New Items

Prices may vary in club and online

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

LEGO Minecraft The Skeleton, 502 pc.

LEGO Minecraft The Skeleton, 502 pc.
Members-only price

LEGO Minecraft The Skeleton, 502 pc.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ninja Air Fryer Pro 4-in-1

Ninja Air Fryer Pro 4-in-1
Members-only price

Ninja Air Fryer Pro 4-in-1

4.7285 out of 5 stars
4.7285 out of 5 Stars. 151 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

LEGO ONE PIECE Tony Tony Chopper, 577 pc.

LEGO ONE PIECE Tony Tony Chopper, 577 pc.
Members-only price

LEGO ONE PIECE Tony Tony Chopper, 577 pc.

Available for Pickup or Delivery

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

Instant Savings
Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire
Sponsored
Members-only price
$100 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Pickup
Available for installation in 3 days

Champion Men's Fleece Hoodie, $21.98

Champion Men's Fleece Hoodie
Green, variant on Champion Men's Fleece Hoodie
Black, variant on Champion Men's Fleece Hoodie
Navy, variant on Champion Men's Fleece Hoodie
Red, variant on Champion Men's Fleece Hoodie
current price $21.98

Champion Men's Fleece Hoodie

4.7283 out of 5 stars
4.7283 out of 5 Stars. 92 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

EA Sports Madden NFL 27 - PlayStation 5, $63.14

EA Sports Madden NFL 27 - PlayStation 5
current price $63.14
From $63.14

EA Sports Madden NFL 27 - PlayStation 5

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Fisher-Price Little People Horse Stable & Goat Yard Toddler Playset, 2 Vehicles & 16 Play Pieces, $49.98

Fisher-Price Little People Horse Stable & Goat Yard Toddler Playset, 2 Vehicles & 16 Play Pieces
current price $49.98

Fisher-Price Little People Horse Stable & Goat Yard Toddler Playset, 2 Vehicles & 16 Play Pieces

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs., $13.98, $5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.
Sponsored
current price $13.98
$5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 140 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant, $18.48

Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
Black, variant on Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
Grey, variant on Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
Red, variant on Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
Olive, variant on Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
current price $18.48

Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant

4.0303 out of 5 stars
4.0303 out of 5 Stars. 33 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

LEGO Kpop Demon Hunters Derpy Tiger and Sussie Bird, 825 pc.

LEGO Kpop Demon Hunters Derpy Tiger and Sussie Bird, 825 pc.
Members-only price

LEGO Kpop Demon Hunters Derpy Tiger and Sussie Bird, 825 pc.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

French Toast Sliced Bagels, 6 ct., $3.82, $0.64/ea

French Toast Sliced Bagels, 6 ct.
current price $3.82
$0.64/ea

French Toast Sliced Bagels, 6 ct.

Available for Pickup or Delivery

LEGO CREATOR 3in1 Art Fashion Bag with Storage, 272 pc.

LEGO CREATOR 3in1 Art Fashion Bag with Storage, 272 pc.
Members-only price

LEGO CREATOR 3in1 Art Fashion Bag with Storage, 272 pc.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Celsius Summer Spritz Energy Drink 12 fl. oz, 12 pk., $13.91, Was $17.98, $0.10/foz

Celsius Summer Spritz Energy Drink 12 fl. oz, 12 pk.
current price Now $13.91, Was $17.98
$0.10/foz
From $13.91
$4.07 off

Celsius Summer Spritz Energy Drink 12 fl. oz, 12 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

BEAR Fruit Rolls Variety Pack, 0.7 oz., 22 pk., $10.98, $0.71/oz

BEAR Fruit Rolls Variety Pack, 0.7 oz., 22 pk.
current price $10.98
$0.71/oz

BEAR Fruit Rolls Variety Pack, 0.7 oz., 22 pk.

4.1034 out of 5 stars
4.1034 out of 5 Stars. 145 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Serta® Cool Relief™ 4-Inch Pillow Top and Gel Memory Foam Mattress Topper, Assorted Sizes, $149.00

Serta® Cool Relief™ 4-Inch Pillow Top and Gel Memory Foam Mattress Topper, Assorted Sizes
current price $149.00
Options from $119.00 – $179.00

Serta® Cool Relief™ 4-Inch Pillow Top and Gel Memory Foam Mattress Topper, Assorted Sizes

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 68 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs., $29.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs.
current price $29.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

BUM Energy Soda Variety Pack (5 Root Beer, 5 Dr. Bum, 5 Cola) 12 fl. oz., 15 pk., $16.41, Was $19.98, $0.09/foz

BUM Energy Soda Variety Pack (5 Root Beer, 5 Dr. Bum, 5 Cola) 12 fl. oz., 15 pk.
current price Now $16.41, Was $19.98
$0.09/foz
$3.57 off

BUM Energy Soda Variety Pack (5 Root Beer, 5 Dr. Bum, 5 Cola) 12 fl. oz., 15 pk.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven, $49.98

Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven
Cashew, variant on Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven
Latte, variant on Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven
Green, variant on Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven
Fig, variant on Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven
current price $49.98

Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Bare Bones Instant Beef Bone Broth, 12 ct., $9.98, $0.83/ea

Bare Bones Instant Beef Bone Broth, 12 ct.
current price $9.98
$0.83/ea

Bare Bones Instant Beef Bone Broth, 12 ct.

4.459 out of 5 stars
4.459 out of 5 Stars. 122 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes, $59.96

Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes
Winter Wonderland Grey, variant on Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes
Animal Tracks Green, variant on Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes
Rainier White, variant on Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes
Albright Hill Blue, variant on Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes
current price $59.96
Options from $49.96 – $59.96

Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes

4.8462 out of 5 stars
4.8462 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

bibigo Mini Chicken & Vegetable Wontons, Frozen, 48 oz., $10.24

bibigo Mini Chicken & Vegetable Wontons, Frozen, 48 oz.
current price $10.24

bibigo Mini Chicken & Vegetable Wontons, Frozen, 48 oz.

Available for Pickup or Delivery

Licensed Characters Adult Halloween Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70", $19.98

Licensed Characters Adult Halloween Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"
current price $19.98

Licensed Characters Adult Halloween Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"

4.5124 out of 5 stars
4.5124 out of 5 Stars. 121 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Meta Adventurer Glasses, Tortoise, Clear Lenses + Charging Stand

Meta Adventurer Glasses, Tortoise, Clear Lenses + Charging Stand
Members-only price

Meta Adventurer Glasses, Tortoise, Clear Lenses + Charging Stand

Available for Shipping , Pickup or Delivery

4D Build, KPop Demon Hunters HUNTR/X Chibi 3D Puzzle, 212 Pieces, $15.98

4D Build, KPop Demon Hunters HUNTR/X Chibi 3D Puzzle, 212 Pieces
current price $15.98

4D Build, KPop Demon Hunters HUNTR/X Chibi 3D Puzzle, 212 Pieces

Available for Shipping , Pickup or Delivery

GreenPan Reserve 12-Piece Ceramic Nonstick Cookware Set, $219.97

GreenPan Reserve 12-Piece Ceramic Nonstick Cookware Set
Taupe, variant on GreenPan Reserve 12-Piece Ceramic Nonstick Cookware Set
Navy, variant on GreenPan Reserve 12-Piece Ceramic Nonstick Cookware Set
current price $219.97

GreenPan Reserve 12-Piece Ceramic Nonstick Cookware Set

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pelonis 13" Under-Desk Flex Ceramic Heater, $29.98

Pelonis 13" Under-Desk Flex Ceramic Heater
current price $29.98

Pelonis 13" Under-Desk Flex Ceramic Heater

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Clean Simple Eats Simply Vanilla Protein Powder + Collagen, Vanilla, 1.63 lbs., $49.98, $1.91/oz

Clean Simple Eats Simply Vanilla Protein Powder + Collagen, Vanilla, 1.63 lbs.
current price $49.98
$1.91/oz

Clean Simple Eats Simply Vanilla Protein Powder + Collagen, Vanilla, 1.63 lbs.

4.64 out of 5 stars
4.64 out of 5 Stars. 1803 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gap Women's Vintage Washed Fleece Wide Leg Pant, $19.98

Gap Women's Vintage Washed Fleece Wide Leg Pant
Navy, variant on Gap Women's Vintage Washed Fleece Wide Leg Pant
Brown, variant on Gap Women's Vintage Washed Fleece Wide Leg Pant
Black, variant on Gap Women's Vintage Washed Fleece Wide Leg Pant
Pink, variant on Gap Women's Vintage Washed Fleece Wide Leg Pant
current price $19.98

Gap Women's Vintage Washed Fleece Wide Leg Pant

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

eP360 Hyper 500 Rechargeable LED Lantern with Folding Carabiner, 2-Pack, $24.98

eP360 Hyper 500 Rechargeable LED Lantern with Folding Carabiner, 2-Pack
current price $24.98

eP360 Hyper 500 Rechargeable LED Lantern with Folding Carabiner, 2-Pack

Available for Shipping , Pickup or Delivery

RAW Grass Fed Whey Isolate Protein, Milk & Cookies, 1.56 lbs., $29.98, $1.20/oz

RAW Grass Fed Whey Isolate Protein, Milk & Cookies, 1.56 lbs.
current price $29.98
$1.20/oz

RAW Grass Fed Whey Isolate Protein, Milk & Cookies, 1.56 lbs.

3.7273 out of 5 stars
3.7273 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Disney Mickey LED Lights, 100 Count, $36.98

Disney Mickey LED Lights, 100 Count
Warm White, variant on Disney Mickey LED Lights, 100 Count
Multi, variant on Disney Mickey LED Lights, 100 Count
current price $36.98

Disney Mickey LED Lights, 100 Count

Available for Pickup or Delivery

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.
current price $26.78
$0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.

4.6843 out of 5 stars
4.6843 out of 5 Stars. 2512 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Govee 100ft Permanent Outdoor Lights Prism, $349.00

Govee 100ft Permanent Outdoor Lights Prism
current price $349.00

Govee 100ft Permanent Outdoor Lights Prism

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Homedics Ultrasonic Warm & Cool Mist Humidifier, Topfill, 120 Hour Runtime, $79.98

Homedics Ultrasonic Warm & Cool Mist Humidifier, Topfill, 120 Hour Runtime
current price $79.98

Homedics Ultrasonic Warm & Cool Mist Humidifier, Topfill, 120 Hour Runtime

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Topps 2026 NFL Flagship Football Trading Cards, $39.98

Topps 2026 NFL Flagship Football Trading Cards
current price $39.98

Topps 2026 NFL Flagship Football Trading Cards

Available for Shipping

LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026, $329.99

LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026
current price $329.99

LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026

Available for Shipping

CargoLoc Weatherproof Protective Case, Black, Medium, $29.98

CargoLoc Weatherproof Protective Case, Black, Medium
current price $29.98

CargoLoc Weatherproof Protective Case, Black, Medium

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Kids Licensed Ultra Plush Embossed Throw, 50" x 60", $19.94

Kids Licensed Ultra Plush Embossed Throw, 50" x 60"
current price $19.94

Kids Licensed Ultra Plush Embossed Throw, 50" x 60"

4.9167 out of 5 stars
4.9167 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Ole Smoky Apple Pie Flavored Moonshine, 750 ml, $19.97, $0.79/foz

Ole Smoky Apple Pie Flavored Moonshine, 750 ml
current price $19.97
$0.79/foz

Ole Smoky Apple Pie Flavored Moonshine, 750 ml

Out of stock

Surfside Lemonade Vodka Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk., $21.97, $1.83/ea

Surfside Lemonade Vodka Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $21.97
$1.83/ea

Surfside Lemonade Vodka Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.

Out of stock

Round and Oval Cut Gemstone Tennis Bracelet in Sterling Silver, $169.00

Round and Oval Cut Gemstone Tennis Bracelet in Sterling Silver
current price $169.00
Options from $159.00 – $169.00

Round and Oval Cut Gemstone Tennis Bracelet in Sterling Silver

Available for Shipping

London Fog Womens Ultra Long Puffer, $58.98

London Fog Womens Ultra Long Puffer
Black, variant on London Fog Womens Ultra Long Puffer
Brown, variant on London Fog Womens Ultra Long Puffer
Khaki, variant on London Fog Womens Ultra Long Puffer
current price $58.98

London Fog Womens Ultra Long Puffer

Available for Shipping

Rafaella Lightweight Sweater, $13.98

Rafaella Lightweight Sweater
current price $13.98

Rafaella Lightweight Sweater

Out of stock

Lasko Whirlwind Heat Orbital Oscillation Ceramic Space Heater with Remote, $49.98

Lasko Whirlwind Heat Orbital Oscillation Ceramic Space Heater with Remote
current price $49.98

Lasko Whirlwind Heat Orbital Oscillation Ceramic Space Heater with Remote

Available for Shipping

Express Women's Embellished Sweater, $23.74

Express Women's Embellished Sweater
current price $23.74

Express Women's Embellished Sweater

Available for Shipping

Oliver Winery Soft Rosé Wine, 750 ml, $9.99, $0.39/foz

Oliver Winery Soft Rosé Wine, 750 ml
current price $9.99
$0.39/foz

Oliver Winery Soft Rosé Wine, 750 ml

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 3 reviews
Out of stock

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml, $17.47, $0.69/foz

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml
current price $17.47
$0.69/foz

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml

Out of stock

Available for shipping

View all