Grocery & Household Savings

Prices may vary in club and online
Sort by|

Member's Mark Naturally Hickory Smoked Bacon, 1 lb., 3 pk. $13.26 $4.42/lb

Member's Mark Naturally Hickory Smoked Bacon, 1 lb., 3 pk.
current price $13.26
$4.42/lb

Member's Mark Naturally Hickory Smoked Bacon, 1 lb., 3 pk.

4.4504 out of 5 stars
4.4504 out of 5 Stars. 1128 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Members Mark Halves & Pieces Walnuts, 32 oz. $6.67 Was $8.48 $0.21/oz

Members Mark Halves & Pieces Walnuts, 32 oz.
current price Now $6.67, Was $8.48
$0.21/oz
$1.81 off

Members Mark Halves & Pieces Walnuts, 32 oz.

4.7936 out of 5 stars
4.7936 out of 5 Stars. 1182 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

StarKist Chunk Light Tuna in Water, 5 oz., 12 pk. $9.98 Was $10.98 $0.17/oz

Instant Savings
StarKist Chunk Light Tuna in Water, 5 oz., 12 pk.
current price Now $9.98, Was $10.98
$0.17/oz
$1 off
Ends Oct 04

StarKist Chunk Light Tuna in Water, 5 oz., 12 pk.

4.6924 out of 5 stars
4.6924 out of 5 Stars. 8827 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk. $5.48 Was $6.48 $0.09/oz

French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk.
current price Now $5.48, Was $6.48
$0.09/oz
$1 off

French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk.

4.8761 out of 5 stars
4.8761 out of 5 Stars. 4471 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct. $24.67 Was $26.44 $0.07/oz

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct.
current price Now $24.67, Was $26.44
$0.07/oz
$1.77 off

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct.

4.7514 out of 5 stars
4.7514 out of 5 Stars. 6886 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Dole Fruit Bowls Diced Mango in 100% Juice, 4 oz., 20 pk. $11.98 $0.60/ea

Dole Fruit Bowls Diced Mango in 100% Juice, 4 oz., 20 pk.
current price $11.98
$0.60/ea

Dole Fruit Bowls Diced Mango in 100% Juice, 4 oz., 20 pk.

4.7768 out of 5 stars
4.7768 out of 5 Stars. 345 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

StarKist Chunk Light Tuna in Oil, 5 oz., 12 pk. $9.98 Was $10.98 $0.17/oz

Instant Savings
StarKist Chunk Light Tuna in Oil, 5 oz., 12 pk.
current price Now $9.98, Was $10.98
$0.17/oz
$1 off
Ends Oct 04

StarKist Chunk Light Tuna in Oil, 5 oz., 12 pk.

4.5215 out of 5 stars
4.5215 out of 5 Stars. 1348 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs. $22.68 Was $23.48 $0.16/ea

Mars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs.
current price Now $22.68, Was $23.48
$0.16/ea
From $22.68
$0.80 off

Mars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs.

4.7068 out of 5 stars
4.7068 out of 5 Stars. 4042 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Dole Mandarins in Juice Fruit Cups, 4 oz., 20 ct. $12.98 $0.65/ea

Dole Mandarins in Juice Fruit Cups, 4 oz., 20 ct.
current price $12.98
$0.65/ea

Dole Mandarins in Juice Fruit Cups, 4 oz., 20 ct.

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 159 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Purina ONE SmartBlend Natural Lamb and Rice, Adult Dry Dog Food, 44 lbs. $54.98 Was $57.98 $1.25/lb

Purina ONE SmartBlend Natural Lamb and Rice, Adult Dry Dog Food, 44 lbs.
current price Now $54.98, Was $57.98
$1.25/lb
$3 off

Purina ONE SmartBlend Natural Lamb and Rice, Adult Dry Dog Food, 44 lbs.

4.7807 out of 5 stars
4.7807 out of 5 Stars. 7761 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Gillette Fusion5 Men's Razor Handle + 9 Cartridges

Gillette Fusion5 Men's Razor Handle + 9 Cartridges
Members-only price
$2.46 off

Gillette Fusion5 Men's Razor Handle + 9 Cartridges

4.4753 out of 5 stars
4.4753 out of 5 Stars. 1435 reviews
Available for Shipping

GoVerden Perfectly Ripe Avocado 2 oz. cups, 16 ct. $7.98 Was $8.98 $0.50/ea

GoVerden Perfectly Ripe Avocado 2 oz. cups, 16 ct.
current price Now $7.98, Was $8.98
$0.50/ea
$1 off

GoVerden Perfectly Ripe Avocado 2 oz. cups, 16 ct.

4.3757 out of 5 stars
4.3757 out of 5 Stars. 2827 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

OLLY Women's Health & Immune Support Multivitamin Gummies, 200 ct. $17.98 Was $19.88 $0.09/ea

OLLY Women's Health & Immune Support Multivitamin Gummies, 200 ct.
current price Now $17.98, Was $19.88
$0.09/ea
$1.90 off

OLLY Women's Health & Immune Support Multivitamin Gummies, 200 ct.

4.427 out of 5 stars
4.427 out of 5 Stars. 4473 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Glad ForceFlex Tall Kitchen Drawstring Trash Bags, Gain Original scent with Febreze Freshness, 13 Gallon, 160 ct. $19.48 Was $19.98 $0.12/ea

Glad ForceFlex Tall Kitchen Drawstring Trash Bags, Gain Original scent with Febreze Freshness, 13 Gallon, 160 ct.
current price Now $19.48, Was $19.98
$0.12/ea
$0.50 off

Glad ForceFlex Tall Kitchen Drawstring Trash Bags, Gain Original scent with Febreze Freshness, 13 Gallon, 160 ct.

4.5479 out of 5 stars
4.5479 out of 5 Stars. 5300 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

OLLY Restful Sleep Gummies, Blackberry, 110 ct. $17.98 Was $19.88 $0.16/ea

OLLY Restful Sleep Gummies, Blackberry, 110 ct.
current price Now $17.98, Was $19.88
$0.16/ea
$1.90 off

OLLY Restful Sleep Gummies, Blackberry, 110 ct.

4.3279 out of 5 stars
4.3279 out of 5 Stars. 2095 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Planters Honey Roasted Peanuts, 34.5 oz. $4.98 Was $5.48 $0.14/oz

Instant Savings
Planters Honey Roasted Peanuts, 34.5 oz.
current price Now $4.98, Was $5.48
$0.14/oz
$0.50 off
Ends Oct 18

Planters Honey Roasted Peanuts, 34.5 oz.

4.4365 out of 5 stars
4.4365 out of 5 Stars. 646 reviews
Available for Shipping

OLLY Men's Multivitamin Gummy, Blackberry, 200 ct. $17.98 Was $19.88 $0.09/ea

OLLY Men's Multivitamin Gummy, Blackberry, 200 ct.
current price Now $17.98, Was $19.88
$0.09/ea
$1.90 off

OLLY Men's Multivitamin Gummy, Blackberry, 200 ct.

4.2907 out of 5 stars
4.2907 out of 5 Stars. 626 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Squirt Citrus Soda, 12 fl. oz., 24 pk. $11.98 $0.04/foz

Squirt Citrus Soda, 12 fl. oz., 24 pk.
current price $11.98
$0.04/foz

Squirt Citrus Soda, 12 fl. oz., 24 pk.

4.7897 out of 5 stars
4.7897 out of 5 Stars. 523 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Icelandic Glacial Natural Spring Alkaline Water, 11.1 fl. oz., 30 pk. $18.72 $0.06/foz

Icelandic Glacial Natural Spring Alkaline Water, 11.1 fl. oz., 30 pk.
current price $18.72
$0.06/foz

Icelandic Glacial Natural Spring Alkaline Water, 11.1 fl. oz., 30 pk.

4.7407 out of 5 stars
4.7407 out of 5 Stars. 108 reviews
Available for Shipping

Tang Naturally Flavored Orange Powdered Drink Mix, 72 oz. $9.88 $0.14/oz

Tang Naturally Flavored Orange Powdered Drink Mix, 72 oz.
current price $9.88
$0.14/oz

Tang Naturally Flavored Orange Powdered Drink Mix, 72 oz.

4.6867 out of 5 stars
4.6867 out of 5 Stars. 2100 reviews
Available for Shipping

NaturVet ArthriSoothe-GOLD Level 3 Advanced Joint Care Supplements for Dogs and Cats, 240 ct., Choose Type

NaturVet ArthriSoothe-GOLD Level 3 Advanced Joint Care Supplements for Dogs and Cats, 240 ct., Choose Type
Members-only price
$6.50 off

NaturVet ArthriSoothe-GOLD Level 3 Advanced Joint Care Supplements for Dogs and Cats, 240 ct., Choose Type

4.4242 out of 5 stars
4.4242 out of 5 Stars. 33 reviews
Available for Shipping

NaturVet, Glucosamine-DS Plus Level 2 Time Release Tablets for Dogs or Cats, 240 ct.

NaturVet, Glucosamine-DS Plus Level 2 Time Release Tablets for Dogs or Cats, 240 ct.
Members-only price
$4 off

NaturVet, Glucosamine-DS Plus Level 2 Time Release Tablets for Dogs or Cats, 240 ct.

3.2857 out of 5 stars
3.2857 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Kerrygold Unsalted Butter Sticks, 4 oz., 6 pk. $11.22 Was $12.22 $0.47/oz

Kerrygold Unsalted Butter Sticks, 4 oz., 6 pk.
current price Now $11.22, Was $12.22
$0.47/oz
$1 off

Kerrygold Unsalted Butter Sticks, 4 oz., 6 pk.

4.8438 out of 5 stars
4.8438 out of 5 Stars. 32 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Repurpose Compostable Cold Cups & Lids Set, 16 oz., 80 ct. $18.98 Was $22.38 $0.14/ea

Repurpose Compostable Cold Cups & Lids Set, 16 oz., 80 ct.
current price Now $18.98, Was $22.38
$0.14/ea
$3.40 off

Repurpose Compostable Cold Cups & Lids Set, 16 oz., 80 ct.

Available for Shipping

Karma Probiotic Water Variety Pack, 18 fl. oz., 12 pk. $13.98 Was $16.98 $0.06/foz

Instant Savings
Karma Probiotic Water Variety Pack, 18 fl. oz., 12 pk.
current price Now $13.98, Was $16.98
$0.06/foz
$3 off
Ends Nov 09

Karma Probiotic Water Variety Pack, 18 fl. oz., 12 pk.

4.7674 out of 5 stars
4.7674 out of 5 Stars. 43 reviews
Available for Shipping

VOSS Still Water Bottles, 500 ml, 24 pk. $27.98 $0.07/foz

VOSS Still Water Bottles, 500 ml, 24 pk.
current price $27.98
$0.07/foz

VOSS Still Water Bottles, 500 ml, 24 pk.

4.2637 out of 5 stars
4.2637 out of 5 Stars. 91 reviews
Available for Shipping

Utz Protein Sea Salt Mini Twists Pretzels, 20 oz. $6.98 $0.35/oz

Utz Protein Sea Salt Mini Twists Pretzels, 20 oz.
current price $6.98
$0.35/oz

Utz Protein Sea Salt Mini Twists Pretzels, 20 oz.

4.0608 out of 5 stars
4.0608 out of 5 Stars. 839 reviews
Available for Shipping

Red Bull Iced Vanilla Berry, 8.4 fl. oz., 24 pk. $38.18 Was $42.48 $0.19/foz

Instant Savings
Red Bull Iced Vanilla Berry, 8.4 fl. oz., 24 pk.
current price Now $38.18, Was $42.48
$0.19/foz
$4.30 off
Ends Oct 31

Red Bull Iced Vanilla Berry, 8.4 fl. oz., 24 pk.

4.6058 out of 5 stars
4.6058 out of 5 Stars. 208 reviews
Available for Shipping

Dole No Sugar Added Fruit Bowls in Water, Variety Pack, 4 oz., 20 pk. $11.98 $0.60/ea

Dole No Sugar Added Fruit Bowls in Water, Variety Pack, 4 oz., 20 pk.
current price $11.98
$0.60/ea

Dole No Sugar Added Fruit Bowls in Water, Variety Pack, 4 oz., 20 pk.

4.4743 out of 5 stars
4.4743 out of 5 Stars. 175 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Red Bull Energy Yellow Edition, 8.4 oz., 24 pk. $38.18 Was $42.48 $0.19/foz

Instant Savings
Red Bull Energy Yellow Edition, 8.4 oz., 24 pk.
current price Now $38.18, Was $42.48
$0.19/foz
$4.30 off
Ends Oct 31

Red Bull Energy Yellow Edition, 8.4 oz., 24 pk.

4.6901 out of 5 stars
4.6901 out of 5 Stars. 1562 reviews
Available for Shipping

Life Savers Red, White, and Blue Gummies, 38 oz. $8.48 $0.22/oz

Life Savers Red, White, and Blue Gummies, 38 oz.
current price $8.48
$0.22/oz

Life Savers Red, White, and Blue Gummies, 38 oz.

4.5403 out of 5 stars
4.5403 out of 5 Stars. 124 reviews
Available for Shipping

Café Bustelo K-Cup Pods, Espresso, 80 ct. $38.98 $0.49/ea

Café Bustelo K-Cup Pods, Espresso, 80 ct.
current price $38.98
$0.49/ea

Café Bustelo K-Cup Pods, Espresso, 80 ct.

4.7826 out of 5 stars
4.7826 out of 5 Stars. 184 reviews
Available for Shipping

Reynolds Kitchens Countertop Prep Paper 100 sq. ft., 2 pack $8.98 $0.09/sft

Reynolds Kitchens Countertop Prep Paper 100 sq. ft., 2 pack
current price $8.98
$0.09/sft

Reynolds Kitchens Countertop Prep Paper 100 sq. ft., 2 pack

4.5172 out of 5 stars
4.5172 out of 5 Stars. 29 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Turkey Stew with Vegetables Wet Dog Food, 11 oz., 24 boxes $34.98 Was $39.98 $0.13/oz

Member's Mark Turkey Stew with Vegetables Wet Dog Food, 11 oz., 24 boxes
current price $34.98, Was $39.98
$0.13/oz
$5 off

Member's Mark Turkey Stew with Vegetables Wet Dog Food, 11 oz., 24 boxes

3.672 out of 5 stars
3.672 out of 5 Stars. 314 reviews
Out of stock

Monster Energy Ultra, Sugar Free Energy Drink, Red White & Blue Razz, 16 fl. oz., 18 pk. $32.48 $0.11/foz

Monster Energy Ultra, Sugar Free Energy Drink, Red White & Blue Razz, 16 fl. oz., 18 pk.
current price $32.48
$0.11/foz

Monster Energy Ultra, Sugar Free Energy Drink, Red White & Blue Razz, 16 fl. oz., 18 pk.

4.6875 out of 5 stars
4.6875 out of 5 Stars. 272 reviews
Out of stock