Limited-time offers for all members starts Oct. 5 at 8 PM CST.

Shop All Savings

Prices may vary in club and online

Aveeno Baby 2-in-1 Wash and Shampoo, 18 fl. oz., 2 pk.

Aveeno Baby 2-in-1 Wash and Shampoo, 18 fl. oz., 2 pk.
Members-only price

Aveeno Baby 2-in-1 Wash and Shampoo, 18 fl. oz., 2 pk.

4.8073 out of 5 stars
4.8073 out of 5 Stars. 2860 reviews
Available for Shipping

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct. $24.67 Was $26.44 $0.07/oz

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct.
current price Now $24.67, Was $26.44
$0.07/oz
$1.77 off

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct.

4.7514 out of 5 stars
4.7514 out of 5 Stars. 6886 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Girls Short Sleeve T-Shirt $1.81 Was $5.98

Member's Mark Girls Short Sleeve T-Shirt
Yellow, variant on Member's Mark Girls Short Sleeve T-Shirt
Pink, variant on Member's Mark Girls Short Sleeve T-Shirt
White, variant on Member's Mark Girls Short Sleeve T-Shirt
Blue, variant on Member's Mark Girls Short Sleeve T-Shirt
current price Now $1.81, Was $5.98
$4.17 off

Member's Mark Girls Short Sleeve T-Shirt

4.8639 out of 5 stars
4.8639 out of 5 Stars. 191 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Women's Sandwash Long Sleeve Mini Dress $9.81 Was $16.88

Member's Mark Women's Sandwash Long Sleeve Mini Dress
Black, variant on Member's Mark Women's Sandwash Long Sleeve Mini Dress
Blue, variant on Member's Mark Women's Sandwash Long Sleeve Mini Dress
Cream, variant on Member's Mark Women's Sandwash Long Sleeve Mini Dress
Pink, variant on Member's Mark Women's Sandwash Long Sleeve Mini Dress
current price Now $9.81, Was $16.88
$7.07 off

Member's Mark Women's Sandwash Long Sleeve Mini Dress

3.9333 out of 5 stars
3.9333 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Men's Active Short $4.81 Was $12.98

Member's Mark Men's Active Short
Blue, variant on Member's Mark Men's Active Short
Grey, variant on Member's Mark Men's Active Short
Teal Quartz, variant on Member's Mark Men's Active Short
Khaki, variant on Member's Mark Men's Active Short
current price Now $4.81, Was $12.98
$8.17 off

Member's Mark Men's Active Short

4.7655 out of 5 stars
4.7655 out of 5 Stars. 226 reviews
Available for Shipping

PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Chocolate, 8 fl. oz., 24 pk.

Instant Savings
PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Chocolate, 8 fl. oz., 24 pk.
Members-only price
$9 off
Ends Oct 18

PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Chocolate, 8 fl. oz., 24 pk.

4.6874 out of 5 stars
4.6874 out of 5 Stars. 2943 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Multi Bell Sweet Peppers, 6 ct. $4.97 Was $6.67 $0.83/ea

Multi Bell Sweet Peppers, 6 ct.
current price Now $4.97, Was $6.67
$0.83/ea
$1.70 off

Multi Bell Sweet Peppers, 6 ct.

4.7312 out of 5 stars
4.7312 out of 5 Stars. 10915 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Samsung 6.3 cu. ft. Freestanding Electric Range w/ Rapid Boil $895.00

Samsung 6.3 cu. ft. Freestanding Electric Range w/ Rapid Boil
current price $895.00

Samsung 6.3 cu. ft. Freestanding Electric Range w/ Rapid Boil

4.4211 out of 5 stars
4.4211 out of 5 Stars. 418 reviews
Available for Shipping

Seville Classics UltraHD Storage Cabinet, 36" W x 18" D x 72" H $229.94 Was $249.98

Seville Classics UltraHD Storage Cabinet, 36" W x 18" D x 72" H
White, variant on Seville Classics UltraHD Storage Cabinet, 36" W x 18" D x 72" H
Graphite, variant on Seville Classics UltraHD Storage Cabinet, 36" W x 18" D x 72" H
Granite, variant on Seville Classics UltraHD Storage Cabinet, 36" W x 18" D x 72" H
Red, variant on Seville Classics UltraHD Storage Cabinet, 36" W x 18" D x 72" H
current price Now $229.94, Was $249.98
$20.04 off

Seville Classics UltraHD Storage Cabinet, 36" W x 18" D x 72" H

4.7326 out of 5 stars
4.7326 out of 5 Stars. 6209 reviews
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Men's 2-Piece Jogger Pajama Set $5.81

Member's Mark Men's 2-Piece Jogger Pajama Set
Grey - Online Only, variant on Member's Mark Men's 2-Piece Jogger Pajama Set
Green - Online Only, variant on Member's Mark Men's 2-Piece Jogger Pajama Set
Blue - Online Only, variant on Member's Mark Men's 2-Piece Jogger Pajama Set
Black, variant on Member's Mark Men's 2-Piece Jogger Pajama Set
current price $5.81

Member's Mark Men's 2-Piece Jogger Pajama Set

4.8154 out of 5 stars
4.8154 out of 5 Stars. 65 reviews
Available for Shipping

Poise Daily Incontinence Panty Liners, 2 Drop Very Light, 132 ct.

Poise Daily Incontinence Panty Liners, 2 Drop Very Light, 132 ct.
Members-only price
$1 off

Poise Daily Incontinence Panty Liners, 2 Drop Very Light, 132 ct.

4.7144 out of 5 stars
4.7144 out of 5 Stars. 6709 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Peak Optix Plus Beam Wiper Blade - 15",16", 17", 18", 19", 20", 21", 22", 24", 26", 28" $10.88

Peak Optix Plus Beam Wiper Blade - 15",16", 17", 18", 19", 20", 21", 22", 24", 26", 28"
current price $10.88

Peak Optix Plus Beam Wiper Blade - 15",16", 17", 18", 19", 20", 21", 22", 24", 26", 28"

4.3725 out of 5 stars
4.3725 out of 5 Stars. 3326 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Girls Sandwash Pullover $5.81 Was $9.98

Member's Mark Girls Sandwash Pullover
Blue, variant on Member's Mark Girls Sandwash Pullover
Pink, variant on Member's Mark Girls Sandwash Pullover
Black, variant on Member's Mark Girls Sandwash Pullover
current price Now $5.81, Was $9.98
$4.17 off

Member's Mark Girls Sandwash Pullover

4.6042 out of 5 stars
4.6042 out of 5 Stars. 48 reviews
Available for Shipping

Apple AirPods Pro 3 $249.00

Sam's Cash Offer
Apple AirPods Pro 3
current price $249.00
-

Apple AirPods Pro 3

4.4378 out of 5 stars
4.4378 out of 5 Stars. 1133 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Kissing Hearts Bolo Bracelet in 14K Gold $299.00 Was $399.00

Kissing Hearts Bolo Bracelet in 14K Gold
current price Now $299.00, Was $399.00
$100 off

Kissing Hearts Bolo Bracelet in 14K Gold

3.8537 out of 5 stars
3.8537 out of 5 Stars. 41 reviews
Available for Shipping

Three Bead Pendant Necklace and Drop Earrings Set in 14K Gold $465.00 Was $489.00

Three Bead Pendant Necklace and Drop Earrings Set in 14K Gold
current price Now $465.00, Was $489.00
$24 off

Three Bead Pendant Necklace and Drop Earrings Set in 14K Gold

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128GB, 2 pk. $54.98 Was $59.98

SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128GB, 2 pk.
current price Now $54.98, Was $59.98
$5 off

SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128GB, 2 pk.

4.3235 out of 5 stars
4.3235 out of 5 Stars. 68 reviews
Available for Shipping

SanDisk Extreme Portable SSD, 1TB $174.91 Was $188.98

SanDisk Extreme Portable SSD, 1TB
current price Now $174.91, Was $188.98
$14.07 off

SanDisk Extreme Portable SSD, 1TB

4.2235 out of 5 stars
4.2235 out of 5 Stars. 85 reviews
Available for Shipping

Peak Rear Wiper Blade - 10", 11", 12", 13", 14", 15", 16" $10.88

Peak Rear Wiper Blade - 10", 11", 12", 13", 14", 15", 16"
current price $10.88

Peak Rear Wiper Blade - 10", 11", 12", 13", 14", 15", 16"

4.1429 out of 5 stars
4.1429 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

SunnyD Tangy Original Orange Flavored Citrus Punch, 6.75 fl. oz., 24 pk. $6.34 Was $7.34 $0.04/foz

Instant Savings
SunnyD Tangy Original Orange Flavored Citrus Punch, 6.75 fl. oz., 24 pk.
current price Now $6.34, Was $7.34
$0.04/foz
From $6.34
$1 off
Ends Oct 25

SunnyD Tangy Original Orange Flavored Citrus Punch, 6.75 fl. oz., 24 pk.

4.7822 out of 5 stars
4.7822 out of 5 Stars. 4854 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Licensed Squirters Bath Bucket Set, 5 pc. $13.91 Was $16.98

Licensed Squirters Bath Bucket Set, 5 pc.
current price Now $13.91, Was $16.98
$3.07 off

Licensed Squirters Bath Bucket Set, 5 pc.

4.8571 out of 5 stars
4.8571 out of 5 Stars. 91 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Baby Boys Rashguard One-Piece Swimsuit $5.81 Was $10.98

Member's Mark Baby Boys Rashguard One-Piece Swimsuit
current price Now $5.81, Was $10.98
$5.17 off

Member's Mark Baby Boys Rashguard One-Piece Swimsuit

4.52 out of 5 stars
4.52 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping

Callaway Men's Performance Polo

Callaway Men's Performance Polo
Purple, variant on Callaway Men's Performance Polo
White, variant on Callaway Men's Performance Polo
Navy, variant on Callaway Men's Performance Polo
Blue, variant on Callaway Men's Performance Polo
Members-only price

Callaway Men's Performance Polo

4.7995 out of 5 stars
4.7995 out of 5 Stars. 419 reviews
Available for Shipping

High-Polish Paperclip Chain Bracelet in 14K Yellow Gold $279.00 Was $349.00

High-Polish Paperclip Chain Bracelet in 14K Yellow Gold
current price Now $279.00, Was $349.00
Options from $279.00 – $399.00
$70 off

High-Polish Paperclip Chain Bracelet in 14K Yellow Gold

3.6 out of 5 stars
3.6 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Baby 2-Piece Outfit Set $3.81 Was $11.98

Member's Mark Baby 2-Piece Outfit Set
White - Online Only, variant on Member's Mark Baby 2-Piece Outfit Set
Yellow - Online Only, variant on Member's Mark Baby 2-Piece Outfit Set
Cream - Online Only, variant on Member's Mark Baby 2-Piece Outfit Set
Pink - Online Only, variant on Member's Mark Baby 2-Piece Outfit Set
current price Now $3.81, Was $11.98
$8.17 off

Member's Mark Baby 2-Piece Outfit Set

4.6538 out of 5 stars
4.6538 out of 5 Stars. 26 reviews
Available for Shipping

Knorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz. $5.98 Was $6.28 $0.15/oz

Knorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz.
current price Now $5.98, Was $6.28
$0.15/oz
$0.30 off

Knorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz.

4.8199 out of 5 stars
4.8199 out of 5 Stars. 3759 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Sony PlayStation 5 Console Slim Disc Edition, 1TB $649.00

Sam's Cash Offer
Sony PlayStation 5 Console Slim Disc Edition, 1TB
current price $649.00
Ends Jan 31

Sony PlayStation 5 Console Slim Disc Edition, 1TB

4.6083 out of 5 stars
4.6083 out of 5 Stars. 1348 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Maxwell House Original Roast Medium Ground Coffee, 43.1 oz. $15.73 Was $16.98 $0.36/oz

Instant Savings
Maxwell House Original Roast Medium Ground Coffee, 43.1 oz.
current price Now $15.73, Was $16.98
$0.36/oz
$1.25 off
Ends Oct 27

Maxwell House Original Roast Medium Ground Coffee, 43.1 oz.

4.7246 out of 5 stars
4.7246 out of 5 Stars. 2629 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Dole Fruit Bowls Diced Mango in 100% Juice, 4 oz., 20 pk. $11.98 $0.60/ea

Dole Fruit Bowls Diced Mango in 100% Juice, 4 oz., 20 pk.
current price $11.98
$0.60/ea

Dole Fruit Bowls Diced Mango in 100% Juice, 4 oz., 20 pk.

4.7768 out of 5 stars
4.7768 out of 5 Stars. 345 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mountain Sole Women's Leather Sandal $8.81 Was $18.98

Mountain Sole Women's Leather Sandal
Black Leather, variant on Mountain Sole Women's Leather Sandal
Tan Suede, variant on Mountain Sole Women's Leather Sandal
Brown Leather, variant on Mountain Sole Women's Leather Sandal
current price Now $8.81, Was $18.98
$10.17 off

Mountain Sole Women's Leather Sandal

4.5939 out of 5 stars
4.5939 out of 5 Stars. 293 reviews
Available for Shipping

HERSHEY'S Factory Favorites Snack Size Candy Assortment, 155 pcs. $22.98 Was $23.98 $0.37/oz

HERSHEY'S Factory Favorites Snack Size Candy Assortment, 155 pcs.
current price Now $22.98, Was $23.98
$0.37/oz
$1 off

HERSHEY'S Factory Favorites Snack Size Candy Assortment, 155 pcs.

4.6042 out of 5 stars
4.6042 out of 5 Stars. 432 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Johnson's Moisturizing Pink Baby Lotion with Coconut Oil, 33.8 fl. oz.

Johnson's Moisturizing Pink Baby Lotion with Coconut Oil, 33.8 fl. oz.
Members-only price

Johnson's Moisturizing Pink Baby Lotion with Coconut Oil, 33.8 fl. oz.

3.682 out of 5 stars
3.682 out of 5 Stars. 2704 reviews
Available for Shipping

Cedar Hill 15" Ceiling Light 2500 Lumens, 2-Pack $39.98

Cedar Hill 15" Ceiling Light 2500 Lumens, 2-Pack
current price $39.98

Cedar Hill 15" Ceiling Light 2500 Lumens, 2-Pack

4.1429 out of 5 stars
4.1429 out of 5 Stars. 14 reviews
Available for Shipping

StarKist Chunk Light Tuna in Oil, 5 oz., 12 pk. $9.98 Was $10.98 $0.17/oz

Instant Savings
StarKist Chunk Light Tuna in Oil, 5 oz., 12 pk.
current price Now $9.98, Was $10.98
$0.17/oz
$1 off
Ends Oct 04

StarKist Chunk Light Tuna in Oil, 5 oz., 12 pk.

4.5215 out of 5 stars
4.5215 out of 5 Stars. 1348 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Huggies Little Snugglers Baby Diapers, Sizes Newborn-2

Huggies Little Snugglers Baby Diapers, Sizes Newborn-2
Members-only price
$10.07 off

Huggies Little Snugglers Baby Diapers, Sizes Newborn-2

4.6883 out of 5 stars
4.6883 out of 5 Stars. 19072 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Baby 4-Pack Bodysuits $4.81 Was $11.98

Member's Mark Baby 4-Pack Bodysuits
Blue, variant on Member's Mark Baby 4-Pack Bodysuits
Yellow, variant on Member's Mark Baby 4-Pack Bodysuits
Neutral Print, variant on Member's Mark Baby 4-Pack Bodysuits
Green, variant on Member's Mark Baby 4-Pack Bodysuits
current price Now $4.81, Was $11.98
$7.17 off

Member's Mark Baby 4-Pack Bodysuits

4.8603 out of 5 stars
4.8603 out of 5 Stars. 179 reviews
Available for Shipping

Aveeno Baby Calming Comfort Bath Wash 18 fl. oz., 2 pk.

Aveeno Baby Calming Comfort Bath Wash 18 fl. oz., 2 pk.
Members-only price

Aveeno Baby Calming Comfort Bath Wash 18 fl. oz., 2 pk.

4.8656 out of 5 stars
4.8656 out of 5 Stars. 1109 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Boys Favorite Jacket $11.81 Was $12.98

Member's Mark Boys Favorite Jacket
Blue, variant on Member's Mark Boys Favorite Jacket
Grey, variant on Member's Mark Boys Favorite Jacket
Black, variant on Member's Mark Boys Favorite Jacket
current price Now $11.81, Was $12.98
$1.17 off

Member's Mark Boys Favorite Jacket

4.8571 out of 5 stars
4.8571 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

PediaSure Grow and Gain Nutritional Shake with Fiber for Kids, Vanilla, 8 fl. oz., 24 pk. $34.98 Was $43.98 $0.18/foz

Instant Savings
PediaSure Grow and Gain Nutritional Shake with Fiber for Kids, Vanilla, 8 fl. oz., 24 pk.
current price Now $34.98, Was $43.98
$0.18/foz
$9 off
Ends Oct 18

PediaSure Grow and Gain Nutritional Shake with Fiber for Kids, Vanilla, 8 fl. oz., 24 pk.

4.5709 out of 5 stars
4.5709 out of 5 Stars. 529 reviews
Available for Shipping

Aveeno Baby Daily Moisture Lotion with Pump, 24hr Protection, 18 fl. oz., 2 pk.

Aveeno Baby Daily Moisture Lotion with Pump, 24hr Protection, 18 fl. oz., 2 pk.
Members-only price

Aveeno Baby Daily Moisture Lotion with Pump, 24hr Protection, 18 fl. oz., 2 pk.

4.8294 out of 5 stars
4.8294 out of 5 Stars. 1852 reviews
Available for Shipping

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk. $12.98 Was $14.98 $0.14/oz

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk.
current price Now $12.98, Was $14.98
$0.14/oz
$2 off

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk.

4.7783 out of 5 stars
4.7783 out of 5 Stars. 4808 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cedar Hill Adjustable LED Retrofit Downlight, Fits 5" or 6" Housing, 4-Pack $34.98

Cedar Hill Adjustable LED Retrofit Downlight, Fits 5" or 6" Housing, 4-Pack
current price $34.98

Cedar Hill Adjustable LED Retrofit Downlight, Fits 5" or 6" Housing, 4-Pack

4.4667 out of 5 stars
4.4667 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Turkey Stew with Vegetables Wet Dog Food, 11 oz., 24 boxes $34.98 Was $39.98 $0.13/oz

Member's Mark Turkey Stew with Vegetables Wet Dog Food, 11 oz., 24 boxes
current price $34.98, Was $39.98
$0.13/oz
$5 off

Member's Mark Turkey Stew with Vegetables Wet Dog Food, 11 oz., 24 boxes

3.672 out of 5 stars
3.672 out of 5 Stars. 314 reviews
Out of stock

About Savings Center

Savings Center

There’s no place to save quite like Sam’s Club. And now, we’re making it even easier to find the items you want at the prices you’ll love. Visit the Savings Center to discover all the latest ways to save big.

At the Savings Center, you’ll find items from departments all over the Club. From the latest in technology to the exclusive savings on gifts from the Sam’s Club fine jewelry department, there’s something for everyone. If you’ve had your eye on something, now’s the time to buy.

If you love getting the most for your money, you’re going to love the Savings Center. We’ve gathered special values and put them all in one place.

Looking for a mattress or a piece of furniture? Come to the Savings Center. And when you see something you want, don’t wait. Sam’s Club will only sell a limited quantity of the items in the Savings Center. Once they’re gone, they’re gone.

*Discount varies between 10% and 60%"

Offer end dates vary

We try to offer reliable savings data but can’t promise that the content provided will always be available, accurate, complete, and up to date, so we’re not liable for any errors.

Event Details

*Special Event Pricing is valid in U.S. clubs (except PR) with U.S. membership between April 9–April 29, 2026. Prices shown are pre-tax. Sales tax may apply to pre-discount price. No refunds if post-offer price is below zero. Multiple offers will not be combined for any item. If more than one offer is available for an item, the most recent offer on that item will apply first. See SamsClub.com/TermsAndConditions or an associate for details.

Online availability may vary.

SamsClub.com strives to provide accurate product and pricing information, but pricing, pictorial or typographical errors may occur. SamsClub.com cannot confirm the price of an item until after ordered. In the event that an item is listed at an incorrect price or with incorrect information due to an error in pricing or product information, SamsClub.com has the right, at our sole discretion, to either refuse or cancel any orders placed for that item, or contact you for notification and instructions on such cancellation. Without limitation to said terms above, SamsClub.com does not represent that each item on this website is accurate in regards to pricing and product information and disclaims any liability as to such accuracy. In addition, unless otherwise noted, prices for items ordered on SamsClub.com do not include shipping costs.

1 Hour Express Delivery:
Available at participating locations on eligible orders for an additional $10 for Plus members or $22 for Club members. No minimum order size. Delivery is dependent upon product eligibility, inventory availability, available delivery time slots, club hours, and delivery location. Order time limits, geographic restrictions, quantity limits, and other restrictions may apply. See SamsClub.com/TermsAndConditions for details.

3 Hour Express Delivery:

Available at participating locations on eligible orders for an additional $5 for Plus members or $17 for Club members. No minimum order size. Delivery is dependent upon product eligibility, inventory availability, available delivery time slots, club hours, and delivery location. Order time limits, geographic restrictions, quantity limits, and other restrictions may apply. See SamsClub.com/TermsAndConditions for details.

Plus Early Access

From time to time, Sam’s Club may, in its sole discretion, offer Plus members access to special or additional offers or discounts available only to Plus members. These may include early in-club or online access to “doorbusters” or other offers, discounts or promotions. Valid for current Plus members only. See SamsClub.com/TermsAndConditions for details. Please refer to the terms and conditions which accompany those offers, discounts or promotions for quantity limits, details and restrictions. Sam’s Club reserves the right to cancel or modify this offer at any time.

Free Shipping for Plus:
Plus members get free ground shipping on eligible online items totaling $50 or more pre-tax in the contiguous U.S., up to a total of 10 addresses. Eligible orders below $50 have an $8 flat rate fee. Shipping is not available to Alaska, Guam, Hawaii, PR, USVI, PO boxes and Military AP/FPO addresses. Exclusions apply. See SamsClub.com/ShipToHome.

Curbside Pickup:
Available at participating Sam’s Club locations in the U.S. and Puerto Rico on eligible items. Other restrictions may apply. Visit SamsClub.com/TermsAndConditions.

Delivery from Club:
***Plus members get free Delivery from Club on eligible items totaling $50 or more pre-tax. Otherwise, there is an $8 fee per order. Delivery fee for Club members is $12 per order. Services are offered by Sam’s Club within a 15-mile radius of participating locations. Same-day service is not guaranteed and may change due to availability, weather, labor issues or other factors. Delivery not available in Puerto Rico. Some items are not eligible for delivery, including but not limited to, gift cards, tires, flowers, prescriptions, Café items, mobile phones, alcohol and tobacco products. Other restrictions apply. Visit SamsClub.com/Delivery for complete delivery terms. Order by 1pm local time for same-day service.