong Prince Crispy Noodle Snacks, Original Flavor, 40 pk., $8.98, $0.43/oz

VeWong Prince Crispy Noodle Snacks, Original Flavor, 40 pk.
current price $8.98
$0.43/oz

VeWong Prince Crispy Noodle Snacks, Original Flavor, 40 pk.

Available for Shipping

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk., $13.98, $0.52/oz

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk.
current price $13.98
$0.52/oz

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk.

3.7381 out of 5 stars
3.7381 out of 5 Stars. 168 reviews
Available for Shipping

Greenball Transmaster STR - ST205/75R14 LRD 105N Special Trailer Radial Tire, $70.88, $70.88/ea

Greenball Transmaster STR - ST205/75R14 LRD 105N Special Trailer Radial Tire
current price $70.88
$70.88/ea

Greenball Transmaster STR - ST205/75R14 LRD 105N Special Trailer Radial Tire

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

LEGO CREATOR 3in1 Art Fashion Bag with Storage, 272 pc.

LEGO CREATOR 3in1 Art Fashion Bag with Storage, 272 pc.
Members-only price

LEGO CREATOR 3in1 Art Fashion Bag with Storage, 272 pc.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Bear Blocks Cupcakes, 30 ct., $16.67

Bear Blocks Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67

Bear Blocks Cupcakes, 30 ct.

2.5 out of 5 stars
2.5 out of 5 Stars. 4 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Delta Children Sawyer 5-Piece Nursery Furniture Set, 4-in-1 Convertible Crib, Dresser, Crib Mattress, Changing Pad & Mattress Protector, Choose Color

Delta Children Sawyer 5-Piece Nursery Furniture Set, 4-in-1 Convertible Crib, Dresser, Crib Mattress, Changing Pad & Mattress Protector, Choose Color
Members-only price

Delta Children Sawyer 5-Piece Nursery Furniture Set, 4-in-1 Convertible Crib, Dresser, Crib Mattress, Changing Pad & Mattress Protector, Choose Color

Available for Shipping

Character Girls Plush Quarter Zip, $14.98

Character Girls Plush Quarter Zip
Disney Princess, variant on Character Girls Plush Quarter Zip
Hello Kitty, variant on Character Girls Plush Quarter Zip
Minnie Mouse - Online Only, variant on Character Girls Plush Quarter Zip
current price $14.98

Character Girls Plush Quarter Zip

4.8947 out of 5 stars
4.8947 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Kinder's Chicken Caesar Seasoning Blend, 9.1 oz, $5.98, $0.66/oz

Kinder's Chicken Caesar Seasoning Blend, 9.1 oz
current price $5.98
$0.66/oz

Kinder's Chicken Caesar Seasoning Blend, 9.1 oz

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

NFL Men's Full Zip Fleece Jacket, $29.98

NFL Men's Full Zip Fleece Jacket
current price $29.98

NFL Men's Full Zip Fleece Jacket

Available for Shipping

Bower Home Upholstered Counter or Bar Stool, 2-Pack, $139.00

Bower Home Upholstered Counter or Bar Stool, 2-Pack
Bar Stool, variant on Bower Home Upholstered Counter or Bar Stool, 2-Pack
Counter Stool, variant on Bower Home Upholstered Counter or Bar Stool, 2-Pack
current price $139.00
Options from $139.00 – $149.00

Bower Home Upholstered Counter or Bar Stool, 2-Pack

Available for Shipping

Ricos Gourmet Nacho Cheese Sauce, 15 oz., 4 pk., $11.98, $0.20/oz

Ricos Gourmet Nacho Cheese Sauce, 15 oz., 4 pk.
current price $11.98
$0.20/oz

Ricos Gourmet Nacho Cheese Sauce, 15 oz., 4 pk.

Out of stock

Michelin Defender LTX M/S2 - 275/65R20 116H Tire, $368.99, $368.99/ea

Instant Savings
Michelin Defender LTX M/S2 - 275/65R20 116H Tire
current price $368.99
$368.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Defender LTX M/S2 - 275/65R20 116H Tire

Out of stock

BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT315/70R17/D 121S Tire, $379.99, $379.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT315/70R17/D 121S Tire
current price $379.99
$379.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT315/70R17/D 121S Tire

Out of stock

Ninja® French Door Premier 10-in-1 Air Fryer, Convection Oven, and Toaster

Ninja® French Door Premier 10-in-1 Air Fryer, Convection Oven, and Toaster
Members-only price

Ninja® French Door Premier 10-in-1 Air Fryer, Convection Oven, and Toaster

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.