Member's Mark Holiday Muffins Variety Pack, 9 ct.

Highlights
- Baked fresh in club daily
- Includes Pumpkin, Cranberry Orange, & Apple Pie flavored muffins
- Ideal for groups, parties, business events and more
- Contains 9 muffins per container
The Rustik Oven Sourdough Bread, 16 oz., $4.28, $0.27/oz

The Rustik Oven Sourdough Bread, 16 oz.


Members who viewed this also viewed
Member’s Mark Home 4-Tier Steel Shelving with Shelf Liners, 36" W x 14" D x 56.5" H, $49.98
Sponsored$4998current price $49.98Member’s Mark Home 4-Tier Steel Shelving with Shelf Liners, 36" W x 14" D x 56.5" H
2424.5413 out of 5 Stars. 242 reviews4.5413 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct., $6.82, $1.14/ea
$682current price $6.82$1.14/eaMember's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct.
8283.8 out of 5 Stars. 828 reviews3.8 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza, $8.98, $1.12/ea
$898current price $8.98$1.12/eaMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
15743.8685 out of 5 Stars. 1574 reviews3.8685 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk., $4.84, $0.05/foz
$484current price $4.84$0.05/fozMember's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk.
53254.7476 out of 5 Stars. 5325 reviews4.7476 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Variety Pack Muffins, 6 ct., $6.82, $1.14/ea
$682current price $6.82$1.14/eaMember's Mark Variety Pack Muffins, 6 ct.
834.6 out of 5 Stars. 83 reviews4.6 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAjinomoto Vegetable Chow Mein, Frozen 9 oz., 6 pk., $14.87, $2.48/ea
$1487current price $14.87$2.48/eaAjinomoto Vegetable Chow Mein, Frozen 9 oz., 6 pk.
56984.5376 out of 5 Stars. 5698 reviews4.5376 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHealthy Choice Soup Variety Pack, 15 oz., 10 pk., $13.98, $1.40/ea
$1398current price $13.98$1.40/eaHealthy Choice Soup Variety Pack, 15 oz., 10 pk.
17414.4262 out of 5 Stars. 1741 reviews4.4262 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMember’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Chuck Roast, priced per pound, $27.64, $7.47/lb
$2764current price $27.64avg. price$7.47/lbFinal cost by weightMember’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Chuck Roast, priced per pound
70394.6517 out of 5 Stars. 7039 reviews4.6517 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken, $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
741184.6651 out of 5 Stars. 74118 reviews4.6651 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound, $10.76, $5.38/lb
$1076current price $10.76avg. price$5.38/lbFinal cost by weightMember's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound
33264.4405 out of 5 Stars. 3326 reviews4.4405 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound, $16.39, $2.88/lb
$1639current price $16.39avg. price$2.88/lbFinal cost by weightMember's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound
59274.4783 out of 5 Stars. 5927 reviews4.4783 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Arthritis Pain Extended Release Tablets, 650 mg Acetaminophen, 200 ct./pk., 2 pk., $13.97, $0.03/ea
$1397current price $13.97$0.03/eaMember's Mark Arthritis Pain Extended Release Tablets, 650 mg Acetaminophen, 200 ct./pk., 2 pk.
22324.8405 out of 5 Stars. 2232 reviews4.8405 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingTylenol 8-Hr. Arthritis Pain Caplets, 650 mg Acetaminophen, 290 ct., $21.48, $0.07/ea
$2148current price $21.48$0.07/eaTylenol 8-Hr. Arthritis Pain Caplets, 650 mg Acetaminophen, 290 ct.
43094.8118 out of 5 Stars. 4309 reviews4.8118 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, 200 ct., $19.98, Was $20.98, $0.10/ea
Now$1998current price Now $19.98, Was $20.98$20.98$0.10/ea$1 offMember's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, 200 ct.
77834.8599 out of 5 Stars. 7783 reviews4.8599 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDyson V8 Cyclone Cordless Vacuum with Anti-Tangle Brush, $399.00
$39900current price $399.00Dyson V8 Cyclone Cordless Vacuum with Anti-Tangle Brush
984.2857 out of 5 Stars. 98 reviews4.2857 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Crafted with care and the finest ingredients, our Variety Pack Muffins are a true delight for any occasion. Whether you're savoring the nostalgic comfort of apple pie, reveling in the zesty blend of cranberry and orange, or embracing the autumnal charm of pumpkin, these muffins will transport your taste buds to a realm of irresistible flavors. These Holiday Variety Pack Muffins are delicious, fresh, moist and will satisfy your every sweet craving.
Apple Pie Muffin: A Warm Hug in Every Bite
If you're a fan of apple pie, you'll love our Apple Pie Muffin. Made with real diced apples and fragrant cinnamon, this muffin will take you on a trip down memory lane. And don't forget the lusciously buttery cinnamon streusel on top - it's the perfect finishing touch.
Cranberry Orange Muffin: Sweet and Tangy Delight
If you're looking for a muffin that perfectly balances sweet and tangy, our Cranberry Orange Muffin is the one for you. Made with real cranberries and natural orange flavor, this muffin captures the essence of a sunny morning.
Pumpkin Muffin: Autumn in Every Bite
Celebrate the season with the rich flavors of real pumpkin and pumpkin pie spices. These muffins evoke the coziness of autumn in every delightful mouthful.
Enjoy these muffins throughout the day, great for breakfast paired with your favorite hot or cold drink, lunch, mid-day snack, after dinner dessert or a late evening treat. It makes for a wonderful holiday treat that is great to share with family and friends. These muffins will not disappoint!
Specifications
- No refrigeration required
- Resealable container
- Quantity: 9 ct.
- Flavors included:
- 3 Apple Pie
- 3 Cranberry Orange
- 3 Pumpkin
- Follow use-by date on label
Net weight: 52 oz.
Ingredients: Sugar, Bleached Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Ascorbic Acid Added As A Dough Conditioner, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid, Enzyme), Eggs, Soy Oil, Water, Bleached Enriched Flour (Wheat Flour, Malted Barley Flour, Niacin, Reduced Iron, Ascorbic Acid Added As A Dough Conditioner, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid, Enzyme), Prepared Apples (Apples, Water, Salt, Ascorbic Acid [Preservative], Citric Acid [Preservative]), Pumpkin, Cranberries, Food Starch-modified, Whey (Milk), Natural Flavor, Margarine (Palm Oil, Water, Soy Oil, Salt, Monoand Diglycerides, Annatto Extract Color, Calcium Disodium Edta [Preservative], Artificial Flavor, Vitamin A Palmitate), Salt, Canola Oil, Propylene Glycol Mono- And Diesters Of Fats And Fatty Acids, Mono- And Diglycerides, Soy Lecithin, Sodium Aluminum Phosphate, Baking Soda, Wheat Gluten, Cinnamon, Caramel Color, Sodium Propionate (Preservative), Xanthan Gum, Ground Nutmeg, Yellow 6, Ground Cloves.
Contains: Milk, Eggs, Wheat and Soy.
CONTAINS BIOENGINEERED FOOD INGREDIENTS.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 399 reviews
Verified Purchase
Awful tasting and texture
These limited time flavor muffins looked amazing. There were 3 flavors, Pumpkin spice, Cranberry-orange, and apple crumble. All 3 flavors tasted horrible. The pumpkin spice had a chemical taste and was not moist at all. The apple crumble had a slight apple cinnamon flavor but still tasted awful. The cranberry orange also had more of a chemical taste to it.
Verified Purchase
Not worth it
Waste of money. Horrible taste. Usually Sams bakery is good so not sure if these were old or not. Threw the entire pack in the trash.
Verified Purchase
Stick with what you know
The muffins from Sam’s are normally very very good. Honestly I bought them because they were four bucks. I was being cheap. I got what I paid for. I taste one muffin and they went in the trash. My husband takes one flavor and it went in the trash don’t ever ever ever Buy the muffins when their discounted and they don’t have the flavors listed and are separate from the other muffins, what a horrible experience and I live too far from the store to return them for four bucks, but oh my God it was the worst muffin ever.
Top products
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz
Sponsored$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197574.7979 out of 5 Stars. 19757 reviews4.7979 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527304.6059 out of 5 Stars. 52730 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryApple AirPods Max, $529.00
$52900current price $529.00Apple AirPods Max
2344.3077 out of 5 Stars. 234 reviews4.3077 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDawn Professional Plus Manual Pot & Pan Dish Detergent, 1 gal., $16.98, $0.13/oz
Sponsored$1698current price $16.98$0.13/ozDawn Professional Plus Manual Pot & Pan Dish Detergent, 1 gal.
112894.7398 out of 5 Stars. 11289 reviews4.7398 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBeats Solo 4, $199.95
$19995current price $199.95Beats Solo 4
4814.3929 out of 5 Stars. 481 reviews4.3929 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingApple AirPods 4, $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60184.0962 out of 5 Stars. 6018 reviews4.0962 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs., $6.97, $3.48/lb
$697current price $6.97$3.48/lbStrawberries, 2 lbs.
396904.416 out of 5 Stars. 39690 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1936884.8418 out of 5 Stars. 193688 reviews4.8418 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H, $6.98, Was $7.98
Instant Savings
Now$698current price Now $6.98, Was $7.98$7.98$1 offEnds Sep 28Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88154.8366 out of 5 Stars. 8815 reviews4.8366 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll, $20.93, $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1542704.8589 out of 5 Stars. 154270 reviews4.8589 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $4.28, $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
626394.8197 out of 5 Stars. 62639 reviews4.8197 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set, $59.98
$5998current price $59.98Fisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set
343.9412 out of 5 Stars. 34 reviews3.9412 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz
$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
303144.8384 out of 5 Stars. 30314 reviews4.8384 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSuncast 6'x4' Extra Large Vertical Outdoor Storage Shed with Shelf, $399.00
$39900current price $399.00Suncast 6'x4' Extra Large Vertical Outdoor Storage Shed with Shelf
553.9455 out of 5 Stars. 55 reviews3.9455 out of 5 starsAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingMember's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct., $19.98, Was $20.98, $0.10/ea
Now$1998current price Now $19.98, Was $20.98$20.98$0.10/ea$1 offMember's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct.
173414.8551 out of 5 Stars. 17341 reviews4.8551 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping