Enfagrow Premium Toddler Nutritional Drink, Milk-Flavored, 36.6 oz. $27.98 $0.76/oz

Enfagrow Premium Toddler Nutritional Drink, Milk-Flavored, 36.6 oz.
current price $27.98
$0.76/oz

Enfagrow Premium Toddler Nutritional Drink, Milk-Flavored, 36.6 oz.

4.7712 out of 5 stars
4.7712 out of 5 Stars. 1145 reviews

Baby Feeding Products​

Prices may vary in club and online

Nestle NIDO Fortificada Dry Whole Milk Powder, 4.85 lb. $23.48 $0.30/oz

Nestle NIDO Fortificada Dry Whole Milk Powder, 4.85 lb.
Sponsored
current price $23.48
$0.30/oz

Nestle NIDO Fortificada Dry Whole Milk Powder, 4.85 lb.

4.779 out of 5 stars
4.779 out of 5 Stars. 1543 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nestle NIDO 1+ Toddler Milk Beverage, 4.85 lb. $24.98 $0.32/oz

Nestle NIDO 1+ Toddler Milk Beverage, 4.85 lb.
Sponsored
current price $24.98
$0.32/oz

Nestle NIDO 1+ Toddler Milk Beverage, 4.85 lb.

4.829 out of 5 stars
4.829 out of 5 Stars. 1708 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark, Gentle Premium Infant Formula, 48 oz. $42.98 $0.90/oz

Member's Mark, Gentle Premium Infant Formula, 48 oz.
current price $42.98
$0.90/oz

Member's Mark, Gentle Premium Infant Formula, 48 oz.

4.4498 out of 5 stars
4.4498 out of 5 Stars. 907 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark, Advantage Premium, Infant Formula, 48 oz. $36.98 $0.77/oz

Member's Mark, Advantage Premium, Infant Formula, 48 oz.
current price $36.98
$0.77/oz

Member's Mark, Advantage Premium, Infant Formula, 48 oz.

4.5429 out of 5 stars
4.5429 out of 5 Stars. 875 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gerber Lil' Crunchies Baked Grain Snack, Variety Pack, 1.48 oz., 8 ct. $18.28 $1.54/oz

Gerber Lil' Crunchies Baked Grain Snack, Variety Pack, 1.48 oz., 8 ct.
Sponsored
current price $18.28
$1.54/oz

Gerber Lil' Crunchies Baked Grain Snack, Variety Pack, 1.48 oz., 8 ct.

4.7628 out of 5 stars
4.7628 out of 5 Stars. 371 reviews
Available for Shipping

Gerber 2nd Foods Fruit & Veggie Variety Pack, 4 oz., 30 ct. $23.98 $0.20/oz

Gerber 2nd Foods Fruit & Veggie Variety Pack, 4 oz., 30 ct.
Sponsored
current price $23.98
$0.20/oz

Gerber 2nd Foods Fruit & Veggie Variety Pack, 4 oz., 30 ct.

4.7915 out of 5 stars
4.7915 out of 5 Stars. 686 reviews
Available for Shipping

Member's Mark, Infant Premium, Infant Formula, 48 oz. $38.48 $0.80/oz

Member's Mark, Infant Premium, Infant Formula, 48 oz.
current price $38.48
$0.80/oz

Member's Mark, Infant Premium, Infant Formula, 48 oz.

4.303 out of 5 stars
4.303 out of 5 Stars. 406 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gerber Grain & Grow Cereal Snack Puffs, Variety Pack, 1.48 oz., 8 ct. $18.58 $1.57/oz

Gerber Grain & Grow Cereal Snack Puffs, Variety Pack, 1.48 oz., 8 ct.
Sponsored
current price $18.58
$1.57/oz

Gerber Grain & Grow Cereal Snack Puffs, Variety Pack, 1.48 oz., 8 ct.

4.8938 out of 5 stars
4.8938 out of 5 Stars. 744 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Sensitivity Premium Baby Formula, 48 oz. $39.98 $0.83/oz

Member's Mark Sensitivity Premium Baby Formula, 48 oz.
current price $39.98
$0.83/oz

Member's Mark Sensitivity Premium Baby Formula, 48 oz.

4.5024 out of 5 stars
4.5024 out of 5 Stars. 846 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

HappyBABY Organics Clearly Crafted Fruit & Oat Pouches, Variety Pack, 12 ct., 4 oz.

HappyBABY Organics Clearly Crafted Fruit & Oat Pouches, Variety Pack, 12 ct., 4 oz.
Members-only price

HappyBABY Organics Clearly Crafted Fruit & Oat Pouches, Variety Pack, 12 ct., 4 oz.

4.8429 out of 5 stars
4.8429 out of 5 Stars. 420 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

HappyTOT Organics Love My Veggies, Variety Pack, Stage 4 Pouch, 4.22 oz., 12 ct.

HappyTOT Organics Love My Veggies, Variety Pack, Stage 4 Pouch, 4.22 oz., 12 ct.
Members-only price

HappyTOT Organics Love My Veggies, Variety Pack, Stage 4 Pouch, 4.22 oz., 12 ct.

4.7606 out of 5 stars
4.7606 out of 5 Stars. 71 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pedialyte AdvancedCare Plus Electrolyte Solution Berry Frost, 33.8 fl. oz., 3 pk. $13.98 $0.14/foz

Pedialyte AdvancedCare Plus Electrolyte Solution Berry Frost, 33.8 fl. oz., 3 pk.
current price $13.98
$0.14/foz

Pedialyte AdvancedCare Plus Electrolyte Solution Berry Frost, 33.8 fl. oz., 3 pk.

4.7448 out of 5 stars
4.7448 out of 5 Stars. 478 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Vanilla 8 fl. oz., 24 pk.

Instant Savings
PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Vanilla 8 fl. oz., 24 pk.
Members-only price
$9 off
Ends Oct 18

PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Vanilla 8 fl. oz., 24 pk.

4.7107 out of 5 stars
4.7107 out of 5 Stars. 1936 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Chocolate, 8 fl. oz., 24 pk.

Instant Savings
PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Chocolate, 8 fl. oz., 24 pk.
Members-only price
$9 off
Ends Oct 18

PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Chocolate, 8 fl. oz., 24 pk.

4.6874 out of 5 stars
4.6874 out of 5 Stars. 2943 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

HappyBABY Organics Teethers & Teether Crackers, Variety Pack, 36 ct.

HappyBABY Organics Teethers & Teether Crackers, Variety Pack, 36 ct.
Members-only price

HappyBABY Organics Teethers & Teether Crackers, Variety Pack, 36 ct.

4.6986 out of 5 stars
4.6986 out of 5 Stars. 418 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Similac 360 Total Care Infant Formula, 40 oz. $53.98 $1.35/oz

Similac 360 Total Care Infant Formula, 40 oz.
current price $53.98
$1.35/oz

Similac 360 Total Care Infant Formula, 40 oz.

4.8408 out of 5 stars
4.8408 out of 5 Stars. 716 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Similac 360 Total Care Infant Sensitive Powder Formula, 40 oz. $53.98 $1.35/oz

Similac 360 Total Care Infant Sensitive Powder Formula, 40 oz.
current price $53.98
$1.35/oz

Similac 360 Total Care Infant Sensitive Powder Formula, 40 oz.

4.7657 out of 5 stars
4.7657 out of 5 Stars. 431 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Enfamil NeuroProCare Gentlease Infant Formula, 20 oz., 2 pk. $59.98 $1.50/oz

Enfamil NeuroProCare Gentlease Infant Formula, 20 oz., 2 pk.
current price $59.98
$1.50/oz

Enfamil NeuroProCare Gentlease Infant Formula, 20 oz., 2 pk.

4.7579 out of 5 stars
4.7579 out of 5 Stars. 1111 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Enfamil NeuroProCare Infant Formula, 20.7 oz., 2 pk. $57.98 $1.40/oz

Enfamil NeuroProCare Infant Formula, 20.7 oz., 2 pk.
current price $57.98
$1.40/oz

Enfamil NeuroProCare Infant Formula, 20.7 oz., 2 pk.

4.8151 out of 5 stars
4.8151 out of 5 Stars. 741 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Similac 360 Total Care Infant Formula, Ready to Feed, 8 fl. oz., 24 ct.

Similac 360 Total Care Infant Formula, Ready to Feed, 8 fl. oz., 24 ct.
Members-only price

Similac 360 Total Care Infant Formula, Ready to Feed, 8 fl. oz., 24 ct.

4.7549 out of 5 stars
4.7549 out of 5 Stars. 710 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Enfagrow Premium Toddler Nutritional Drink, Milk-Flavored, 36.6 oz. $27.98 $0.76/oz

Enfagrow Premium Toddler Nutritional Drink, Milk-Flavored, 36.6 oz.
current price $27.98
$0.76/oz

Enfagrow Premium Toddler Nutritional Drink, Milk-Flavored, 36.6 oz.

4.7712 out of 5 stars
4.7712 out of 5 Stars. 1145 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Strawberry, 8 fl. oz., 24 pk.

Instant Savings
PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Strawberry, 8 fl. oz., 24 pk.
Members-only price
$9 off
Ends Oct 18

PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Strawberry, 8 fl. oz., 24 pk.

4.6472 out of 5 stars
4.6472 out of 5 Stars. 1627 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Amara Organic Strawberry Banana Smoothie Melts, 12 pk. $14.98 $1.25/ea

Amara Organic Strawberry Banana Smoothie Melts, 12 pk.
current price $14.98
$1.25/ea

Amara Organic Strawberry Banana Smoothie Melts, 12 pk.

4.668 out of 5 stars
4.668 out of 5 Stars. 253 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Similac 360 Total Care Gentle Comfort Infant Formula, 40 oz. $53.98 $1.35/oz

Similac 360 Total Care Gentle Comfort Infant Formula, 40 oz.
current price $53.98
$1.35/oz

Similac 360 Total Care Gentle Comfort Infant Formula, 40 oz.

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 10 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nurri Kids 10g Protein Ultra-Filtered Milk Shake, Chocolate, 8 fl. oz. 12 pk. $17.98 $0.19/foz

Nurri Kids 10g Protein Ultra-Filtered Milk Shake,  Chocolate, 8 fl. oz. 12 pk.
current price $17.98
$0.19/foz

Nurri Kids 10g Protein Ultra-Filtered Milk Shake, Chocolate, 8 fl. oz. 12 pk.

4.0901 out of 5 stars
4.0901 out of 5 Stars. 111 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Available for shipping

View all

Frequently Asked Questions

What is the best baby formula for colicky or fussy babies?

Are store-brand infant formulas as good as name brands?

When should I start giving my baby finger foods and snacks?

How do I safely store breast milk?

What are the benefits of toddler nutritional drinks?

Which highchair is best for small spaces?