Living Proof Restore Conditioner, 24 fl. oz.
Shipping

Highlights
- Includes a 24 fl. oz. bottle of Living Proof Restore Conditioner
- Provides intensive conditioning, ideal for weak, damaged, colored, or chemically treated hair
- Effectively minimizes breakage, flyaways, and static caused by damage
- Repairs surface damage by sealing the cuticle, enhancing hair's lustrous appearance
- Fortifies and detangles hair, helping to prevent new split ends from forming
Batiste Brunette Dry Shampoo, 3.81oz, 3 pack, $23.18

Batiste Brunette Dry Shampoo, 3.81oz, 3 pack


Members also considered
Living Proof Restore Conditioner, 33.8 fl. oz., $54.98, $1.63/foz
$5498current price $54.98$1.63/fozLiving Proof Restore Conditioner, 33.8 fl. oz.
Available for ShippingShippingLiving Proof Perfect hair Day Conditioner, Choose Size, $54.98, $1.63/foz
$5498current price $54.98$1.63/fozLiving Proof Perfect hair Day Conditioner, Choose Size
34 out of 5 Stars. 3 reviews4 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingLiving Proof Full Conditioner, 33.8 fl. oz., $54.98, $1.63/foz
$5498current price $54.98$1.63/fozLiving Proof Full Conditioner, 33.8 fl. oz.
Available for ShippingShippingPantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Conditioner, 38.2 fl. oz., $9.98, $0.26/foz
$998current price $9.98$0.26/fozPantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Conditioner, 38.2 fl. oz.
20664.7657 out of 5 Stars. 2066 reviews4.7657 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLiving Proof Restore Shampoo, Choose Size, $54.98, $1.63/foz
$5498current price $54.98$1.63/fozLiving Proof Restore Shampoo, Choose Size
Available for ShippingShippingPantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Shampoo, 38.2 fl. oz., $9.98, $0.26/foz
$998current price $9.98$0.26/fozPantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Shampoo, 38.2 fl. oz.
23304.77 out of 5 Stars. 2330 reviews4.77 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLiving Proof No Frizz Conditioner, 33.8 fl. oz., $54.98, $1.63/foz
$5498current price $54.98$1.63/fozLiving Proof No Frizz Conditioner, 33.8 fl. oz.
Available for ShippingShippingLiving Proof No Frizz Shampoo, 33.8 fl. oz., $54.98, $1.63/foz
$5498current price $54.98$1.63/fozLiving Proof No Frizz Shampoo, 33.8 fl. oz.
15 out of 5 Stars. 1 reviews5 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingR+Co Television Perfect Hair Conditioner, 8.5 fl. oz., $26.98
$2698current price $26.98R+Co Television Perfect Hair Conditioner, 8.5 fl. oz.
15 out of 5 Stars. 1 reviews5 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingOGX Volume & Strength + Biotin & Collagen Shampoo, 40 fl. oz., $14.98, $0.37/foz
$1498current price $14.98$0.37/fozOGX Volume & Strength + Biotin & Collagen Shampoo, 40 fl. oz.
3404.3794 out of 5 Stars. 340 reviews4.3794 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingGarnier Whole Blends Honey Treasures Conditioner, 40 fl. oz., $10.48, $0.26/foz
$1048current price $10.48$0.26/fozGarnier Whole Blends Honey Treasures Conditioner, 40 fl. oz.
53424.7171 out of 5 Stars. 5342 reviews4.7171 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping
About this item
Product details
Revitalize Your Hair
Give your hair the care it deserves with this intensive conditioner. It's specifically designed to strengthen weak, damaged, colored, or chemically treated hair. This conditioner works to minimize breakage, flyaways, and static, giving your hair a healthier and more manageable look.
Repair and Protect
This conditioner doesn't just improve the look of your hair, it also repairs surface damage by sealing the cuticle. This leaves your hair looking lustrous and feeling soft. The formula also works to fortify and detangle your hair, preventing new split ends and protecting against heat and environmental damage.
Easy to Use
For best results, start with Restore Shampoo, then apply this Restore Conditioner evenly, and rinse. You'll be left with softer, smoother, and stronger hair that's ready to face the day.
Disclaimer: Sam’s Club is committed to offering quality products and services at an exceptional value. To serve this goal, these products were not purchased directly from the manufacturer or its authorized distributor but from a third-party dealer with strict controls to verify authenticity and quality. Some manufacturers limit or exclude their warranties on these products. However, these items remain fully covered by Sam’s Club’s 100% Merchandise Satisfaction Guarantee. If you are not satisfied with your purchase for any reason, return your item and we'll replace it or provide a refund.
Specifications
- Includes: 24 Fluid Ounce Bottle
- Product Use: Hair Care
Directions: Begin with Restore Shampoo, then apply Restore Conditioner, distribute evenly through your hair, and rinse
Member ratings & reviews
Other popular items in Hair Care
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz
Sponsored$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
303144.8384 out of 5 Stars. 30314 reviews4.8384 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingShark SilkiPro 3-in-1 Hair Straightener + Rapid Blow Dryer, $249.98
$24998current price $249.98Shark SilkiPro 3-in-1 Hair Straightener + Rapid Blow Dryer
Available for ShippingShippingNatureWell Cherry Rouge Body & Hair Mist and Body Cream Kit, $19.96
$1996current price $19.96NatureWell Cherry Rouge Body & Hair Mist and Body Cream Kit
363.8611 out of 5 Stars. 36 reviews3.8611 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingNIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color, $16.98, $8.49/ea
$1698current price $16.98$8.49/eaOptions from $16.98 – $18.98NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color
8434.2408 out of 5 Stars. 843 reviews4.2408 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingNIGHT Satin Pillowcase & Scrunchies Gift Set, 7 pc., $22.98
$2298current price $22.98Options from $22.98 – $29.98NIGHT Satin Pillowcase & Scrunchies Gift Set, 7 pc.
284.25 out of 5 Stars. 28 reviews4.25 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingColor Wow Money Masque, 7.5 oz., $36.98, $4.93/oz
$3698current price $36.98$4.93/ozColor Wow Money Masque, 7.5 oz.
Available for ShippingShippingNatureWell Coconut Moisture & Shine Shampoo, 33 fl. oz., $14.98
$1498current price $14.98NatureWell Coconut Moisture & Shine Shampoo, 33 fl. oz.
73 out of 5 Stars. 7 reviews3 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingNatureWell Coconut Moisture & Shine Conditioner, 33 fl oz, $14.98
$1498current price $14.98NatureWell Coconut Moisture & Shine Conditioner, 33 fl oz
63.3333 out of 5 Stars. 6 reviews3.3333 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527604.6057 out of 5 Stars. 52760 reviews4.6057 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryApple AirPods Max, $529.00
$52900current price $529.00Apple AirPods Max
2344.3077 out of 5 Stars. 234 reviews4.3077 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBeats Solo 4, $199.95
$19995current price $199.95Beats Solo 4
4814.3929 out of 5 Stars. 481 reviews4.3929 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingApple AirPods 4, $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60184.0962 out of 5 Stars. 6018 reviews4.0962 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingStrawberries, 2 lbs., $6.97, $3.48/lb
$697current price $6.97$3.48/lbStrawberries, 2 lbs.
396804.416 out of 5 Stars. 39680 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1936884.8418 out of 5 Stars. 193688 reviews4.8418 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H, $6.98, Was $7.98
Instant Savings
Now$698current price Now $6.98, Was $7.98$7.98$1 offEnds Sep 28Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88154.8366 out of 5 Stars. 8815 reviews4.8366 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping