Farmacy Lip Smoothie, Choose Scent

Highlights
- Farmacy Lip Smoothie, 0.34 oz.
- Choose Apple, Mango, Honey, or Pear Kiwi
- Infused with peptides, vitamin C, and infused with peptides, vitamin C, upcycled fruit extracts, and upcycled mango seed butter for instant plumping and smoothing for instant plumping and smoothing
- Instantly plumps, smooths, and hydrates
- Delivers pillowy-soft lips with a glossy finish
DHC Lip Cream Infused with Olive Oil and Aloe, 2 pk., $15.98

DHC Lip Cream Infused with Olive Oil and Aloe, 2 pk.


Members who viewed this also viewed
Burt's Bees 100% Natural Origin Beeswax Moisturizing Lip Balm 8 pk., $15.56, $1.95/ea
$1556current price $15.56$1.95/eaBurt's Bees 100% Natural Origin Beeswax Moisturizing Lip Balm 8 pk.
1854.8432 out of 5 Stars. 185 reviews4.8432 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingNatureWell Hydrating Lip Mask, Variety Pack, 0.70 oz., 3 pk., $16.98, $8.09/oz
$1698current price $16.98$8.09/ozNatureWell Hydrating Lip Mask, Variety Pack, 0.70 oz., 3 pk.
2404.5167 out of 5 Stars. 240 reviews4.5167 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingNatureWell Hydrating Lip Masks, 3 pk., $16.98
$1698current price $16.98NatureWell Hydrating Lip Masks, 3 pk.
134.7692 out of 5 Stars. 13 reviews4.7692 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingNatureWell Everything Balm, 2 oz., 2 pk., $14.98, $3.75/oz
$1498current price $14.98$3.75/ozNatureWell Everything Balm, 2 oz., 2 pk.
44.5 out of 5 Stars. 4 reviews4.5 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingLaneige Lip Sleeping Mask EX, Berry, $19.98
$1998current price $19.98Laneige Lip Sleeping Mask EX, Berry
424.7857 out of 5 Stars. 42 reviews4.7857 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingAnastasia Beverly Hills Lip Velvet, Choose Color, $17.56
$1756current price $17.56Anastasia Beverly Hills Lip Velvet, Choose Color
Available for ShippingShippingNatureWell Nourishing Tinted Lip Butter, 4 pk., $19.98
$1998current price $19.98NatureWell Nourishing Tinted Lip Butter, 4 pk.
55 out of 5 Stars. 5 reviews5 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingChapStick Lip Protectant Variety Pack, 12-Count, 0.15 oz, $12.98, $1.08/ea
$1298current price $12.98$1.08/eaChapStick Lip Protectant Variety Pack, 12-Count, 0.15 oz
1664.6446 out of 5 Stars. 166 reviews4.6446 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNatureWell Hydrating Lip PH Tint, 4 pk., $19.98
$1998current price $19.98NatureWell Hydrating Lip PH Tint, 4 pk.
72.5714 out of 5 Stars. 7 reviews2.5714 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingO'Keeffe's Healthy Feet and Lip Repair Variety Kit, $16.98
$1698current price $16.98O'Keeffe's Healthy Feet and Lip Repair Variety Kit
1154.6522 out of 5 Stars. 115 reviews4.6522 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingAnastasia Beverly Hills Lip Gloss, Choose Color, $14.56
$1456current price $14.56Anastasia Beverly Hills Lip Gloss, Choose Color
Available for ShippingShippingFarmacy Green Clean Makeup Meltaway Cleansing Balm, Choose Size
Members-only priceFarmacy Green Clean Makeup Meltaway Cleansing Balm, Choose Size
55 out of 5 Stars. 5 reviews5 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingShark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask
Sam's Cash Offer
Members-only price-Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask
2294.5066 out of 5 Stars. 229 reviews4.5066 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70", $10.88
$1088current price $10.88Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
854.7529 out of 5 Stars. 85 reviews4.7529 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Experience the Power of Vitamin C and Peptides
The Farmacy Lip Smoothie is a unique lip balm that harnesses the power of vitamin C and peptides to provide a nourishing and rejuvenating experience. This potent combination works to plump and smooth lines, giving your lips a youthful and vibrant appearance.
Long-Lasting Hydration for Your Lips
With this lip balm, you can bid goodbye to dry and chapped lips. The Farmacy Lip Smoothie offers lasting hydration, ensuring your lips stay moisturized and healthy throughout the day. It's the perfect companion for those who want to maintain their lip health in any weather condition.
High-Gloss Finish for a Stunning Look
But this lip balm isn't just about health and hydration. It also leaves your lips with a stunning high-gloss finish, adding a touch of glamour to your everyday look. With the Farmacy Lip Smoothie, you can enjoy the benefits of a lip balm and the beauty of a lip gloss in one convenient product.
Disclaimer: Sam’s Club is committed to offering quality products and services at an exceptional value. To serve this goal, these products were not purchased directly from the manufacturer or its authorized distributor but from a third-party dealer with strict controls to verify authenticity and quality. Some manufacturers limit or exclude their warranties on these products. However, these items remain fully covered by Sam’s Club’s 100% Merchandise Satisfaction Guarantee. If you are not satisfied with your purchase for any reason, return your item and we'll replace it or provide a refund.
Specifications
- Cruelty, Paraben, Phthalate Free
- Recyclable Packaging
Member ratings & reviews
Top products
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz
Sponsored$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197684.7977 out of 5 Stars. 19768 reviews4.7977 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryApple AirPods 4, $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60214.0955 out of 5 Stars. 6021 reviews4.0955 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBeats Solo 4, $199.95
$19995current price $199.95Beats Solo 4
4814.3929 out of 5 Stars. 481 reviews4.3929 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz
Sponsored$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
303144.8384 out of 5 Stars. 30314 reviews4.8384 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527614.6059 out of 5 Stars. 52761 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H, $6.98, Was $7.98
Instant Savings
Now$698current price Now $6.98, Was $7.98$7.98$1 offEnds Oct 01Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88254.8367 out of 5 Stars. 8825 reviews4.8367 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1937854.8417 out of 5 Stars. 193785 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll, $20.93, $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1544884.8588 out of 5 Stars. 154488 reviews4.8588 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $4.28, $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
626394.8197 out of 5 Stars. 62639 reviews4.8197 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza, $8.98, $1.12/ea
$898current price $8.98$1.12/eaMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
15743.8685 out of 5 Stars. 1574 reviews3.8685 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs., $6.52, $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
396904.416 out of 5 Stars. 39690 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set, $59.98
$5998current price $59.98Fisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set
343.9412 out of 5 Stars. 34 reviews3.9412 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken, $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
742414.6653 out of 5 Stars. 74241 reviews4.6653 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryShark Clean & Empty Cordless Stick Vacuum with Auto-Empty System
Members-only price$211.19 offShark Clean & Empty Cordless Stick Vacuum with Auto-Empty System
2054.0341 out of 5 Stars. 205 reviews4.0341 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen, $4.82, $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222184.7304 out of 5 Stars. 22218 reviews4.7304 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery