Member's Mark All Butter Cinnamon Roll, 8 ct.

Highlights
- Baked fresh in club daily
- Light and airy with a full blast of buttery cinnamon flavor topped with cream cheese icing
- Perfect for breakfast on-the-go or as a dessert
- Includes 8 per package
- Best served warm
The Rustik Oven Sourdough Bread, 16 oz., $4.28, $0.27/oz

The Rustik Oven Sourdough Bread, 16 oz.
Members who viewed this also viewed
Pillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk., $8.83, $0.17/oz
Sponsored$883current price $8.83$0.17/ozPillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk.
54024.6364 out of 5 Stars. 5402 reviews4.6364 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct., $9.62, $1.20/ea
$962current price $9.62$1.20/eaMember's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct.
8173.5863 out of 5 Stars. 817 reviews3.5863 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cinnamon Rolls, Frozen, Case, 96 ct., $80.72, $0.84/ea
$8072current price $80.72$0.84/eaMember's Mark Cinnamon Rolls, Frozen, Case, 96 ct.
153.4667 out of 5 Stars. 15 reviews3.4667 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct., $16.48, $0.52/ea
Sponsored$1648current price $16.48$0.52/eaNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
75174.81 out of 5 Stars. 7517 reviews4.81 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Breakfast Platter, Five Flavor Assortment, 40 ct., $20.93, $0.52/ea
$2093current price $20.93$0.52/eaMember's Mark Breakfast Platter, Five Flavor Assortment, 40 ct.
21884.1421 out of 5 Stars. 2188 reviews4.1421 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cinnamon Crunch Muffin, 6 ct., $6.82, $1.14/ea
$682current price $6.82$1.14/eaMember's Mark Cinnamon Crunch Muffin, 6 ct.
41314.6107 out of 5 Stars. 4131 reviews4.6107 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct., $5.96, $0.50/ea
$596current price $5.96$0.50/eaMember's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct.
115554.6344 out of 5 Stars. 11555 reviews4.6344 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Beef Birria Tacos with Consomme, 8 ct., $12.93, $0.40/oz
$1293current price $12.93$0.40/ozMember's Mark Beef Birria Tacos with Consomme, 8 ct.
31854.5325 out of 5 Stars. 3185 reviews4.5325 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct., $5.98, $0.75/ea
$598current price $5.98$0.75/eaMember's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct.
78704.2789 out of 5 Stars. 7870 reviews4.2789 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryKnott's Berry Farm Strawberry Shortbread Cookies, 2 oz., 36 pk., $11.58, $0.16/oz
$1158current price $11.58$0.16/ozKnott's Berry Farm Strawberry Shortbread Cookies, 2 oz., 36 pk.
7964.5704 out of 5 Stars. 796 reviews4.5704 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingOtis Spunkmeyer Variety Pack Muffins, 4 oz., 15 pk., $15.54, $0.26/oz
$1554current price $15.54$0.26/ozOtis Spunkmeyer Variety Pack Muffins, 4 oz., 15 pk.
29584.664 out of 5 Stars. 2958 reviews4.664 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Chocolate Croissants, 12 ct., $5.54, $0.46/ea
$554current price $5.54$0.46/eaMember's Mark Chocolate Croissants, 12 ct.
5314.1055 out of 5 Stars. 531 reviews4.1055 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk., $7.18, $0.20/oz
$718current price $7.18$0.20/ozDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
59454.6749 out of 5 Stars. 5945 reviews4.6749 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz
$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
303144.8384 out of 5 Stars. 30314 reviews4.8384 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Uncured Ham & Swiss Cheese Croissant with Seasoning, Frozen, 8 ct., $12.64, $1.58/ea
$1264current price $12.64$1.58/eaMember's Mark Uncured Ham & Swiss Cheese Croissant with Seasoning, Frozen, 8 ct.
72574.7347 out of 5 Stars. 7257 reviews4.7347 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Member's Mark Cinnamon Rolls are the perfect flaky cinnamon dessert pastry. It's made with high-quality croissant dough and Saigon cinnamon (also known as "Vietnamese cinnamon") then topped with smooth, sweet cream cheese icing.
These cinnamon rolls taste just like the ones you would get from your local bakery. To get a wonderful texture and flavor, we use only the best ingredients from trusted suppliers so you get the best end result. Our cinnamon rolls are the perfect treat to grab on your way out the door or to indulge after a meal with a hot cup of coffee or tea. Cinnamon Rolls are truly a labor of love in the kitchen, so let us do all the hard work so you can enjoy that love, bite after bite.
What is Member’s Mark?
Member’s Mark is a Sam’s Club brand that serves high-quality products but with member pricing. The line of food features items with different premium qualities from convenient packaging and eco-friendly packaging to organic ingredients and fair-trade ingredients.
Heating Instructions
1. Place Cinnamon Roll on a microwave safe plate.
2. Heat in microwave for 10-20 seconds.
3. Remove from microwave and enjoy.
Specifications
- No refrigeration required
- Resealable container
- Quantity: 8 ct.
- Follow use-by date on label
Net weight: 28 oz.
Ingredients: Filled Cinnamon Roll (Enriched Flour [Wheat Flour, Malted Barley Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid], Butter [Pasteurized Cream], Water, Milk, Sugar, Contains 2% Or Less Of Yeast, Eggs, Salt, Cinnamon, Soy Oil, High Fat Cocoa Powder Processed With Alkali, Food Starch-modified, Natural Flavor, Baking Soda, Guar Gum, Wheat Gluten, Ascorbic Acid, Amylase), Icing (Sugar, Cream Cheese [Pasteurized Cultured Milk And Cream, Salt, Xanthan Gum, Carob Bean Gum, Guar Gum], Palm Oil And Its Fractions, Cornstarch, Contains 2% Or Less Of The Water, Salt, Lactic Acid [Preservative], Citric Acid [Preservative], Potassium Sorbate [Preservative], Distilled Monoglycerides, Polysorbate 60, Natural Flavor, Guar Gum, Rosemary Extract [Preservative], Mixed Tocopherols [Preservative], Beta Carotene [Color], Annatto Extract [Color]), Glaze (Water, Sugar, Corn Syrup, Pectin, Contains 2% Or Less Of Citric Acid, Artificial Flavor, Potassium Sorbate [Preservative], Sodium Metabisulfite [Preservative], Sodium Citrate, Paprika Color).
Contains: Milk, Eggs, Wheat And Soy.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 511 reviews
Verified Purchase
20 Seconds til heaven
These are so good. I started buying them about 2 months ago. These cinnamon rolls are so darn good, there ought to be a law against them. Heat one in the microwave for about 20 seconds and get ready to get all the scents of fresh baked cinnamon rolls. And, the icing has enough sweetness for even the biggest sugar lover.
Verified Purchase
Breakfast Muffins
The Member's Mark All Butter Cinnamon Rolls (8 ct.) are hands down the best breakfast muffins I've ever had! They're incredibly soft, buttery, and packed with just the right amount of cinnamon and sweetness. The flavor is fantastic, and they make the perfect start to any morning. Plus, they're super affordable for the quality you get—definitely a great value. I highly recommend them for anyone looking for a delicious, easy breakfast treat. They're so good, you'll want to have them every morning!
Verified Purchase
Melt In Your Mouth Cinnamon Rolls
These cinnamon rolls melt in your mouth. The butter flavor, cinnamon and fluffy creamy icing compliments the roll. They rolls are certainly hard to resist.
Top products
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz
Sponsored$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197574.7979 out of 5 Stars. 19757 reviews4.7979 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527304.6059 out of 5 Stars. 52730 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryApple AirPods Max, $529.00
$52900current price $529.00Apple AirPods Max
2344.3077 out of 5 Stars. 234 reviews4.3077 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDawn Professional Plus Manual Pot & Pan Dish Detergent, 1 gal., $16.98, $0.13/oz
Sponsored$1698current price $16.98$0.13/ozDawn Professional Plus Manual Pot & Pan Dish Detergent, 1 gal.
112894.7398 out of 5 Stars. 11289 reviews4.7398 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBeats Solo 4, $199.95
$19995current price $199.95Beats Solo 4
4814.3929 out of 5 Stars. 481 reviews4.3929 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingApple AirPods 4, $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60184.0962 out of 5 Stars. 6018 reviews4.0962 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs., $6.97, $3.48/lb
$697current price $6.97$3.48/lbStrawberries, 2 lbs.
396904.416 out of 5 Stars. 39690 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1936884.8418 out of 5 Stars. 193688 reviews4.8418 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H, $6.98, Was $7.98
Instant Savings
Now$698current price Now $6.98, Was $7.98$7.98$1 offEnds Sep 28Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88154.8366 out of 5 Stars. 8815 reviews4.8366 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll, $20.93, $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1542704.8589 out of 5 Stars. 154270 reviews4.8589 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $4.28, $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
626394.8197 out of 5 Stars. 62639 reviews4.8197 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDisney Classic VHS Boxed Silk Touch Throw, 50" x 70", $19.98
$1998current price $19.98Disney Classic VHS Boxed Silk Touch Throw, 50" x 70"
2314.0216 out of 5 Stars. 231 reviews4.0216 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza, $8.98, $1.12/ea
$898current price $8.98$1.12/eaMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
15743.8685 out of 5 Stars. 1574 reviews3.8685 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set, $59.98
$5998current price $59.98Fisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set
343.9412 out of 5 Stars. 34 reviews3.9412 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken, $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
741184.6651 out of 5 Stars. 74118 reviews4.6651 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery