
Highlights
- Includes (20) Kinder Joy Funko Pop Soccer Chocolate Surprise Eggs
- Two delicious cream layers: one sweet milk-cream flavored and one cocoa flavored with two crispy, chocolate-covered wafer bites
- Each iconic Kinder Joy Egg holds a delicious treat on one side and a fun funko pop soccer toy on the other
- Family size package is great for gifts and party favors
Butterfinger Candy Bars, 1.9 oz., 36 pk., $39.98, $1.11/ea

Butterfinger Candy Bars, 1.9 oz., 36 pk.


Members also considered
Mars Minis Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 200 pcs., $18.68, $0.09/ea
Sponsored$1868current price $18.68$0.09/eaMars Minis Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 200 pcs.
11464.8002 out of 5 Stars. 1146 reviews4.8002 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryKinder Joy Everyday White Chocolate Surprise Egg, 0.7 oz., 20 pk., $19.98, $1.43/oz
$1998current price $19.98$1.43/ozKinder Joy Everyday White Chocolate Surprise Egg, 0.7 oz., 20 pk.
1034.8835 out of 5 Stars. 103 reviews4.8835 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryKinder Joy Chocolate Surprise Egg, Mario, 0.7 oz., 20 ct., $19.98
$1998current price $19.98Kinder Joy Chocolate Surprise Egg, Mario, 0.7 oz., 20 ct.
Available for ShippingShippingMars Full Size Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 30 pk., $29.98, $1.00/ea
Sponsored$2998current price $29.98$1.00/eaMars Full Size Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 30 pk.
8424.8587 out of 5 Stars. 842 reviews4.8587 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKinder Bueno Milk Chocolate Hazelnut Bars, 1.5 oz., 20 pk., $17.48, $0.87/ea
$1748current price $17.48$0.87/eaKinder Bueno Milk Chocolate Hazelnut Bars, 1.5 oz., 20 pk.
6464.8251 out of 5 Stars. 646 reviews4.8251 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFerrero Halloween Candy, Variety Pack, 200 pcs., $22.98, $0.11/ea
$2298current price $22.98$0.11/eaFerrero Halloween Candy, Variety Pack, 200 pcs.
2744.4343 out of 5 Stars. 274 reviews4.4343 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk., $22.78, Was $33.48, $0.76/ea
Instant Savings
Now$2278current price Now $22.78, Was $33.48$33.48$0.76/ea$10.70 offEnds Nov 01HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk.
29994.7683 out of 5 Stars. 2999 reviews4.7683 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSkinny Dipped Snack Pack Variety, 20 ct., $12.64, $0.63/ea
$1264current price $12.64$0.63/eaSkinny Dipped Snack Pack Variety, 20 ct.
1034.6699 out of 5 Stars. 103 reviews4.6699 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs., $22.68, Was $23.48, $0.16/ea
Now$2268current price Now $22.68, Was $23.48$23.48$0.16/eaFrom $22.68$0.8 offMars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs.
40374.7072 out of 5 Stars. 4037 reviews4.7072 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Discover the Joy of Kinder Chocolate Surprise Eggs
Unwrap the excitement with Kinder Joy Chocolate Surprise Eggs! Each egg is sealed with pull tabs at the bottom edge, making it easy to separate the two halves. Once opened, you'll find a delightful combination of treat and toy, perfect for creating moments of surprise and delight.
Indulge in a Delicious Chocolate Treat
On one side of the egg, marked with "Kinder," you'll uncover a delectable chocolate treat. Enjoy two layers of milky sweet creams topped with two crispy wafer bites filled with cocoa cream. A convenient spoon is included to make savoring this creamy goodness even easier.
Unwrap the Mystery Toy
The other half of the egg, adorned with question marks, holds an exciting surprise toy. Peel off the seal to reveal a fun mystery toy that may require assembly. Instructions are included to ensure the fun continues beyond the initial discovery.
Treat + Toy: Twice the Joy
Kinder Joy Chocolate Surprise Eggs offer a unique combination of delicious treats and engaging toys, making them a perfect choice for sharing moments of happiness and fun. Open up the iconic Kinder Joy egg and experience twice the joy!
Specifications
Net Weight: 14 oz.
Includes: 20 eggs
Ingredients: Sugar, Vegetable Oils (Palm, Sheanut and Sunflower), Skim Milk Powder, Wheat Flour, Cocoa, Wheat Starch, Cocoa Mass, Malt Extract, Lecithin as Emulsifier, Whey Proteins, Cocoa Butter, Artificial Flavors, Ammonium Bicarbonate and Sodium Bicarbonate as Leavening Agents, Salt. Contains: Milk, Nuts, and Cocoa.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 3 reviews
Verified Purchase
Great treat at a good price
Was fun to search for the whole collection
Verified Purchase
So-so
Little toy dolls are to half piece that you just push together; really simple but nothing to brag out
Verified Purchase
Quantity
Quantity available is good compared to other stores
Other popular items in Candy
Altoids Peppermints, 1.76 oz., 12 pk., $28.38, $2.36/ea
Sponsored$2838current price $28.38$2.36/eaAltoids Peppermints, 1.76 oz., 12 pk.
2504.484 out of 5 Stars. 250 reviews4.484 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingSkittles Gummies Variety Pack Gummy Candy, 37.8 oz., $14.18, $0.38/oz
$1418current price $14.18$0.38/ozSkittles Gummies Variety Pack Gummy Candy, 37.8 oz.
834.747 out of 5 Stars. 83 reviews4.747 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMars Halloween Variety Pack Mini & Fun Size Assorted Candy, 83.27 oz., 290 pcs., $26.98, Was $29.98, $0.09/ea
Instant Savings
Now$2698current price Now $26.98, Was $29.98$29.98$0.09/ea$3 offEnds Sep 30Mars Halloween Variety Pack Mini & Fun Size Assorted Candy, 83.27 oz., 290 pcs.
5774.8336 out of 5 Stars. 577 reviews4.8336 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs., $21.98, Was $23.98, $0.12/ea
Instant Savings
SponsoredNow$2198current price Now $21.98, Was $23.98$23.98$0.12/ea$2 offEnds Oct 31Mars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs.
6624.6767 out of 5 Stars. 662 reviews4.6767 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTootsie Playtime Mix Candy, Variety Pack, 4.75 lbs., $13.32, $2.80/lb
$1332current price $13.32$2.80/lbTootsie Playtime Mix Candy, Variety Pack, 4.75 lbs.
23014.6623 out of 5 Stars. 2301 reviews4.6623 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSnickers Milk Chocolate Candy Bars, 1.86 oz., 48 pk., $53.53, $1.12/ea
$5353current price $53.53$1.12/eaSnickers Milk Chocolate Candy Bars, 1.86 oz., 48 pk.
49144.7405 out of 5 Stars. 4914 reviews4.7405 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527614.6059 out of 5 Stars. 52761 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs., $6.52, $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
396904.416 out of 5 Stars. 39690 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1937854.8417 out of 5 Stars. 193785 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz
$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197684.7977 out of 5 Stars. 19768 reviews4.7977 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs., $6.97, $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314234.4705 out of 5 Stars. 31423 reviews4.4705 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryTwix Caramel Cookie Chocolate Candy Bars, 1.79 oz., 36 pk., $39.98, $1.11/ea
$3998current price $39.98$1.11/eaTwix Caramel Cookie Chocolate Candy Bars, 1.79 oz., 36 pk.
5254.7619 out of 5 Stars. 525 reviews4.7619 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingM&M'S Milk Chocolate Candy, 62 oz., $16.98, $0.27/oz
$1698current price $16.98$0.27/ozM&M'S Milk Chocolate Candy, 62 oz.
102624.7516 out of 5 Stars. 10262 reviews4.7516 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryM&M'S Peanut Milk Chocolate Candy, 1.74 oz., 48 pk., $53.53, $1.12/ea
$5353current price $53.53$1.12/eaM&M'S Peanut Milk Chocolate Candy, 1.74 oz., 48 pk.
62144.7065 out of 5 Stars. 6214 reviews4.7065 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs., $14.98
$1498current price $14.98Mars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping