Member's Mark 30" Harvest Berry Wreath
Shipping

Highlights
Mohawk Home Woven Sedona Area Rug Collection, Assorted Colors and Sizes, $220.00

Mohawk Home Woven Sedona Area Rug Collection, Assorted Colors and Sizes


Members who viewed this also viewed
Member's Mark 30" Harvest Wreath with Natural Cattails, $32.77, Was $49.88
Now$3277current price Now $32.77, Was $49.88$49.88$17.11 offMember's Mark 30" Harvest Wreath with Natural Cattails
64.5 out of 5 Stars. 6 reviews4.5 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark 30" Harvest Greenery Wreath, $49.96
$4996current price $49.96Member's Mark 30" Harvest Greenery Wreath
84.875 out of 5 Stars. 8 reviews4.875 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Harvest Coir Doormat, $10.97
$1097current price $10.97Options from $10.97 – $12.97Member's Mark Harvest Coir Doormat
594.9153 out of 5 Stars. 59 reviews4.9153 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows, $17.94
$1794current price $17.94Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Available for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Metal Turkey Décor, Set of 3, $34.96
$3496current price $34.96Member's Mark Metal Turkey Décor, Set of 3
35 out of 5 Stars. 3 reviews5 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Harvest Double Door Coir Doormat, $18.45
$1845current price $18.45Member's Mark Harvest Double Door Coir Doormat
95 out of 5 Stars. 9 reviews5 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70", $10.88
$1088current price $10.88Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
854.7529 out of 5 Stars. 85 reviews4.7529 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Harvest Glass Diffuser, 900ml, $19.31
$1931current price $19.31Options from $19.31 – $22.97Member's Mark Harvest Glass Diffuser, 900ml
804.15 out of 5 Stars. 80 reviews4.15 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 32" Pre-Lit Cypress Wreath with Gold Shimmer, $49.94
$4994current price $49.94Member's Mark 32" Pre-Lit Cypress Wreath with Gold Shimmer
123.6667 out of 5 Stars. 12 reviews3.6667 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping
About this item
Product details
Celebrate Autumn with the Member's Mark 30'' Harvest Berry Wreath
Bring the warmth and abundance of fall into your home with the Member's Mark 30'' Harvest Berry Wreath. Crafted with a genuine natural rattan base, this eco-conscious design ensures durability and flexibility, making it a timeless addition to your seasonal décor. Hand-assembled with care, the sturdy frame holds its shape season after season, perfect for indoor or covered outdoor spaces.
Artisanal Design with Rich Autumn Details
Adorned with clusters of vibrant orange-red berries and muted-brown leaves, this wreath captures the essence of autumn’s beauty. Each berry is hand-placed to create a cascading effect, while the high-grade, fade-resistant fabric leaves offer realistic texture and detail. The combination of natural materials and artisanal craftsmanship adds a farmhouse-chic charm to any entryway, living room, dining table, or fireplace mantel.
Effortless Hanging and Versatile Décor
Designed for convenience, the lightweight rattan base allows for easy placement with a single nail or hook—no extra hardware required. Its rustic appeal makes it ideal for Thanksgiving gatherings, Harvest celebrations, or as a year-round statement piece that brings seasonal warmth to your home.
Premium Quality and Sustainable Design
Built on a natural, renewable base, this wreath combines premium materials with enduring design, offering exceptional value. Whether welcoming guests at your front door or creating a cozy atmosphere for family dinners, the Member's Mark 30'' Harvest Berry Wreath is the perfect centerpiece for your seasonal décor.
Specifications
Member ratings & reviews
Other popular items in Fall Everything
Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound, $8.10, $3.24/lb
$810current price $8.10avg. price$3.24/lbFinal cost by weightMember's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound
45664.3903 out of 5 Stars. 4566 reviews4.3903 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Sparkling Wine, 1.5 L, $13.99, $0.28/foz
$1399current price $13.99$0.28/fozMember's Mark Sparkling Wine, 1.5 L
2614.5632 out of 5 Stars. 261 reviews4.5632 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Flameless LED Wax Candles, Set of 7, $21.98
$2198current price $21.98Member's Mark Flameless LED Wax Candles, Set of 7
5594.8193 out of 5 Stars. 559 reviews4.8193 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember’s Mark Premium Wired Halloween and Harvest Ribbon, 6 pk., $49.96
$4996current price $49.96Member’s Mark Premium Wired Halloween and Harvest Ribbon, 6 pk.
54.6 out of 5 Stars. 5 reviews4.6 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Premium Mesh Halloween and Harvest Ribbon, 3 pk., $13.94
$1394current price $13.94Member's Mark Premium Mesh Halloween and Harvest Ribbon, 3 pk.
84.375 out of 5 Stars. 8 reviews4.375 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Harvest Scented Candle, 26 oz., $16.97
$1697current price $16.97Member's Mark Harvest Scented Candle, 26 oz.
143.9286 out of 5 Stars. 14 reviews3.9286 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1938544.8417 out of 5 Stars. 193854 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll, $20.93, $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1545234.8588 out of 5 Stars. 154523 reviews4.8588 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527924.6059 out of 5 Stars. 52792 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs., $6.52, $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397084.4155 out of 5 Stars. 39708 reviews4.4155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken, $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
742884.6653 out of 5 Stars. 74288 reviews4.6653 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound, $19.74, $6.17/lb
$1974current price $19.74avg. price$6.17/lbFinal cost by weightMember's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound
58404.7461 out of 5 Stars. 5840 reviews4.7461 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryJennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk., $22.77, $4.55/lb
$2277current price $22.77$4.55/lbJennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk.
71204.7698 out of 5 Stars. 7120 reviews4.7698 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Chuck Roast, priced per pound, $27.64, $7.47/lb
$2764current price $27.64avg. price$7.47/lbFinal cost by weightMember’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Chuck Roast, priced per pound
70414.6518 out of 5 Stars. 7041 reviews4.6518 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs., $24.94, $9.98/lb
$2494current price $24.94$9.98/lbMember's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs.
163084.7708 out of 5 Stars. 16308 reviews4.7708 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery